Προς το περιεχόμενο

eko guitar


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

μπορουν οι συντονιστες εδω μεσα να σβησουν το thread ?? γιατι ο καλος αδερφουλης μου εχει κανει ηδη μια παρατηρηση(thread) για την εν λογω κιθαρα LOL plzzz :)

 

Ποιος είναι ο αδελφούλης σου και ποια είναι η παρατήρηση/θέμα?? Πες μας LOL plzzzzz.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μας LOL plzzzzz.  :)

 

 

;D...Έχει παραγίνει το κακό....

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

johnny σε ευχαριστω για τον χρονο που αφιερωσες στο ιντερνετ για να ψαξεις αλλα δεν ειναι αυτη γιατι.......

1ον αν παρατηρησεις καλα το magnet switch η FLORENTINE το εχει κατω αλλα η δικια μου επανω αριστερα

2ον εχει διαφορετικο pickguard

3ον το λογοτυπο στο τελος του μπρατσου ειναι διαφορετικο με το λογοτυπο της FLORENTINE

Γι'αυτο με κανει ακομα ποιο πολυ να απορω για την συγκεκριμενη - μα τι στον hell  ?? δεν υπαρχει εστω μια φωτο της απο εκεινα τα χρονια ?? κατι ?? θα ακολουθησω την συμβουλη σου να την φτιαξω ισως σιγα σιγα μονος μου..

 

οσο για τον αδερφο μου - ειναι ο journeyman και εχει κανει ηδη topic για την συγκεκριμενη κιθαρα(αλλα δεν του μιλαω γιατι εχει καλυτερη κιθαρα απο εμενα) και γι'αυτο ζητησα να διαγραφει το θεμα γιατι μιλαμε για το ιδιο πραγμα σε 2 διαφορετικα topics ( its not my fault i did my research before LOL) απλα νομιζω οτι στο δικο μου εχουν πεσει καλητερες αποψεις χιιχιχι +1 στον μικρο της οικογενειας  ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να την φτιαξω ισως σιγα σιγα μονος μου

Μάλλον αυτό είναι και το καλύτερο, γιατί αν σκεφτείς να πας σε μάστορα, στην καλύτερη θέλεις:

 

1) Τσόντες, στόκο, βάψιμο €350

2) Μαγνήτες, ηλεκτρικά €150-170

3) Κλειδιά €50

4) Αν δεν θέλει καινούργια τάστα, θα θέλει leveling, re-crowning, dressing €150

5) Stop tailpiece & Tune-o-Matic €70

 

Σύνολο: περίπου €770

 

Δε λέει ε?

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσοντες ?? συνεχεια κατεβαζω - να παω καμια 200gb στον μαστορα και ειμαστε ενταξει  :P

 

κοιτα καλα τα λες και εχεις απολυτο δικιο αλλα οι τιμες που ανεφερες νομιζω οτι ειναι λιγακι πλασματικες - παραπανω νομιζω οτι θα κοστιζε ετσι και την πηγαινα σε μαστορα

 

τωρα αν καποιος μαστορας μου πει οτι με αυτα τα λεφτα στην εχω ΚΥΡΙΑ τοτε δεν θα ειχα προβλημα να τα δωσω

απλα για το γαμωτο θα ηθελα να το δοκιμασω μονος μου για να δω και την γλυκα της κατασκευης (λεω κατασκευης και οχι αναπαλαιωσης γιατι η κιθαρα ειναι μαυρα χαλια) απο την αρχη και να εχω να λεω οτι ασχοληθηκα σαν καλος οργανοπαιχτης  :o ;D(βλεπε "Τσοντες" στην αρχη) με το πως φτιαχνεται και ενα οργανο.......

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου