Προς το περιεχόμενο

''It ain't easy''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Jesus Christ almighty... που λενε και στο χωριο μου!!  :o

Απιστευτο κομματι, απιστευτα riffs, απιστευτα πιασιαρικο και απιστευτα ροκ!!

 

Και κατι ακομα... Δεν μπορω να πιστεψω πως βγαζεις τετοιον ηχο με Valvestate ενισχυτη.

Πες μου σε παρακαλω τι μαγνητες εχει η στρατ σου.

 

Το κομματι μενει στο winamp κολλημενο .-

 

;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν και έχω χρόνια που απομακρύνθηκα από αυτό τον ήχο και το στύλ μπορώ να πώ ότι το κομμάτι είναι μια ευχάριστη έκπληξη , ωστόσο συναινώ και θαυμάζω ταυτόχρονα και το βαθειά παιδαγωγικό και χωρίς ίχνος διδασκαλικής υπεροψίας κείμενο της σεμνής κριτικής του audiokosta...εκτός του οτι εξ αιτίας του άκουσα το κομμάτι, γέλασα πολύ...να είσαστε καλά και οι δυο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σας ευχαριστω πολυ oλους!

solega,S9F,elafi,marmelaki,CLASSIC,Lorda01,Xminor!

 

Oσο για σενα παλαιουρα Audiokosta....

axxaxaxaxxxa!

Nα σαι καλα γελασα πολυ με τα ΚΑΠΗ και το sudoku...

Oτι ειπες ειναι σωστο οπως και πολλα αλλα που θα μπορουσαν να παρατηρηθουν ως ''επι διορθωση''...

Α!Μου κανε εντυπωση που παρατηρησες τη δυσκολια στη φωνη...οχι,δεν ποναει ο λαιμος αλλα εχει ζορι γιατι ορισμενες νοτες για να βγουν οπως πρεπει,ροκαδικες,τσαμπουκαλεμενες και αντρικιες πρεπει να φτασω στο 200%..

Εννοειται οτι μπορει να κανω πανω απο  10 takes για να παρω αυτο που θελω.

 

@marmelaki: Strat '1989 ειναι με jb junior στη γεφυρα.

Ο valvestate ειναι ενας ενισχυτης που ΔΕΝ κανει για λαιβ αλλα εμενα στο στουντιο,μου χει κατσει βουτυρο(μιλαω μονο για drive).Aπλα θελει λιγο πειραγμα στο mid contour,να γινει κλασσικ ο ηχος κι οχι thrash με mid scoop που ισοπεδωνει τα παντα...

 

Και παλι σας ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα παναθεμάσε κόντεψα να κάψω τα μόνιτορ  >:(  (πρώτη ακρόαση στο σπίτι).

 

να το κάψω το cd για το αμάξι ή θα ανεβάσεις και τίποτα άλλο ως τις 20/8 ?

 

στα χω πει έτσι ? μπάντα και τουρ γρήγορααααααααααααααααα

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλα ρε Κωστα!

Ολο και κατι γραφω...

Απο Σεπτεμβριο τα μαζωνω ολα σε CD (καμια 20αρια)και το στελνω σε καθε ενδιαφερομενο...

 

Μεχρι τοτε..καφτο το αναθεματισμενο... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο Σεπτεμβριο τα μαζωνω ολα σε CD (καμια 20αρια)και το στελνω σε καθε ενδιαφερομενο...

 

Κ. Καραθεοδωρη 15

Κομοτηνη 69100

 

;D

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ. Καραθεοδωρη 15

Κομοτηνη 69100

 

;D

 

χαχαχαχαχα!

Ωραιος ο παιχτης!

Σ ευχαριστω αδερφε!

Αν ειναι αληθινη,Σεπτεμβριο στο στελνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ σουμπερ το τεμάχιο φίλε, κυρίως με εντυπωσίασε η φωνή σου για τους εξής λόγους: 1)επιτέλους κανονική προφορά και όχι ελληνο-αγγλικά, 2)γρεζο και όχι λαλαλολαλι, 3)ωραιες μελωδίες πιασάρικες.

Θα το προτιμούσα με περισσότερο γεμάτα δεύτερα φωνητικά, ειδικά οι μαύρες που τραγουδούν στα τελευταία σου ρεφαραίν (αυτες τις χοντρές κυρίες που τραγουδούσαν στο Remedy των Black crowes).

Οι κιθάρες εμένα μ'αρεσαν -μάλλον γιατί είμαι ερασιτέχνης του κερατά- πολύ ωραία ριφφ και σολα και καλός ήχος για το στυλ αυτό.

Ταπεινή μου γνώμη για να γίνει πιο υπερ-σούπερ, να είχε ένα πέσιμο με ξεκάρφωτα φωνητικά ή narration και δυνατή κορύφωση στη φωνή (όχι δεν είναι σεξουαλικό υπονοούμενο) πριν το κιθαριστικό σόλο. Θα ακούσω και τα άλλα σου τεμάχια.

Καλή τύχη φίλε ελπίζω να μπορείς να τα προωθήσεις επαγγελματικά ή ημι-επαγγελματικά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου