Προς το περιεχόμενο

Φτηνό σκαφος


Sakis_Gallo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για να μην ανοιγω αλλο θεμα θα θελα να ρωτισω εαν κανεις ξερει που μπορω να βρω φτηνο σκαφος 200 - 300 για να το τρελανω στις μοντες

δεν μου παει καρδια να δωσω παραπανω λεφτα....

εχω βρει ενα jack & Danny

τιποτα απο κινεζικο τσεχικο εχετε υποψειν?

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μην ανοιγω αλλο θεμα θα θελα να ρωτισω εαν κανεις ξερει που μπορω να βρω φτηνο σκαφος 200 - 300 για να το τρελανω στις μοντες

δεν μου παει καρδια να δωσω παραπανω λεφτα....

εχω βρει ενα jack & Danny

τιποτα απο κινεζικο τσεχικο εχετε υποψειν?

 

Πού 'σαι παίκτη?

 

Ψάξε και Jay Turser ή κανα cort μεταχειρισμενο

 

τα λέμε!

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν η J3 ειναι αυτη που δοκιμασα στον νακα εμενα προσωπικα θα με εψηνε να την παρω αλλα δεν ξερω αν θα της εκανα μοντες γιατι την γουσταρα.Μου αρεσε το οτι ειχε 3ρι βαθος στο σωμα.Σαν ακουστικη ηταν το σκαφος full και πρεπει να ηταν κ 17ρα.

 

Αλλα δεν ξερω αν ηταν η ιδια γιατι την ειχε 600-700 ευρω κ νομιζω πως κ για νακας ειναι μεγαλη η διαφορα.Ηταν φαση αντιγραφο απο Gibson L5.

 

Να γραψω οτι ηταν κ το μανικι της βολικο κ μαλακο κ ευκολοπαιχτο κ γενικα για 300 ευρω ηταν μια χαρα το οργανακι.Εχει πολυ καλο traditional ηχο και ειναι πολυ ομορφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω Guys

hadgi ψαχνω μονο hollow Και οχι semihollow.

αυτη η washburn σιγουρα ειναι καλυτερη απο την J&D

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.dv247.com/guitars/washburn-j5-semi-acoustic-guitar-tobacco-sunburst--44684

 

τελικα αυτη επαιξα.Αν τα δωσεις τα 400 δεν θα απογοητευτεις πιστευω.Αν φτασεις εκει ομως κ βλεπεις πως ανεβαινεις κ 600-700 ασυζητητη προτεινω το δοκιμασμενο γλυκο hagstrom.Γενικα ολες αυτες οι hollow δεν ξερω τι να διαλεξω αν θα με βαλεις να παρω.Ειναι ομορφες κ ηχητικα ειναι ιδιες.Το playability αλλαζει μονο κ αυτο πρεπει να το δεις δεν μπορει να στο προτεινει κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου