Προς το περιεχόμενο

born to be my baby cover....


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι πριν 3-4 χρονια περιπου......και επειδη το ακουσα σημερα και μου θυμισε αλλες εποχες.......ακουστε το.......δεν ειναι κατι ιδιατερο....αλλα κατα ενα περιεργο λογο μου αρεσει......Εχει αρκετα λαθη.....μιας και ητανε προβα...αλλα εχει το γουστο του πιστευω.

 

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιότατοι, σταθερή αξία ο topless κιθαρίστας ( :D), αν και έχω την εντύπωση πως ένα ημιτόνιο-τόνο κάτω όλοι θα'ταν πιο άνετα για τον τραγουδιστή. Thanks πάντως γιατί είχα κάτι χρόνια να τ'ακούσω!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιότατοι, σταθερή αξία ο topless κιθαρίστας ( :D), αν και έχω την εντύπωση πως ένα ημιτόνιο-τόνο κάτω όλοι θα'ταν πιο άνετα για τον τραγουδιστή. Thanks πάντως γιατί είχα κάτι χρόνια να τ'ακούσω!  :)

 

 

ρε συ ειλικρινα ευχαριστω......δεν ξερω το αγαπω αυτο το κομματι...πολυ νιατα ρε φουστη μου...ωραιες εποχες.........ημιτονιο κουρδισαμε κανα χρονο αργοτερα ..οποτε και τα κομματια βγαινανε πιο ευκολα για τον τραγουδιαρη........Να εισαι καλα.....

 

 

 

p.s και ο drummer ειναι με ζυζακια εξω λοιπον.......αλλα δεν φτουραει μπροστα μου τελικα  ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου θυμησες και εμενα εποχες αξεχαστες....πω πω....τωρα εχει πεσει πολυ πιεση στη ζωη και που τετοια γ%$#%#το.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου θυμησες και εμενα εποχες αξεχαστες....πω πω....τωρα εχει πεσει πολυ πιεση στη ζωη και που τετοια γ%$#%#το.....

Αστα ΚΩΣΤΑ.......δυστυχως και για μενα επισημως τελειωσε και η εποχη της αθωοτητας απο φετος...........κοινως την κατσαμε την βαρκα.

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστα ΚΩΣΤΑ.......δυστυχως και για μενα επισημως τελειωσε και η εποχη της αθωοτητας απο φετος...........κοινως την κατσαμε την βαρκα.

Έλα που δεν θέλεις....Τραβάτε με κι ας κλαίωωωω είσαι... ;)

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραιοι!!!

Το 'χετε,το νιωθετε,ευγε!!!

Κανα πισω φωνητικο το ηθελε και παλι ομως ειχε ψυχη το πραμα.

Μπραβο!

Κeep rockin'!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραιοι!!!

Το 'χετε,το νιωθετε,ευγε!!!

Κανα πισω φωνητικο το ηθελε και παλι ομως ειχε ψυχη το πραμα.

Μπραβο!

Κeep rockin'!!!

 

 

 

....σε ευχαριστουμε πολυ ΣΤΑΥΡΟ.......τιμη μας!

Τα πισω φωνητικα ειδικα σε αυτο το κομματι ειναι απαραιτητα.......αλλα δυστυχως δεν το ειχε κανενας μας ωστε να το υποστηριξει ικανοποιητικα οποτε ειχαμε θεμα.

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου