Προς το περιεχόμενο

ευτυχως που διαφυγαμε τον κινδυνο της γριπης των χοιρων.....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιποοοον!

ενα θεματακι για να ξανακοροιδεψουν οι παλιοι και να μπουν στο παιχνιδι και τα καινουργια μελη!

 

ισως να θυμαστε πως πριν ενα χρονο ειχα ανοιξει αυτο το θεματακι!

http://www.noiz.gr/index.php?topic=168880.0

 

μετα την 13αμηνη στοργικη σχεση μου με την παλια, αποφασισα να αγορασω και μια καινουργια, μεγαλυτερη, δυνατοτερη και με χειροτερο χρωμα! :)

 

παραθετω τις φωτογραφιες, αφ'ενος για να σας δωσω λαβες για σχολια και αφ'ετερου γιατι ηρθε η ωρα να ανεβασω και εγω σε αυτο το φορουμ μια φωτογραφια με την πατροπαραδοτη παντοφλα σε διακριτικο ρολο! :)

 

p.s.1 πειτε μου καλοταξιδη, καλοριζικη και ολα τα σχετικα!

p.s.2 για πολυ λιγα λεπτα σκεφτηκα αρκετα να αγορασω την προταση που μου ειχε κανει ο ΚυριοςΜπιχλας στην τριτη σελιδα του παλιου θεματος, αλλα τελικα η λογικη νικησε και καταλαβα πως ειμαι σοβαρος και γερος ανθρωπος!

p.s.3 προσεξτε τι θα πειτε!

πολλοι απο σας εχετε παει βολτες με αυτες και ακομα χειροτερα, αλλοι τις εχετε οδηγησει κιολας! :P :P :P :P :P

p.s.4 παρα τις περσινες προβλεψεις, δεν εχω πεθανει απο τα καυσαερια, δεν εχω ντελαπαρει και δεν με εχει πατησει αυτοκινητο(ακομα!) :P

10062010231.thumb.jpg.30378609e6706197c1bf2a383353263c.jpg

10062010232.thumb.jpg.26e57cf442860f37f67297bbaf810776.jpg

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ΜΕΓΕΙΕΣ!!!ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΗ!!!Το χρώμα τα σπάει!!! Εγώ με το ποδήλατο πάντως (με σαφώς μικρότερο όγκο, μηδέν επιτάχυνση και άρα ενεργητική ασφάλεια, μηδέν παθητική και χωρίς 4 ρόδες) 2 χρόνια τώρα δόξα τω θεό μία στούκα με έναν ταρίφα είχα μόνο...με κάτι μικρά εγκαυματάκια στο χέρι την έβγαλα σιδερένιος!!! Άρα μη φοβάσε!!! Καβάλα την και άστους άλλους να ζεστένονται!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με γειά η Miss Piggy!

 

 

Εγώ με το ποδήλατο πάντως (με σαφώς μικρότερο όγκο, μηδέν επιτάχυνση και άρα ενεργητική ασφάλεια,

 

ενεργητική ασφάλεια είναι και τα φρένα, και ο ποδηλάτης λόγω πολύ μικρής ταχύτητας και ελάχιστου πρόσθετου βάρους φρενάρει πολύ γρήγορα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mεγειές! Πολύ military, σοβαρός κατασκευαστής, σοβαρές ικανότητες εκτός δρόμου

αλλά και η τιμή πολύ σοβαρή :-X Αφού έχει θήκη για coca cola όμως εγκρίνεται ;D

Την άλλη την πούλησες, πόσο έπιασε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγειες Αλεξανδρε!! Καλοριζικη φιλε μου!

Κοιταξε μονο καμια μερα..που θα χεις φουριες μην ξεχασεις να την ξεκλειδωσεις ..και παρεις μαζι σου και ολη την σιδεροπορτα!  ;D

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΕΓΕΙΕΣ!!!ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΗ!!!Το χρώμα τα σπάει!!!

Καβάλα την και άστους άλλους να ζεστένονται!!!

 

σε ευχαριστω!

αυτο κανω!

τους αφηνω στην ζεστη ενω σκιζω τον αερα με τα μακρια μου μαλλια ξεπλεκα να ανεμιζουν! :P

 

με γειά η Miss Piggy!

 

θενκ γιου! :)

 

Μεγειες Αλεξανδρε!! Καλοριζικη φιλε μου!

Κοιταξε μονο καμια μερα..που θα χεις φουριες μην ξεχασεις να την ξεκλειδωσεις ..και παρεις μαζι σου και ολη την σιδεροπορτα!  ;D

θενκ γιου!

χαλαλι της!

ας παει και η παλιοπορτα! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mεγειές! Πολύ military, σοβαρός κατασκευαστής, σοβαρές ικανότητες εκτός δρόμου

αλλά και η τιμή πολύ σοβαρή :-X Αφού έχει θήκη για coca cola όμως εγκρίνεται ;D

Την άλλη την πούλησες, πόσο έπιασε?

 

θενκ γιου!

αυτο ακριβως το μιλιτερ λουκ μου την χαλαει, αλλα η μαυρη ηταν διαθεσιμη σε 4 μηνες και δεν ηθελα να περιμενω τοσο!

η τιμη ειναι πραγματι σοβαρη..........και εχει 2 θεσεις για κοκακολες, οποτε ανεβαζει και αλλο την αξια της! :P :P

 

την αλλη την πουλησα 2,500 ευρω! :)

 

πι.ες.το μονο της εντονο αρνητικο ειναι οτι καιει εξωφρενικα..... :-\

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ακριβως το μιλιτερ λουκ μου την χαλαει, αλλα η μαυρη ηταν διαθεσιμη σε 4 μηνες και δεν ηθελα να περιμενω τοσο!

Βγάλε τα φτερά και βάψτα με spray ;D

πι.ες.το μονο της εντονο αρνητικο ειναι οτι καιει εξωφρενικα..... Undecided

To υπολόγισες, πόσα λίτρα καίει στα 100km? Ούτε μια ενδεικτική δεν γράφουν

στο site οι τσόγλανοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικη και καλοτάξιδη Αλεχάντρο... φαίνεται θηριάκι και υποθέτω ότι θα είναι άλλη φάση σε σχέση με την προηγούμενη! :)

Όσο για την κατανάλωση, με 750 κυβικά, σχεδόν 300 κιλά και 19άρι ρεζερβουάρ, δεν είναι να απορεί κανείς που καίει πολύ.

 

Και τέλος, σου βρήκα μια πολύ ωραία βελτίωση της ανάρτησης, ειδικά σχεδιασμένη για κίνηση στους δρόμους της πρωτεύουσας! ;D

 

kvf750kette1.jpg

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου