Προς το περιεχόμενο

Dark or Bright πιατα για metal και hard rock;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και επρεπε να μας το πεις σημερα αυτο?!'Η μας το λες πιο νωρις ή δεν το λες καθολου και απλως χαιρεσαι τα πιατινια που πηρες... 8)

 

πες τα ρε asskickere....  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επρεπε να μας το πεις σημερα αυτο?!'Η μας το λες πιο νωρις ή δεν το λες καθολου και απλως χαιρεσαι τα πιατινια που πηρες... 8)

 

το εμαθα εχθες, πήρα το ενα εχθες και το αλλο σημερα και το είπα σήμερα...στις 16.34...ειχες περιθωριο μεχρι τις 21.00 για να πας στο νάκα...τωρα αν εκανες login στο noiz στις 20.00 δικό σου θέμα... ;)

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα ξενερωσα.

 

Ελπιζω να εκμεταλλευτηκαν αρκετοι την προσφορα. και οι ιδιοι βγηκαν κερδισμενοι αλλα και ο μεγας ΝΑΚΑΣ να επιασε το υποννοουμενο.

 

Παντως μου κανει εντυπωση που κανεις δεν το πηρε χαμπαρι νωριτερα. Ποσο και καιρο ηταν σε ισχυ η προσφορα?

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αυτη τη γκρινια δεν την καταλαβαινω ???

 

αντι να συγχαρουμε το Σπυρο για την αγορα του και να τον πειραξουμε λιγακι για την κ@λοφαρδια του γκρινιαζουμε και ζηλευουμε (?) γιατι να μην ειμαστε εμεις στη θεση του...

μαγκια του που βρηκε Κ σε τετοια τιμη οταν πανε μεταχειρισμενα στα 200 περιπου !

 

κλασσικη νοοτροπια παντως....απο τα κλασσικα χαρακτηριστικα μας σαν λαος.... :(

 

Σπυρο πες μας εντυπωσεις κυριως για το Κ οχι εδω αλλα με email να μην στειλουμε οφ τοπικ το θεμα

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αυτη τη γκρινια δεν την καταλαβαινω ???

 

αντι να συγχαρουμε το Σπυρο για την αγορα του και να τον πειραξουμε λιγακι για την κ@λοφαρδια του γκρινιαζουμε και ζηλευουμε (?) γιατι να μην ειμαστε εμεις στη θεση του...

μαγκια του που βρηκε Κ σε τετοια τιμη οταν πανε μεταχειρισμενα στα 200 περιπου !

 

κλασσικη νοοτροπια παντως....απο τα κλασσικα χαρακτηριστικα μας σαν λαος.... :(

 

Σπυρο πες μας εντυπωσεις κυριως για το Κ οχι εδω αλλα με email να μην στειλουμε οφ τοπικ το θεμα

 

 

 

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αυτη τη γκρινια δεν την καταλαβαινω ???

 

αντι να συγχαρουμε το Σπυρο για την αγορα του και να τον πειραξουμε λιγακι για την κ@λοφαρδια του γκρινιαζουμε και ζηλευουμε (?) γιατι να μην ειμαστε εμεις στη θεση του...

μαγκια του που βρηκε Κ σε τετοια τιμη οταν πανε μεταχειρισμενα στα 200 περιπου !

 

κλασσικη νοοτροπια παντως....απο τα κλασσικα χαρακτηριστικα μας σαν λαος.... :(

 

Σπυρο πες μας εντυπωσεις κυριως για το Κ οχι εδω αλλα με email να μην στειλουμε οφ τοπικ το θεμα

 

 

 

Προφανως και το σχολιασα καθαρα και μονο για να ΥΠΕΡτονισω την κ@λ@φαρδια του,ποσο μαλλον οταν εχουμε να κανουμε με ενα καταστημα που εγω τουλαχιστον δεν θα περιμενα να κανει 50% εκπτωση στα(ηδη υπερκοστολογημενα κατα την αποψη μου βεβαια) προιοντα του...Δεν θα βγω αλλο offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι οσο αφορα τα πιατινια γενικα το ΜΕΓΑ προβλημα ειναι οτι στην Ελλαδα δεν εχουμε τη δυνατοτητα να ακουσουμε τελικα τι ειναι αυτο που μας ενδιαφερει οποτε αναγκαστικα στηριζομαστε ειτε σε αποψεις διαφορων στο φορουμ ειτε σε βιντεο που βλεπουμε.Και σχεδον παντα την παταμε γιατι οταν τελικα μας ερχεται το πιατινι και το δοκιμαζουμε απεχει πολυ απο αυτα που νομιζαμε.Προσωπικα την εχω πατησει και εγω.Εχω παρασυρθει απο κριτικες ,βιντεο κλπ και αγορασα πιατα που ηθελα να ξεφορτωθω σε λιγες μερες.Οπως και εχω εντυπωσιαστει απο πιατα χαμηλου μπατζετ και σχετικα αγνωστα.

 

 

Απο την μία οι μαγαζάτορες δεν αφήνουν οποιονδήποτε να παίξει ένα πιάτο και δεν τους κατηγορώ να σου πώ την αλήθεια...

Αμα περάσουν 1000 ατομα που δεν ξέρουν να βαράνε ένα αξίας πιάτο(μη αγοράζωντας το), κάποια φάση καποιος θα το ραγίσει...

Και άντε μετά ποιόν να κατηγορήσεις, τους προηγούμενους 999, που το καταπόνησαν ή τον τελευταίο που το έσπασε??  

Και άντε μετά ο αλλός αρνείται να το πληρώσει...

Ο άλλος όμως χάνει χρήματα...

Κοινώς εμπιστεύονται ατομα που ξέρουν...και τους κάνουν αγορές...

 

Μίλαγα με τον Στολλα, και μου έλεγε, ότι οι "επαγγελματίες" drummers εδώ, παίρνουν stagg με το κιλό...

Αφού σπάνε πιάτα αβέρτα...φαντάσου άμα αυτοί σπανε πιάτα, σκέψου ο κοινός πιτσιρικάς τι ξυλοκόπος είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αυτη τη γκρινια δεν την καταλαβαινω ???

 

αντι να συγχαρουμε το Σπυρο για την αγορα του και να τον πειραξουμε λιγακι για την κ@λοφαρδια του γκρινιαζουμε και ζηλευουμε (?) γιατι να μην ειμαστε εμεις στη θεση του...

μαγκια του που βρηκε Κ σε τετοια τιμη οταν πανε μεταχειρισμενα στα 200 περιπου !

 

κλασσικη νοοτροπια παντως....απο τα κλασσικα χαρακτηριστικα μας σαν λαος.... :(

 

Θα συμφωνησω οτι ο λαος μας εχει αυτη τη φοβερη νοοτροπια (να πεθανει η κατσικα του γειτονα), ομως αν αντεληφθην σωστα ολοι που γκρινιαξαν πριν (και εγω αναμεσα τους) ξενερωσαν γιατι θελανε να παρουν και αυτοι καποιο πιατο σε ανθρωπινη τιμη και οχι να μην παρει ο Σπυρος (η ο καθε Σπυρος, δε μιλαω προσωπικα ε?)

 

Επισης εχω την αμυδρη υποψια οτι μπορει καποιοι να το ηξεραν και να μη το ειπαν για να μη χασουν την ευκαιρια.... αλλη μια φοβερη νοοτροπια του μεγαλου Ελληνικου λαου.

 

whatever οπως ειπα κ παραπανω καλοριζικα οσα προλαβατε να παρετε (οσοι προλαβατε) και ας ελπισουμε ο Νακας (και οχι μονο) να λαβει το μηνυμα, το οποιο μηνυμα αν ειχε διαδιθει λιγο περισσοτερο η φαση νομιζω οτι θα ηταν πολυ ηχηρο

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνησω οτι ο λαος μας εχει αυτη τη φοβερη νοοτροπια (να πεθανει η κατσικα του γειτονα), ομως αν αντεληφθην σωστα ολοι που γκρινιαξαν πριν (και εγω αναμεσα τους) ξενερωσαν γιατι θελανε να παρουν και αυτοι καποιο πιατο σε ανθρωπινη τιμη και οχι να μην παρει ο Σπυρος (η ο καθε Σπυρος, δε μιλαω προσωπικα ε?)

 

Επισης εχω την αμυδρη υποψια οτι μπορει καποιοι να το ηξεραν και να μη το ειπαν για να μη χασουν την ευκαιρια.... αλλη μια φοβερη νοοτροπια του μεγαλου Ελληνικου λαου.

 

whatever οπως ειπα κ παραπανω καλοριζικα οσα προλαβατε να παρετε (οσοι προλαβατε) και ας ελπισουμε ο Νακας (και οχι μονο) να λαβει το μηνυμα, το οποιο μηνυμα αν ειχε διαδιθει λιγο περισσοτερο η φαση νομιζω οτι θα ηταν πολυ ηχηρο

 

Συμφωνω οτι το ''λαθος'' ειναι του Νακα ουσιαστικα που δε διεδωσε την προσφορα.Λετε να ειχε το Σπυρο μπαρμπα ? ;D ;D

Οπως και συμφωνω οτι η αντιδραση ηταν του στυλ αγανακτησης ''Οχι ρε π@@στη τωρα μας το λες και εσυ και δεν προλαβαινουμε τετοια ευκαιρια ? .Δυστυχως για τη νοοτροπια που αναφερεις να πεθανει η κατσικα του γειτονα το βλεπω ολο και πιο εντονα καθημερινα οσο βαθαινει και η ''κριση''.Δε χρειαζεται αν πας μακρια...δες τη συμπεριφορα των οδηγων στο δρομο...

 

Λοιπον φιλε που ανοιξες το thread :

Dark μαυρα και αραχνα να παρεις  ;D ;)

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου