Προς το περιεχόμενο

Axis A21 laser pedals


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν πήγα στο ψαχτήρι και προσπάθησα να βρω τι είναι αυτο και δεν μου βγήκε τίποτα guys έιναι νέο η παλιό έχει παίξει κανείς με αυτό? ???

http://www.axispercussion.com/A21_laser_pedals.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι καινούργια και επίσης έχουν βγει και σε signature του derek roddy απο τους hate eternal... δεν εχω παιξει,αλλα δεν νομιζω να διαφερει και τοσο πολυ απο την κλασσικη αισθηση των axis...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι καινούργια και επίσης έχουν βγει και σε signature του derek roddy απο τους hate eternal... δεν εχω παιξει,αλλα δεν νομιζω να διαφερει και τοσο πολυ απο την κλασσικη αισθηση των axis...

 

Eίναι τα καινούρια πετάλια που παρουσιασε η axis sto Namn φέτος..

Είναι τεράστιο πετάλι...Αν τα Α longboards σας φαίνονται, μεγάλα...αυτό είναι...

Στο heel plate είναι extra φαρδύ, για να μπορείς να έχεις μεγαλύτερο, χωρο για swivel...

Λέγονται 21, επειδη το footboard, είναι ειναι σε 21 μοίρες στημένο...

Και καλά η καλύτερη κλιση για ταχύτητες...

Bέβαια μπορείς να αλαξεις την κλιση σε ότι θέλεις...

Επισης έχει στανταρ drum lugs οπότε, με ένα κλειδί κοινό να το στήνεις...

To πετάλι αυτό καλυπτει ότι μεγεθος ποδιού υπάρχει πιστεύω...

Εχει και άλλες ρυθμίσεις...

 

Φιλική τιμή 790 Δολλάρια...

Θα δουμε όταν έρθουν Ελλάδα...

Πιστεύω τα κλασικά axis όμως δεν θα φύγουν απο την αγορά, και θα πεσουν σε τιμή...

Πάρε και ένα review απο τον ίδιο το Tim Waterson....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα γιατί όλα αυτά μου φαίνονται κάπως εξωγήινα ρε γμτ και δεν μου αρέσουν καθόλου?

 

Σιγουρα το Design είναι εξωγηινο...και άσχημο...

Αλλά τι σε νοιάζει??

Ενα πετάλ ωραίο εξωτερικά ή ένα πετάλι που να εχει δυνατότητες και στησιμο τρομερό???

Η ουσία ή το look???Eξάλλου πετάλι είναι, ποιός το προσέχει??

Επειδή κανένας δεν το έχει δοκιμάσει εδώ Ελλάδα, σιγουρα πιστεύω θα είναι κάπως η βελτιωμένη εκδοση του Α longboards...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν διαφωνω σε οτι λες και ουτε μπορω να αμφισβητησω οτιδηποτε απο τετοιου ειδους πεταλ γιατι απλα δεν εχω ιδεα. Τελοσπαντων σιγουρα προς το καλυτερο θα ειναι ολες αυτες οι εξελιξεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου