Προς το περιεχόμενο

frankencaster project


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια κ χαρα στ νοιζ. φτιαχνω τισ τελευταιεσ μερεσ την δικη μου εκδοχη τησ φρανκ(σηντομα θα ανεβασω και φωτο) θ ηθελα ν μαθω τι πυκνωτι θα πρεπει να χρησημοποιησω εαν βαλω στη θεση του dummy coil enan sd ssl-5 custom ο οποιοσ θα λειτουργει κανονικα λαο στην γεφυρα εναν invaider π εχω προχειρο ευχαριστω!

Μια μερα θα βρω κατι εξυπνο να γραψω εδω κατω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πυκνωτές μπορείς να δοκιμάσεις διάφορους και να δεις ποιός σου κάθετε καλύτερα στο αυτί σου, αν πάντος θέλεις να ακολουθήσεις την πεπατημένη, 0.22 κεραμικός για humbuckers είναι μια χαρά.

Καλή τύχη με το project σου.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω

μου εχει μηνει και ενασ jb humbacker μοντελο sh-4 αυτοσ θα κλενει περισσοτερο προσ τον ηχο τησ κιθαρασ?

Μια μερα θα βρω κατι εξυπνο να γραψω εδω κατω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω ν σπλιταρω τον χαμπακερ ετσι οταν πεζει με τον μονο να μιν εχω βζζζζζζζζζζζζζ!

πρεπει ν τον συνδεσω κανωνικα η αναποδα οπωσ λενε τ διαγραματα τ ντανκαν για τ φεντερ μαγνητεσ?

Μια μερα θα βρω κατι εξυπνο να γραψω εδω κατω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αν πάντος θέλεις να ακολουθήσεις την πεπατημένη, 0.22 κεραμικός για humbuckers είναι μια χαρά.

 

αν βαλει 0,22μF σε humbuckers θα μουκωσει ο τοπος...  :o

 

sats ξεχασες ενα μηδενικο (0,022μF)  ;)

 

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου