Προς το περιεχόμενο

Πέθανε η Whitney Houston.


Costas Siachamis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://gr.news.yahoo.com/πέθανε-η-whitney-houston-015816206.html

 

 

 

Πανέμορφη και Φωνάρα.

 

Κρίμα.....είχε και μπλέξει άσχημα σε ''ανούσιους'' κόσμους .. :(

 

 

 

 

...... κρίμα..

 

 

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Δυστυχώς...

 

Μάλλον δεν κατάφερε ποτέ να ξεπεράσει τα «χούγια» που «κληρονόμησε» από τον Bobby Brown- αν και για την ώρα τα αίτια του θανάτου της παραμένουν άγνωστα.

 

Καλό της ταξίδι.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μεινει.... ανατριχιασα... τεραστιο κριμα, μια απιστευτη φωνη και ντιβα.

Μολις πριν μια εβδομαδα περασα ενα ολολκηρο απογευμα στο youtube ακουγοντας την.

 

Α ρε Bobby  >:( !@#$%^^&&**()#$%^&&& > :(

 

Whitney Houston- All At Once (AMA "87")(digital hi-fi)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπουδαία τραγουδίστρια. Πολύ κρίμα αν και κάτι μου λέει ότι φεύγοντας τώρα, γλίτωσε από πολύ χειρότερα.

 

Όσον αφορά την ευρεία αντίληψη ότι ο Bobby Brown έφταιγε για τον εθισμό της, είναι νομίζω αφελής και μάλλον μια αμερικάνικη προσπάθεια να βρεθεί αποδιοπομπαίος τράγος για την τραγική πτώση της άλλοτε america's sweetheart. Τα ναρκωτικά στους κύκλους του σταρ σύστεμ είναι άφθονα και παντού. Το ποιος θα σε κεράσει την πρώτη φορά, μικρή σημασία έχει.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Μεγάλο κρίμα ρε φίλε μου...

Αλλη μια αυτοκαταστροφή;.. και πόσες ακόμα δεν γνωρίζουμε!

Τι φωνή!

 

http://www.nytimes.com/2012/02/12/arts/music/whitney-houston-dies.html?_r=1&partner=rss&emc=rss

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο όμορφη,

τόσο ταλαντούχα,

Ας αναπαυτεί εν ειρήνη η ψυχούλα της. :'( :'( :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Οντως κριμα, πραγματικα σπουδαια φωνη! ΑΛΛΑ,

 

Όσον αφορά την ευρεία αντίληψη ότι ο Bobby Brown έφταιγε για τον εθισμό της, είναι νομίζω αφελής και μάλλον μια αμερικάνικη προσπάθεια να βρεθεί αποδιοπομπαίος τράγος για την τραγική πτώση της άλλοτε america's sweetheart. Τα ναρκωτικά στους κύκλους του σταρ σύστεμ είναι άφθονα και παντού. Το ποιος θα σε κεράσει την πρώτη φορά, μικρή σημασία έχει.

 

  οχι απλα συμφωνω, αλλα επαυξανω με τα χιλια.... Και να πουμε επισης οτι συχνα ενα ταλεντο υπερπροβαλλεται ακριβως επειδη ειναι ταλεντο και περιμενουμε τα μεγιστα απο αυτο, οχι μονο σαν αποδοση (τραγουδι στην περιπτωση) αλλα και σαν προτυπο ηθους και συμπεριφορας. Ομως αυτη η υπερπροβολη κι αυτες οι προσδοκιες απο τον κοσμο γεννανε και τρομερο αγχος και διαφορες αλλες ανασφαλειες, κι αυτος ειναι αλλος ενας λογος  που και οι σταρ καταφευγουν στα ντρογκια τοσο συχνα....

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου