Προς το περιεχόμενο

Ενισχυτής Για Μελέτη!


justins

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω παλι ειμαι της αποψης να παρεις το pod studio ux1

120e. Εχει πολλους ηχους. Μπορεις να ηχογραφεις κιολας...

Γιατι να παρεις ενισχυτη απο τη στιγμη που εχεις ηδη εναν καλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 1 μήνα αργότερα...

Καλησπέρα και για άλλη μια φορά. Το ξέρω σας πρίζω αλλά τελικά μάλλον θα αγοράσω ένα attenuator καθώς είναι κρίμα να έχω ένα τόσο καλό ενισχυτή και να ψάχνω κάποιον άλλον.

Λοιπόν έχω να πω πως με τα attenuator δεν έχω ασχοληθεί ποτέ και τώρα έχω ανάγκη για αγορά ενός.

Μόνο που είμαι τελείως άσχετος οπότε και χρειάζομαι την βοήθεια σας. Καθώς έψαχνα παλιά θέματα βρήκα σε αναφορά τα weber. Μόνο που βλέποντας όλα τα attenuators δεν ξέρω ποιό είναι κατάλληλο για τον ενισχυτή μου.

Να σας θυμίσω ότι κατέχω έναν VHT Sig:x (fryette πλέον) http://www.thomann.de/gr/fryette_sigx_head.htm . Το θέμα είναι ότι χρειάζομαι 100 watt  ή πιο μεγάλο και όλα αυτά τα μοντέλα με έχουν μπερδέψει τελείως. Οπότε αν μπορείτε πείτε οι πιο έμπειροι πιο να επιλέξω. Αν έχετε εναλλακτικές δεκτές.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ένα Weber Mass 100Watt θα είσαι κομπλέ.

https://taweber.powweb.com/weber/mass.htm

Αν επιλέξεις να έχει και Balanced Line out και Headphones Tap βγαίνει στα 280$ με όποια μεταφορικά σου χρεώσουν συν δασμούς και ΦΠΑ αν περάσει τελωνείο.

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου