Προς το περιεχόμενο

Επιλογη ενισχυτη γυρω στα 500ε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαταρχην στο thomann τον εχει πιο φθηνα(544ε μεγαλη διαφορα αλλα τεσπα :P ) Δυστυχως δεν εχω ακομα ολοκληρο το ποσο για να κανω αμεσα την αγορα, αν τον βρεις πιο φθηνα S9F. Αλλα δωσε αν μπορεις μια τιμη περιπου ποσο θα στον αφησει και ποιο ειναι το μαγαζι γιατι και εγω ειμαι καλος πελατης σε ενα μαγαζι στην αθηνα και θα τον παρω απο κει οταν ειναι οποτε να ειμαι ψιλοπροετοιμασμενος για την τιμη να δω αν περνει σκοντο κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

και εγω ειμαι καλος πελατης σε ενα μαγαζι στην αθηνα και θα τον παρω απο κει οταν ειναι

Οπότε γιατί δε ρωτάς άμεσα το μαγαζί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι;γινεται να παρω cab μικροτερο απο 120w σε περιπτωση που παρω τον bugera head?Σκεφτομαι δηλαδη να παρω τον 333xl και αυτο το cab.Μου βγαινει 513 απο thomann και πιστευω ειναι καλυτερο απο τον peavey combo..Εσεις τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

σκεφτομαι επισης και για αυτην εδω την κεφαλη..ειναι μεσα στο budget μου και απο οτι ειδα εχει και πολυ καλο ηχο..αμα παρω ηχειο μικροτερο(60w harley benton) θα εχω προβλημα?παιζει να καει ας πουμε?επισης εχει παρει κανενος το ματι το head σε κανα μαγαζι να ψαξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτομαι επισης και για αυτην εδω την κεφαλη..ειναι μεσα στο budget μου και απο οτι ειδα εχει και πολυ καλο ηχο..αμα παρω ηχειο μικροτερο(60w harley benton) θα εχω προβλημα?παιζει να καει ας πουμε?επισης εχει παρει κανενος το ματι το head σε κανα μαγαζι να ψαξω?

Για μαγαζί δυστυχώς δεν γνωρίζω. Παρόλα αυτά, όσον αφορά το ηχείο, έχει να κάνει με το impendance του ενισχυτή σου και τα όρια της καμπίνας. Προσωπικά, για να μη σου πω και καμιά βλακεία (γκουρού δεν είμαι, τρανζίστορ κόμπο έχω) ψάξε στο site της κάθε εταιρίας και, αν γίνεται, κατέβασε το manual σε pdf για να τα δεις όλα αναλυτικά...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φενεται πολυ κινεζικος..και δεν βρηκα καν βιντεο στο utube..για να παρω μια μαρκα την οποια δεν ξερω θα πρεπει να τον δοκιμασω πρωτα και δεν νομιζω να βρω ελλαδα κατι τετοιο..(πρωτη φορα την ακουω την μαρκα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φενεται πολυ κινεζικος

 

??? Φαίνεται?

 

Στα χρήματα που διαθέτεις είναι δύσκολο να βρείς καινούργιο, κάτι εκτός απο Κίνα, Κορέα, Ινδονησία, Ταιβαν.

 

 

 

και δεν βρηκα καν βιντεο στο utube

 

 

 

 

Αν κάνεις διπλό κλικ θα σε πάει στη αντίστοιχη σελίδα του youtube που έχει αρκετά ακόμη videos.

 

Πάντως γενικά μήν πολυπιστεύεις ότι ακούς  στα video

 

για να παρω μια μαρκα την οποια δεν ξερω θα πρεπει να τον δοκιμασω πρωτα και δεν νομιζω να βρω ελλαδα κατι τετοιο..

 

Για να δοκιμάσεις στήν Ελλάδα μόνο αν βρείς κάποιον που έχει.Έχω δεί κάποιoυς πάντως που έχουν,και ακουγόντουσαν μια χαρά.

 

 

(πρωτη φορα την ακουω την μαρκα)

 

Πάντως το Music store τα "πατρονάρει"  εδώ και κάποια χρόνια ,και δίνει αν παρατηρήσεις 3 χρόνια εγγύηση!! Δέν είναι λίγα

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το κινεζικο ενοω οτι φενεται πολυ ψευτικος..Πως να στο πω..και επισης δεν με ενθουσιασε ο ηχος..εχω δει και αυτον εδω που μου αρεσει πολυ(http://www.thomann.de/gr/peavey_valve_king_head.htm?sid=c649357b4d7b9a85ea199b182454e89c) αλλα μπορω να του βαλω 1x12 cab?ή θα εχω προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου