Προς το περιεχόμενο

laptop---> stereo σε 5.1


peppasko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...νομιζω οτι βγαζει μια πολυ φθηνη η Μ-audio usb καρτα..

 

ήμαρτον ρε συ με τις maudio...:lol:

δλδ άλλες εταιρίες δεν υπάρχουν???

 

κάτι τέτοια θα βλέπει και ο "μακαρίτης" ο digipan και θα του ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι ...:lol: :lol: :lol:

 

Απορώ γιατι απορείς :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...νομιζω οτι βγαζει μια πολυ φθηνη η Μ-audio usb καρτα..

 

ήμαρτον ρε συ με τις maudio...:lol:

δλδ άλλες εταιρίες δεν υπάρχουν???

 

κάτι τέτοια θα βλέπει και ο "μακαρίτης" ο digipan και θα του ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι ...:lol: :lol: :lol:

Καλα αν βλεπει το thread (που το βλεπει :lol: ) θα ψαχνει να βρει τα ψυχοφαρμακα του τα οποια λεγονται "M-audium" :lol: :lol:

Αρε digipan σε ζηταει ο λαος σου!!

 

Υ.Γ Σορρυ για το off topic.... 8)

 

:mrgreen: εγραψες! ( μπαι δε γουει ποτε ταξιδι ειδικα εξωτερικο χωρις ιμοντιουμ , σφιγγει το σκ@το σε δευτερολεπτα.) :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks se olous.ayto ipostiriza kai ego san computeras.o politis pou ithele na mou mosxopoulisei ton enisxiti eixai alli gnomi kai tin ipostirize toso entherma pou arxisa na amfivalo kapoia stigmi giati den eimai kai toso eidikos ston ixo

 

(ελληνικα πλιζ)

πηγε να σου πουλησει ενισχυτη που κανει τα 2 καναλια περισσοτερα? αυτο εννοουσα στο προυηγουμενο μου ποστ .κανενα συστημα που κανει κατι παπατζιλικια και βγαζει ψευτοσαραουντ πηγε να σου πουλησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...νομιζω οτι βγαζει μια πολυ φθηνη η Μ-audio usb καρτα..

 

ήμαρτον ρε συ με τις maudio...:lol:

δλδ άλλες εταιρίες δεν υπάρχουν???

 

κάτι τέτοια θα βλέπει και ο "μακαρίτης" ο digipan και θα του ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι ...:lol: :lol: :lol:

Καλα αν βλεπει το thread (που το βλεπει :lol: ) θα ψαχνει να βρει τα ψυχοφαρμακα του τα οποια λεγονται "M-audium" :lol: :lol:

Αρε digipan σε ζηταει ο λαος σου!!

 

Υ.Γ Σορρυ για το off topic.... 8)

 

:mrgreen: εγραψες! ( μπαι δε γουει ποτε ταξιδι ειδικα εξωτερικο χωρις ιμοντιουμ ' date=' σφιγγει το σκ@το σε δευτερολεπτα.) :D[/quote']

 

 

 

αν εχει κανεις να προτεινει στον ανθρωπο κατι φθηνοτερο για να βγαλει 5.1 απο το laptop του ειμαι ολος αυτια...και επιμενω στο φθηνοτερο γιατι απο οτι φανηκε θα ηθελε ακομα και να αποφυγει να δωσει χρηματα...και κατι αλλο..ειμαι υποστηρικτης της m-audio μονο οταν χρειαζεται.Εχω προτεινει εδω μεσα σε πολλους και αλλες εταιρειες...αν εχει κανεις αμφιβολια μπορω να του πω που να κοιταξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.audiotrak.net/mayaex7.htm

 

http://productsuk.terratec.net/

 

8O 8O 8O 8O 8O

 

μηπως αυτες ειναι φτηνες 5.1/7.1 σε USB/FIREWIRE καρτες ανταγωνιστικες της maudio??

(λεω εγω τωρα με το φτωχο μου μυαλο)

 

και πριν πει καποιος αν δουλευουν ............δουλευουν

 

..μαλλον καποια ατομα δεν το βλεπουν γενικα το πραγμα και προτεινουν

μονο συγκεκριμενες εταιρειες παντα στα post .... :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, να προσθέσω κάτι. Αν δεν μας ενδιαφέρει η μουσική δημιουργία στην προκειμένη, μπορεί να στραφεί κανείς και στις γνωστές, απλές και δοκιμασμένες εξωτερικές Creative μιας και όλες παρέχουν 5.1 και είναι πολύ φτηνές.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.702257

εγω εχω παρει αυτην για καποιο λογο αλλα μου βγηκε ελατωματικη . τα 1/4 jack δεν ακουμπανε καλα στις υποδοχες και κανει θορυβους ή δεν κανει καθολου επαφη. ισως ομως φταιει μονο το δικο μου. ειναι φτηνη λυση παντως και ειναι πολυ μικρη καρτα και ΠΑΝΑΛΑΦΡΗ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου