Προς το περιεχόμενο

''It ain't easy''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας ευχαριστω πολυ JaYmZ_HetFielD,pascal!

Για Αμερικα δεν ξερω μιας και εχω την εντυπωση οτι κανω ο,τι και αλλοι 250.000

Αμερικανοι...

Το ροκ δεν παει χαμενο οπου και να παιζεται αν γεμιζεις τη ψυχη σου...

Και παλι ευχαριστω για την εκτιμηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αισθανομαι λιγο..καπως...να ειναι τα κλιπ μου μαζεμενα στην επιφανεια και να το σαλιαριζω

αλλα ενα ''ευχαριστω'' για οποιον μπαινει στον κοπο να σχολιασει,το χρωσταω...

Σ ευχαριστω πολυ kostdega28!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...εχω την εντυπωση οτι κανω ο,τι και αλλοι 250.000 Αμερικανοι...

 

Δεν νομιζω... δεν το νομιζω καθολου!

Υποτιμας τον εαυτο σου Σταυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω... δεν το νομιζω καθολου!

Υποτιμας τον εαυτο σου Σταυρο

Τοτε θα πω...25.000

Δεν τον υποτιμω καθολου.Ξερω οτι μπορω να κανω κατι καλα.

Απλα δεν υποτιμω τους αλλους..

Σ ευχαριστω πολυ marmelaki,να σαι καλα αδερφε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ήθελα να απαντήσω σε αυτό το post νωρίτερα, αλλά με έφαγαν οι υποχρεώσεις. Λοιπόν συμφωνώ με τον Σταύρο στο εξής : Όντως στην Αμερική υπάρχουν πολύ καλοί μουσικοί σε αυτό το είδος , όχι μόνο 250.000 ….αλλά ένας με δύο σε κάθε πολυκατοικία. ΟΜΩΣ! Έχω ακούσει και αν έχω ακούσει μουσική όλα αυτά τα χρόνια (έφτασα αισίως στα 36). Τον Σταύρο από την πρώτη στιγμή τον αντιμετώπισα (σαν ακροατής) σαν επαγγελματία. Και διευκρινίζω. Συνήθως είμαστε «συγκαταβατικοί» , με κάποιον από την Καβάλα ή την Κοζάνη ή το Γαϊδουρονήσι. Σκεφτόμαστε ως εξής (ή εγώ τουλάχιστον) «μμμ… καλή προσπάθεια για Καβαλιώτη……Κοζανίτη……Γαϊδουρονησίωτη). Όταν άκουσα τη μουσική του Σταύρου (και έκτοτε ακούω μόνο αυτή στο αμάξι) έθεσα ένα απλό ερώτημα στον εαυτό μου. Θα αγόραζες τη μουσική του? Και η απάντηση ήταν αβίαστη και φυσικά καταφατική. Παίζει ό,τι ακριβώς περιμένω να ακούσω. Όταν το θέλω ήπιο είναι…..όταν θέλω γκάζι …..έρχεται. Τέλος πάντων το θέμα δεν είναι για εμένα αν ο Σταύρος είναι καλός μουσικός ή αν έχει ταλέντο. Αυτά είναι δεδομένα και νομίζω προαπαιτούμενα. Νομίζω τη διαφορά στον Σταύρο την κάνει η μουσική προσωπικότητα του καταρχάς και εδώ έρχομαι να συμφωνήσω με τον φίλο marmelaki. Σαν τον VAI υπάρχουν πάρα πολύ κιθαρίστες εκεί έξω ….αλλά ένας είναι ο Steve (λόγω attitude) είτε μας αρέσει είτε όχι. Και επειδή το παράκανα με τον Σταύρο και ξέρω ότι τον φέρνω σε δύσκολη θέση διευκρινίζω ότι μου αρέσουν πολύ (και μόνο) οι γυναίκες!!!! Μην μας παρεξηγήσουν κιόλας! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου