Προς το περιεχόμενο

Πέθανε η Whitney Houston.


Costas Siachamis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΔΕΝ το πιστευω ....Η ΦΩΝΑΡΑ ΕΦΥΓΕ !!!Συχνα -πυκνα την ακουγα στο tube γιατι μου θυμιζε τα πιο ωραια χρονια μου .Δεν μπορω να μην κατηγορησω τον πρεζακια Bobby Brown που την εριξε στα ''ασπρα'' αλλα και αυτη η ιδια αφησε τον εαυτο της ερμαιο στα κολπα αυτα .Ειναι η μοιρα των μεγαλων σταρ ; δεν ξερω ρε παιδια .Καλο ταξιδι WHITNEY.... H ΦΩΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΜΟΡΦΗ ΣΟΥ ΘΑ ΜΑΣ  ΣΥΝΟΔΕΥΕΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εχω μεινει.... ανατριχιασα... τεραστιο κριμα, μια απιστευτη φωνη και ντιβα.

Μολις πριν μια εβδομαδα περασα ενα ολολκηρο απογευμα στο youtube ακουγοντας την

 

Whitney Houston- All At Once (AMA "87")(digital hi-fi)

 

Ελπίζω να ήταν από παλιές της εμφανίσεις γιατί τώρα τελευταία δεν ακουγόταν με τίποτα

 

Κρίμα. R.I.P

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεράστια φωνή. Την έζησα στα μεγαλεία της στα 80s, ΔΕΝ μου άρεσε ιδιαίτερα το στυλ της γλυκανάλατης soul που υπηρετούσε (τότε ήμουν "πολύ" alternative - τρομάρα μου) αλλά η συγκλονιστική της φωνή δεν άφηνε περιθώρια να μην την σεβαστείς.

 

Κρίμα. R.I.P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως λεει και η λαικη παροιμια . .  . the higher you fly , the harder you fall.

Aντιο και σε σενα , μετα την ΕΤΤΑ η μουσικη χανει εξαιρετικες ερμηνευτριες. :'(

IF THE SHIT FITS    ,  WEAR IT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κρίμα. Τρομερή φωνή. Ναι μεν τραγουδούσε γλυκανάλατες σόουλ μπαλάντες αλλά είχε αυτή την ποιότητα της γκόσπελ ερμηνεύτριας, που καμιά από τις σημερινές αντίστοιχες δεν έχει.

 

Για τον Bobby Brown δεν συμφωνώ απολύτως, φίλτατε Jazzjoker. Ναι μεν ναρκωτικά υπάρχουν παντού αλλά μια κακή συγκυρία (σχέση με το λάθος άτομο) μπορεί να σε χώσει σε αυτά πολύ βαθιά, ενώ αν δεν υπήρχε αυτή η συγκυρία η σχέση μπορεί να ήταν απλώς περαστική/περιστασιακή. Η κακή συγκυρία είναι ο λόγος που μπλέκουν πολλά άτομα, που δεν έχουν (και παρότι δεν έχουν) ιδιαίτερη ψυχική προδιάθεση στον εθισμό. Θα συμφωνούσα πάντως ότι κανείς δεν μπορεί να ξέρει σε ποιο ποσοστό φταίει ο (εκάστοτε) Bobby Brown, παρά μόνο η ψυχούλα του ίδιου του παθόντος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερή φωνή.

Ποτέ δεν μου άρεσε ο τρόπος και το είδος που τραγουδούσε αλλά αυτό δεν αναιρεί το γεγονός ότι ήταν μια κορυφαία ερμηνεύτρια.

Θεός σχωρές την.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου