Προς το περιεχόμενο

behringer 90w bass amplifier


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικα Ξ Οοκειται Ξ³ΞΉΞ± στουντιο που Σκοπευουμε Ξ½Ξ± φτιαξουμε... Ξποτε μαλλον δν αξιζει Ξ±Ο€'οτι καταλαβα... Τι ΞΌΞΏΟ… Ο€Οοτεινεται ΞΌΞµΟ‡ΟΞΉ 200 ΞµΟ…ΟΟ‰?

\../(-_-)\../

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

σορι παιδια ειχα μπει απο κινιτο ευχαριστω για το bug αλλα ετσι κ αλλιως δεν θα ξανα μπω απο κινιτο....λοιπον ο ενισχιτης προκειτε να χρησιμοποιηθει σε ενα υπογειο στο οποιο εχουμε τυμπανα και εναν 70αρι ενισχιτη κιθαρας...οποτε θελω κατι σε αρκετα watt σε λογικη τιμη...αν εχετε κατι καλο να προτεινετε παρακαλω πειτε μου!! :P

\../(-_-)\../

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H behringer δίνει μουσικά βατ αντί για RMS, τα 90 της έιναι περίπου 50 RMS, όχι παραπάνω

 

θες κάτι αρκετά ισχυρότερο για να παίξεις με κρουστά και 70άρη κιθάρας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω την 180άρα κεφαλή της σειράς (μες τη φτήνια και την ανέχεια που ζούμε...)

 

ιδιαίτερα καλή για τα λεφτά της... ο συνδυασμός με την καμπίνα μου έδωσε τον ήχο που ήθελα... ντάξει θα μπορούσα να αγοράσω κάτι καλύτερο (που θα μου άρεσε περισσότερο) αλλά τους ενισχυτές της μπέρινγκερ (σε αντίθεση με πεταλάκια) τους έχω σε υπόληψη! Ένα μόνιτορ μπέρινγκερ στο ωδείο μου μου είχε στερήσει όλα τα διαλείμματα όλο το χρόνο...

Ορκισμένος Μπλουζάς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H behringer δίνει μουσικά βατ αντί για RMS, τα 90 της έιναι περίπου 50 RMS, όχι παραπάνω

 

θες κάτι αρκετά ισχυρότερο για να παίξεις με κρουστά και 70άρη κιθάρας

 

Αυτο ειναι το ζουμι. Τα watt σου φαινονται πολλα για τα λεφτα τους ακριβως διοτι ΕΙΝΑΙ πολλα για τα λεφτα τους. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν τα watts αυτουνού

 

http://www.thomann.de/gr/harley_benton_hbw80.htm

 

είναι πραγματικά RMS, τότε συμφέρει. Έχει και 9Ε λιγότερα.

 

Ακόμα καλύτερα αυτός

 

http://www.thomann.de/gr/harley_benton_cb110x.htm

 

με 11Ε πάνω.

 

Και σιγά μην ακούγονται χειρότερα από τον Behringer, και οι δυό μάρκες τού koloss είναι έτσι κι αλλιώς... Ο Αλεχάντρο πάντως που είχε πάρει έναν παρόμοιο, μιά χαρά τού φάνηκε από όσο θυμάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου