Προς το περιεχόμενο

wharfedale guitar amps


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερει κανεις τιποτα για τους ενισχυτες κιθαρας απο την γνωστη για τα πολυ καλα ηχεια της Wharfedale(απο εμφανιση παντως σκιζουν) :ohttp://www.amps.wharfedale.com/Products/product/tabid/83/PID/5/Default.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω ακουσει κατι για τους ενισχυτες.

 

Αυτο που ξερω ειναι οτι οι τυπαδες στην εταιρια σχεδιαζουν ηχειαρες (μιλαμε παντα για ηχεια Hi-Fi) με κατι "τετοια"  .....  "ΝΑ" , παντα με το συμπαθιο , σε τιμες που θα ζηλευαν Hi-endαδες!Ολα αυτα δεν τα λεω εγω αλλα διαφορα φορα σχετικα με τον ηχο "σαλονιου" οπως "What Hi-Fi" , "ΗΧΟΣ"(που συνεργαζεται με περιοδικα του εξωτερικου" κ.α.

Αν καταφερουν να κανουν το μισο της δουλειας που κανουν μεχρι σημερα στα ηχεια , στις τιμες που μας εχουν συνηθισει , θα μας απασχολισουν σιγουρα στο μελλον!

 

Ετσι μπραβο!Να μπαινουν κι αλλοι στο χωρο!

Live fast , die ... hard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι άλλο θες να πεις, οι τιμές τους δεν είναι (ευτυχώς) επιπέδου Hi-end,  και αν ήταν, αυτό δεν θα ήταν θετικό...  ;)

 

για τη σειρά Diamond είναι "διάσημη" η εταιρεία, δεν είναι και τίποτε σπουδαίο πάντως

 

βρίσκω πολύ ευχάριστο το ότι μια εταιρία με γνωστό όνομα μπαίνει στο χώρο της κιθάρας με λαμπάτους και  υβριδικούς ενισχυτές, ίσως "σπάσει" λιγο την αγορά

 

αυτό το κόκκινο να μην είχανε σε τόση ποσότητα...  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι άλλο θες να πεις, οι τιμές τους δεν είναι (ευτυχώς) επιπέδου Hi-end,  και αν ήταν, αυτό δεν θα ήταν θετικό...  ;)

 

για τη σειρά Diamond είναι "διάσημη" η εταιρεία, δεν είναι και τίποτε σπουδαίο πάντως

 

βρίσκω πολύ ευχάριστο το ότι μια εταιρία με γνωστό όνομα μπαίνει στο χώρο της κιθάρας με λαμπάτους και  υβριδικούς ενισχυτές, ίσως "σπάσει" λιγο την αγορά

 

αυτό το κόκκινο να μην είχανε σε τόση ποσότητα...  ???

 

Thanks gdevelek!Εκανα τη διορθωση!

Για τη Diamond μιλαω κι εγω , που τρωει λαχανο ηχεια αλλων εταιριων με υπερδιπλασιο κοστος.Η αληθεια ειναι οτι , ψαχνοντας για ηχεια , δεν κοιταξα κατι πιο ακριβο απο την  Diamond λογω bugdet.Μαλλον με παρεσειρε ο ενθουσιασμος και μιλησα ετσι γενικα για την εταιρια.

Παρολαυτα ... ευγε στα παιδια που μπαινουν σε καινουρια αγορα.

 

Και παλι thanks gdevelek πασα μου!

 

Υ.Γ.Για να μην τρελαθηκες με τα Diamond ... εισαι μαλλον τερμα Hi-End τυπος οποτε ακουω απο 'σενα για να μαθαινω!Αυτο δε συμαινει ομως οτι θα αγορασω κι ολας! ;)

Live fast , die ... hard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχουν πολλές αξιόλογες επιλογές στην τάξη κόστους των diamond, γι' αυτό εξάλλου στα δύο κύρια ελληνικά φόρα τα ηχεία αυτά αναφέρονται σπανίως

 

το ότι "τρωει λαχανο ηχεια αλλων εταιριων με υπερδιπλασιο κοστος" αποτελεί (σεβαστή) προσωπική σου γνώμη και τίποτε περισσότερο

 

την ειρωνία στην επιστρέφω... βεζύρη μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οσο ξαναδιαβασα.....οχι μονο δεν σε ειρωνευτηκα ... αλλα μαλλον σε παραδεχτηκα!

Τωρα αν εννοεις το "πασα μου" ειρωνεια.... και παλι να σου πω οτι ετσι μιλαω και ουδε μια σχεση εχει το "πασα" με ειρωνεια!Αλλωστε ετσι αναφερομαι παρα πολυ συχνα σε πολλους συμφορουμητες , παντα μιλωντας με τα καλυτερα!

Τι να πω....Τα 'χει αυτα ο γραπτος ο λογος.No hard feelings!

 

Και παλι thanks!

Live fast , die ... hard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου