Προς το περιεχόμενο

Ποια ειναι η αγαπημενη(ες) σας μπυρα(ες);


alexi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εισαι ΓΕΝΝΑΙΟΣ... ;D..αν δεν την ηπιες στην Ελλαδα,οποτε ειναι η Ολλανδικη,ειναι οντως καπως καλυτερη,η ΕΛΛΗΝΙΚΗ εξακολουθει να ειναι για ΠΟΛΥ αντρες...(εμενα με στελνει χαλαρα στο νοσοκομειο... ;D)

 

Τηνιακό και ικανή ποσότητα Amstel για να γεμίσει πισίνα ολυμπιακών διαστάσεων. Αα ναι, και ποικιλία με "τυροσαλάτα" ;D. Αρκετά μάτσο;

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 244
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

εισαι ΓΕΝΝΑΙΟΣ... ;D..αν δεν την ηπιες στην Ελλαδα,οποτε ειναι η Ολλανδικη,ειναι οντως καπως καλυτερη,η ΕΛΛΗΝΙΚΗ εξακολουθει να ειναι για ΠΟΛΥ αντρες...(εμενα με στελνει χαλαρα στο νοσοκομειο... ;D)

 

Στην Ελλάδα την ήπια, αφού πήγα εφορία και ξεμπέρδεψα σε μία ώρα, είπα να βγω να το γιορτάσω. Γαμεί η άμστελ λέμε.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ελλάδα την ήπια, αφού πήγα εφορία και ξεμπέρδεψα σε μία ώρα, είπα να βγω να το γιορτάσω.

 

στην αρχη τρομαξα γιατι νομισα οτι τρελλαθηκες και γυρισες πισω...μετα ειδα οτι ηρθες μονο για να πας στην εφορια....φανταζομαι σοκ που επαθες με τα αφρικανικα ηθη και εθιμα του Ελλαδισταν υστερα απο τοσο καιρο στον πολιτισμο.....ε?

 

και εγω αν εμπαινα σε ελληνικη εφορια μετα απο χρονια παραμονης σε πολιτισμενη χωρα και ξεμπερδευα "μονο" σε 1 ωρα....θα επινα ακομα και ΡΕΤΣΙΝΑ και θα μου φαινονταν...ΝΕΚΤΑΡ... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τα ήθη και τα έθιμα τα έχω συνηθίσει πιά, αυτό που μου έπεσε βαρύ είναι γενικά τα άσχημα νέα που μάθαινα από παντού.

 

Ον τοπικ: Schlenkerla με 87 λεπτά/μπουκάλι. Θάνατος.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου