Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με παραγγελία κιθάρας Radulovic


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 100
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μην τρελλαθούμε....κιόλας, άλλος είναι είπαμε το θύμα όχι ο Pacino που στην τελική δεν πλήρωσε τίποτα, αλλά την είπε κιόλας για τον "αναξιόπιστο" κ. Ραντούλοβιτς.

Την απορία με την παράθεση του Marathon την έχω κι εγώ, α είμαι 42 ετών (αν και δεν νομίζω να παίζει ρόλο στην ωριμότητά μου η ηλικία μου - πλέον είμαι σαν σύκο ώριμο).

Tα γκρέκλις μου την "σπάνε" από Έλληνες και η δικαιολογία "δεν έχει το κομπιούτερ" δεν μου αρκεί... παίζουν και site copy paste στην τελική, αλλά και θεωρώ απαράδεκτο να μην έχει κάποιος την μητρική του γλώσσα κάποιος στο PC του....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια αυτοματη μεταφραση οσον εχουν γραφτει μπας και δυσκολευεται καποιος να διαβασει.

αν μπορει καποιος μοντ να κανει μια τραμπα και να τα βαλει στις σωστες θεσεις θα ταν το καλυτερο φανταζομαι! :)

 

Για σας ονομάζομαι Μάρκος Λύρας και είμαι Έλληνας γεννημένος και μεγαλωμένος στην Αθηνα. Από το 1996 λόγο επαγγελματικής δραστηριότητας πηγαινοέρχομαι στην χωρα τις "ΦΥΡΟΜ" όπως την αποκαλούμε οι Έλληνες και συγκεκριμένα στα Skopja, το 2006 παντρεύτηκα με Skopjani και μέχρι σήμερα έχουμε αποκτήσει και δυο παιδάκια. Από τον Οκτώβριο του 2009 έχουμε έρθει οικογενειακός και κατοικούμε μόνιμα στα Skopja για τον λόγο ότι αυτήν την χρονική περίοδο γενικότερα εδώ τα πράγματα είναι καλύτερα από την Αθηνα (Οι αγορά κινείται καλύτερα, υπάρχουν δουλειές, πιο φτηνή η ζωή, πιο ασφαλής για τα παιδιά σαν πολύ, πολύ πράσινο, από επίσημα στοιχεια σχεδόν μηδενική εγκληματικότητα, κλπ.)"βεβαια χωρίς Ελληνική Θάλασσα και ilo". Όλα αυτά σας τα έγραψα για να ξέρετε ότι δεν είμαι κάποιος ανώνυμος που απλός πίσω από από κάποιο "νικναμε" γράφω την εξυπνάδα μου η την βρισιά μου έτσι για πλακα. Κύριοι θεωρούμε τους Σέρβους αδέρφια μας ενώ τους Skopjanous όχι που είναι επί τις ουσίας αδέρφια μας, και λόγο γειτονιάς τρέχει μέσα στο αίμα τους έστω και λίγο Ελληνικό αίμα (παρα πολλοί 100% Έλληνες από την εγκληματική εποχή δου παιδομαζώματος), που είναι χριστιανοί ορθόδοξοι, που έχουν ακριβώς τα ίδια ήθη και έθιμα και την ίδια μενταλιτέ και κουλτούρα με μας, λόγο κακής προπαγάνδας πολιτικών συμφερόντων και με αφορμή και καλά την ονομασίας αυτής τις χώρας, και λόγο αγνοιας και ημιμάθειας τις ιστορίας και τον δυο λαών σαν τα πρόβατα επί σφαγή μας έχουν βάλει να "μισιουμασται". Προτείνω και επιμένω σε οποιονδήποτε Έλληνα να επισκεφτεί αυτήν την μικρή χωρα και σίγουρα θα αιστανθεί πολύ μεγάλη αγάπη και φιλοξενία από τους κατοικους τις (15 χρονια που δραστηριοποιούμαι στην "ΦΥΡΟΜ" έχω αμέτρητα παραδείγματα Ελλήνων δήθεν επιχειρηματιών που ήρθαν εδώ και καλά να "δραστιριοπιοιτουν" και τελικά κατέκλεψαν τους Skopjanous και εξαφανίστηκαν "έχω ήδη πολλές απόδειξης στα "ηεργια" μου από ντόπιους που μου έχουν ζήτηση την βοήθεια μου μήπως με κάποιο νομικό τρόπο μπορέσουν και πάρουν τα χρήματα τους πίσω" και γενικότερα σε οποιο ευρωπαϊκό κράτος και εάν ταξιδέψεις για τους Έλληνες τα ίδια θα σου που, λίγο πολύ "ψιλοκλεφτες". Οποτε να μάθουμε να μην κατηγορούμε άλλους πιο φτωχούς λαούς από εμάς μιας και η "δικιμας" ρετσινιά είναι η μεγαλύτερη. "πιστεψτεμε" δεν υπάρχει ευρωπαϊκή πολύ που δεν έχω πάει από 10 χόνων στην Γερμανία και Luxemburg και σπούδασα σε England και Brussels τι άλλο να σας πω") Στο θέμα μας τώρα Έρδη το έψαξα λίγο και το ξέρει προσωπικά ο κύριος Γιώργος "Al Pacino" τα πράγματα δεν είναι ακριβώς έτσι. Ο κύριος ΡΑΝΤΟΥΛΟΒΙΤΣ είναι ένας σπουδαίος SENIOR GUITAR MASTER ΜΠΟΥΛΝΤΕΡ που έχει κατασκευάσει καταπληκτικές κιθάρες για πόλους καταξιωμένους καλλιτέχνες και φτιάχνει "αποκλισικα" ο ίδιος τις κιθάρες του Βλάτκο Stefanovki "για όσους είναι γνωστες". Εγώ πήγα και επισκέφτηκα προσωπικά το εργαστήριο του στο Κουμάνοβο μόλις 40 χιλόμετρα έξω από τα "σκοξα". Ο άνθρωπος ότι ακριβώς του ζήτησης αυτό ακριβώς θα σου φτιάξει. Ακριβά υλικά του ζήτησης ακριβά θα σου βάλει, μαϊμού του ζήτησης μαϊμού θα σου βάλει, δεν πρόκειται να σε ρίξει κανεις και ότι πλήρωσης αυτό θα paris με best βάλου for your money. Μπορεί να σου στήσει μια καταπληκτική fender με τα μισά χρήματα. Σίγουρα επειδή δεν υπάρχει κανένας επίσημος αντιπρόσωπος του Ραντούλοβιτς στην Ελλάδα και σίγουρα επειδή κανεις δεν ξεκινάει να σου φτιάξει κάτι χωρίς κάποια προκαταβολή, η πραγματική αλήθεια βρίσκετε κάπου μεταξύ εσένα Γιώργο και τις μάλλον κακής συνεννόησης που ίσος είχες με το παλικάρι που εμφανίστηκε ως αντιπρόσωπος του ίσος για να βγάλει κάποιο μεροκάματο. Σου ηπα εάν θέλεις θα σε φέρω κατευθείαν σε επαφή μαζί του χωρίς kmia υποχρέωση, σίγουρα το λάθος βρίσκετε σε λάθος συνεννόηση δικης σου και του παιδιού που σου έταξε ότι θα σου στήσει κιθάρα από τον Ραντούλοβιτς. Σε παρακαλώ εσένα Γιώργο προσωπικά όπως και τους άλλους συμμετέχοντες σε αυτήν την συζήτηση να ανακαλέσουν τουλάχιστον από το μυαλό τους και την ψυχή τους τα περί κλεφτες οι Σκοπιανοί, αναξιόπιστος ο Ραντούλοβιτς και άλλους πόλους τέτοιους προσωπικούς η ρατσιστικούς χαρακτηρισμούς. Κλείνοντας θα σας πω ότι στα 41 χρονια που είμαι και έχω γυρίσει όλη την Europe, παντού υπάρχουν κλεφτες, απατεώνες, εγκληματίες, όπως και καλοί και έντιμοι άνθρωποι. Εσείς που οι περισσότεροι ανήκετε στον καλλιτεχνικό χορό τις μουσικής δεν πρέπει να δηλητηριάζεται το μυαλό και την ψυχή σας με τέτοιες μικρότητες αλλα πρέπει να συμβάλλεται με την μουσική σας στην συνένωση όλον τον λαών, διότι εφόσον είμαστε όλοι Άνθρωποι τότε θα πρέπει να είμαστε και οποί αδέρφια. Κάντε την δουλειά σας η παραγγείλτε η αγοράστε με θετική ενέργεια αλλα πάντοτε με προσοχή και με τα ματια ανοιχτά.

Παρακαλώ "σιηορεστεμε" για τα greeklish αλλα το computer μου δεν έχει Ελληνικούς χαρακτήρες, όπως επίσης και για το κακό συντακτικό μου και orthogafia λόγο ότι δεν γράφω Ελληνικά τα 15 τελευταία χρονια.

Αυτά είναι τα πιστεύω μου και συγγνώμη εάν έθιξα κάποιον. Λόγο έλλειψης χρόνου είμαι στο internet εντελώς περιστασιακά, καμια φορα και καθόλου έως και για 10 μέρες οποτε μπορεί να μην μπορέσω να απαντήσω σε τυχόν ερώτησης σας. Λίγες μικρές συμβουλές από κάποιον που αγαπάει την μουσική, συλλέγει κιθάρες και και όχι μονο, και προσπαθεί οποτε βρίσκει χρόνο να παίζει κιόλας. Ευχάριστο Μάρκος

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου proton θα πρέπει να είσαι παρα πολύ μικρός (όχι μεγαλύτερος από 20 χρόνον, δηλαδή λιγότερα από τα μισά μου χρονια) και δυστυχώς οι γονείς σου sen σου έχουν δόση την παιδιά να σέβεσαι μάλλον τίποτα.

Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις και χωρίς να κρίνομε όπως εσύ πίσω από καμια "ανονιμοτιτα" κάποιου nickname σας έγραψα ότι ονομάζομαι Μάρκος Λύρας το nickname μου είναι mlyras και δεν έχω κανένα μα κανένα άλλον λογαργιασμό στο NOIZ η στο Κιθάρα παρα μονο τον παραπάνω, είμαι επίσημος αντιπρόσωπος τις Γερμανικής Liebherr Construction Machines για την χωρα τις "ΦΥΡΟΜ". Το επάγγελμα μου δεν έχει καμια σχέση με πώληση μουσικών όργανον, και δεν έχω κανένα μα κανένα συμφέρον ούτε θα έχω από την πώληση καμιας κιθάρας. Δεν "ιπερσπιζομε" κανέναν Skopjano η Έλληνα αλλα λόγο ότι κατά τύχη επειδή ο Ραντούλοβιτς έχει κάποια ιστορία και κάποιο όνομα στην κατασκευή χειροποίητων κιθάρων. ("πρεγμα" που σίγουρα δεν το ξέρεις αφού σίγουρα δεν θα πρέπει ούτε καν να έχεις βγει από την πολύ σου ποσο μάλλον και από την χωρα σου) Και επειδή είχα μιλήσει με τον Al Pacino τελείως τυχαία για μια Srat plus που πουλάει και ενδιαφέρομαι να αγοράσω (μπορεί να βγει και να το επιβεβαιώσει) και του είχα αναφέρει ότι μένω στα Skopja μου είχε pi ότι είχε κάνει παραγγελια μια κιθάρα στον Ραντούλοβιτς. Τέλος πάντων για να τελειώνουμε εγώ προσωπικά είμαι συλλέκτης ηλεκτρικών κιθάρων (με αυτήν την ιδιότητα ψάχνω μέσο internet και στα πιο απίθανα μέρη του κόσμου για να ανακαλύψω κάποια καλή κιθάρα η κάποιον καλο masterbilder) κατά ποσοστό 90% μάρκας Fender και παίζω κιθάρα και διαθέτω ένα γκρουπάκι στα Skopja εντελώς ερασιτεχνικό και έτσι θα μείνει για πάντα λόγο ότι τα άτομα που το απαρτίζουν είναι ήδη άνθρωποι καταξιωμένοι στην "εγασια" τους πάνω από 35 ετών όλοι με παιδιά και πέσουν μονο για ευχαρίστηση.

Παρακαλώ οποιος από εδώ και εμπρός θέλει να κάνει κάποιο σχόλιο στα μηνύματα μου πρώτα να τα διαβάζει καλά και μετά να σχολιάζει.

Επίσης θέλω να επισημάνω ότι εκτος από τον Al Pacino που απλός έχουμε μιλήσει 3-4 φορες στο τηλέφωνο δεν γνωρίζω κανένα μα κανένα άλλο άτομο που emleketai στην υπόθεση η σε αυτόν τον διάλογο ούτε καν τηλεφωνικά.

Όσο για εσένα ανώνυμε σχολιάσει που ασκείς κριτική και κρίνεσαι πίσω από το nickname σου απόδειξε μας το ήθος σου ζητώντας εάν έχεις τα κότσια δημοσια συγγνώμη για τα άστοχα σχόλια σου.

Φιλικά

Μάρκος

************ είναι το κινητό μου για οποιον θέλει να του εξηγήσω και αναλυτικότερα.

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

για χαρά σε όλους.ονομάζομαι καραμανώλης εμμανουήλ.

είμαι το άτομο που ξεκίνησα να συνεργάζομαι με τον κύριο ΡΑΝΤΟΥΛΟΒΙΤΣ.

 

όσον αφορά τον κύριο γιώργο "ενονοματι" "αλπακινο" δεν έχει δίκιο.

ξεκινήσαμε

θα δώσω ακριβώς τις λεπτομέρειες.

η κιθάρα ήταν μια stratocaster λευκη olimpic white με schaller keys και γέφυρα gold.

το κοστολόγιο ήταν στα 850 euro okay το consert θα ήταν έτοιμο σε 25-30 μέρες.

όλα πήγαιναν μια χαρά και έστειλα τις πρώτες φωτογραφίες μέσα σε 10 μέρες από το σώμα το μανίκι το hardware.

όλα ήταν καλά και διάλεξε ο κύριος "αλπακινο" όχι την απλή γέφυρα που είχαμε μιλήσει στην αρχή αλλα μια vintage που το κοστολόγιο τις ήταν 30 euro ακριβότερο,έτσι και εγώ με την σειρά μου τον ειδοποίησα για την αλλαγή του κοστολογίου.

επίσης είχαμε μιλήσει για το χρώμα olimpic white..

όταν ήρθε η ώρα τον ξαναρώτησα και μου είπε ότι θέλει το vintage χρώμα του malmsteen το κιτρινωπό.

αυτό το χρώμα για να γίνει αν και τον σέβομαι τον κύριο "αλπακινο" έπρεπε να γνωρίζει ότι τουλάχιστον 10 χερια περνάει το βερνίκι μονο,και το βερνίκι κάθε φορα για να περαστεί και να γυαλιστή θέλει 2-3 μέρες,

αυτός ήταν ο λόγος που πήρε παράταση 20 μέρες η κιθάρα.

επίσης για την τιμή επειδή ήταν καινούργια η συνεργασία έβαλα εγώ τα λεφτά τις προκαταβολής επειδή είχα "σινφονισι" με τον okay ραντούλοβιτς ότι θα "ολιροθι" cash η kithara.ala μετά από κάποιον καιρό ζήτησε 20 euro προκαταβολή επειδή δεν ήξερε τον κύριο al pacino,και τότε εγώ σαν μεσάζων για να αποφύγουμε το πρόβλημα έβαλα την προκαταβολή εγώ ο ίδιος σαν υπεύθυνος που ήμουν.

όταν ετοιμάστηκε η κιθάρα και ήταν έτοιμη έδωσα το λόγο για να γίνει.

το λόγο βγήκε 0,8mm πιο makri.ke αυτό επειδή ο κύριος "αλπακινο" το ήθελε 5,5 επί 2.και βγήκε 6,3 επί 2. και αυτό έγινε γιατί θα γινόταν σαν τετράγωνο και δεν θα είχε καμια αισθητική.

όσο για τον μάστορα σταματήσαμε την συνεργασία για τον λόγο ότι έφαγα κράξιμο και πολλά αρνητικά σχόλια από πόλους ρατσιστές μέσα στο forum,και δεν είχα σκοπό να μαλώνω επειδή το κέρδος μου ήταν ελάχιστο...και το έκανα πιο πολύ γιατί στην ελλάδα μας είχαν πηδήξει με τις τιμές.setup στα σκοπια 20 euro με γυάλισμα "ταστα"...ποσο πάει στην ελλαδίτσα μας..

μια στάνταρ stratocaster έβγαινε στα 600 euro με θήκη.ποσο θα έπαιρναν στην ελλάδα.?

 

θέλω να πω ότι ο λόγος που το ξεκίνησα αυτό ήταν η εμπειρία και να δώσουμε στους φίλους κιθαριστες την επιλογή σε κάτι πιο φτηνό και εξίσου καλο...

 

όσο για τις κακίες που άκουσα από τον κύριο "σπυροσθ" και τις κακολογείς λες και ήμουν σκοπιανός η ήμουν εγώ υπεύθυνος που όλος ο κόσμος θεωρεί τα σκοπια μακεδονία...

εγώ απλά μια συνεργασία πήγα να κάνω.

 

όσο για τον administrator που με έκοψε από το noiz έχω να πω ότι είναι αντιεπαγγελματίας γιατί εμενα μου έλεγε ότι σε λίγο καιρό θα μπορώ να βάλω διαφήμιση και αγγελίες μαζί με άλλους καταστηματάρχες επί πληρωμή..

καταλάβατε...επί πληρωμή,όταν τα αρπάζουνε τα φράγκα δεν μιλάνε!!!έτσι ADMIN....

όσο για τον κύριο al pacino ζητάω συγγνώμη από μεριά μου που τον καθυστέρησα και τελικά δεν θα γίνει το consert του,αλλα καλά είναι όταν θέλει μια κιθάρα με vintage χρώμα να ενημερώνεται πρώτα ποσο διαρκή και ποσο κοστίζει,και με την συγκεκριμένη κιθάρα το κόστος τις ήταν πολύ πιο μεγάλο και όταν ζήτησε να γίνει καινούργιο λόγο επειδή δεν ήταν αυτοκόλλητο αλλα πυρογραφία έπρεπε να γίνει καινούργιο μανίκι και ξέφευγε στην τιμή...

stin usia mia kithara

body alder 1 pc

neck hard maple reverse me logotipo tu

schaller vintage gold

schaler keys with lock gold.

finish signature malmsteen

magnites custom vintage.

medium jumbo 6105

και όλα αυτά του κόστιζαν 850 euro...που 850 euro δεν μπορείς να πεις καλημέρα στον καϊμά

 

και μετά από όσα γίνανε να ακούω και το κράξιμο ao τον aneg....lo σπύρο 69 πάει πολύ.

 

έτσι έχουν τα πράματα.

καλο είναι όταν ζητάμε κάτι να ξέρουμε και το ποσο έχει και τι εργασία χρειάζεται για να γίνει...

επίσης θα ξαναπώ ότι ο "ανεγεφα"-ως  σπύρος 69 να κόψη με τις προσβολές και να μην κάθεται πάνω σε αγγούρια

 

 

 

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Εχουμε κατεβατά σε greeklish που σύμφωνα με τους κανονισμούς μας διαγράφονται αμέσως.

Εχουμε αναξιόπιστους και αφερέγγυους "αντιπροσώπους" (ο θεός να τους κάνει) που προσπαθούν να τα πιάσουν από κάθε μεριά και λενε το μακρύ και το κοντό τους έτοιμοι να κοροϊδέψουν και να διαβάλουν τον καθένα χρησιμοποιώντας το forum.

Εχουμε πατριδοκάπηλους.

Εχουμε άτομα που πάνε να βγάλουν από τη μύγα ξύγκι με μάστορα που αντε γεια και μετά τη χλαπάτσα είδαν ότι δεν είναι μαλλιά τα γένεια, "εχουμε κι εδώ γ@μώ τα μαστόρια".

Εχουμε πιτσιρικάδες έτοιμους να γίνουν θύματα.

Εχουμε και τα τρόλια που μόλις δουν θεμα πρόσφορο τρέχουν να γράψουν κατα του Noiz.

Κι έχουμε κι έναν επαγγελματία / κατασκευαστή ( ; ) που ίσως δεν φταίει (αν και δεν μπόρεσα να διαβάσω τίποτα από τα κατεβατά με greeklish κλπ) και που τρέχει να βγάλει τα κάστανα από τη φωτιά.

Και περιμένετε να συνεχιστεί η κουβέντα;

Κλειδαριά και αποκλεισμός σε όλες τις περσόνες του λαμόγιου. Αρκετά.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν προλαβα καν να απαντησω πριν κλειδωθει το θεμα.οποτε εαν επιτρεπει ο admin να το κανω εφοσον εγω ανοιξα το θεμα.

 

 

1.δεν ειχα ρατσιστικη διαθεση.και Αγγλος η Ιταλος να ηταν παλι τα ιδια θα ελεγα

  εχω επισκευτει την χωρα,ειχα φιλους εκει μιας που σπουδασα στην Εθνικη Μουσικη  Ακαδημια της Σοφιας στη Βουλγαρια

2.δεν ζητησα πυρογραφια ποτε.μου ειπε ο κ.Καραμανωλης waterslide decall

3.για την προκαταβολη εγω και ο κ.Καραμανωλης συμφωνησαμε οτι δεν θα υπαρξει.δεν γνωριζω τι συμφωνια εκανε απο εκει και περα με τον RADULOVIC

4.στα 850 ευρω ο κ.Καραμανωλης μου ειπε οτι περιλαμβανονται ολα

5.παραθετω τα specs που συμφωνηθηκαν:

    - 2 piece alder body

      -22 fret reverse headstock 6105 freted,tinted neck

      -maple board 12'' radius

      -ζητησα πιο λεπτο μπρατσο ala stevie ray vaughan

      -gold hardware(μου ειπε να διαλεξω απο τις φωτο χωρις να ανφερει αλλαγη κοστους

      -vintage white (μου ειπε να διαλεξω απο φωτο χωρις να αναφερει αλλαγη κοστους)

      -μαγνητες δικους τους χειροποιητους ειπε.γιατι οχι ειπα.

      -εστειλα το logo μου και ειδατε το απολτελεσμα.ειχε 0.8cm διαφορα και οχι mm και ηταν εντελως διαφορετικο

 

εκ των υστερων λοιπον ο κ.Καραμανωλης αρχισε να ανεβαζει το κοστος(θεωρω μην ενημερωνοντας καν τον κ.RADULOVIC) και μου ζητησε 200 ευρω

προκαταβολη σε μορφη καταθεσης σε καποιον λογαριασμο.(εσεις θα το κανατε?)

Ειχαμε μια συμφωνια Κυριων η οποια αρχισε να χαλαει...

 

Θεωρω οτι ο κ.Καραμανωλης ηταν το προβλημα τελικα.

Θα ερθω σε επαφη με τον κ.RADULOVIC απο τον οποιο ζητω δημοσιως ΣΥΓΝΩΜΗ

Τελικα θα φτιαξω την κιθαρα που θελω γιατι ενας απο τους λογους που ηθελα κιθαρα απο εκει ειναι η εκπληκτικης ποιοτητος alder της περιοχης.ψαχτε το!

 

(και ενα μηνυμα προς Καραμανωλη Μανο:

αν δεν ξερεις τι ειναι radius,high pass filter,reverse polarity και tinted neck

τοτε αγορασε αρμονιο και μην παριστανεις τον dealer καποιου.

 

το πως θελω εγω το logo μου θα το πω εγω οχι εσυ.

το consert που αναφερεις μαλλον λεγεται concept...

τα cm εχουν μεγαλη διαφορα απο τα mm.)

 

Να αναφερω επισης οτι δεν σκοπευω να πληρωσω 670 η 850  ευρω αλλα 1000 στον κ.RADULOVIC για το οργανο.

οπως εχω αναφερει και στο παρελθον ΑΓΑΠΩ τις κιθαρες,ειμαι φετιχιστης του πραγματος

και οχι τσαμπατζης οπως καποιοι με χαρακτηρισατε.

ειχα προβλημα και θελησα να το μοιραστω με το forum.

ετσι απλα.

 

 

 

     

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τολμήσω να ρωτήσω, γιατί δεν επικοινώνησες κατευθειαν με το "contact us" του Κου RADULOVIC και χρησιμοποίησες ενδιάμεσο?

 

Κατανοητά (από εμένα) όσα γράφεις εκτός...

Να αναφερω επισης οτι δεν σκοπευω να πληρωσω 670 η 850  ευρω αλλα 1000 στον κ.RADULOVIC για το οργανο.     

εάν ο RADULOVIC θέλει 670, γιατί θές να πληρώσεις 1000?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη,Μarathon ο Καραμανωλης με προσεγγισε και θεωρησα οτι ολα θα ειναι οκ.κουταμαρα αν θες,μιας που μιλαω και την γλωσσα του RADULOVIC...

οσο για την τιμη θα το κανω απλα για την υποληψη μου και του RADULOVIC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατανοητά (από εμένα) όσα γράφεις εκτός...εάν ο RADULOVIC θέλει 670, γιατί θές να πληρώσεις 1000?

 

έτσι για το φετίχ του πράγματος .... ( δεν ειρωνεύομαι ) και καλά θα κάνει .

 

εγώ μαζί σου πάντως.

 

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου