Προς το περιεχόμενο

Sugarland - Stuck like glue (Διασκευή)


manos_m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η απλότητα σε όλο το μεγαλείο της... Μπράβο. Τι ωραία που είναι να κάνεις κάτι που ξέρεις καλά και να μην χρειάζεται να παίζεις χαζομάρες και να κάνεις περιττά πράγματα για να ικανοποιήσεις τις ανασφάλειές σου. Μπράβο και πάλι.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απολαυστικό όπως ότι έχω δει από εσένα ως τώρα  :) :) όλα άψογα μέχρι την τελευταία λέπτομέρεια. Πραγματικά ζηλεύω με την καλή έννοια όποτε βλέπω βίντεό σου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα συγχαρητήρια μου!  :)

 

Άκουσα τώρα μαζεμένα και τα προηγούμενα σου τα οποία δεν ξέρω πως έγινε αλλά μου είχαν ξεφύγει... :-\

Μου άρεσε πολύ κι ένα original δικό σου.

 

Μπράβο και πάλι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές  οι τόσο προσεγμένες δουλειές είναι που κάνουν τη διαφορά με όλους εμάς τους απλούς ερασιτέχνες...Φοβερό το video, έχεις τη στόφα μεγάλου σταρ του εξωτερικού, το έχω δει και σε άλλες παραγωγές σου ;)

Συνέχισε να μας μαγεύεις... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι και να πω για να σας ευχαριστήσω είναι λίγο!!!

 

Τα σχόλιά σας και οι επιβραβεύσεις σας είναι πολύ σημαντικά για μένα και έχουν ιδιαίτερη βαρύτητα γιατί προέρχονται από ανθρώπους που ασχολούνται με τη μουσική. Και μάλιστα (από δουλειές σας που έχω ακούσει ή δει), ιδιαίτερα ταλαντούχους!

 

Ευχαριστώ και πάλι!

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αμάν τώρα το είδα!!!!!!!!! Δεν ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!!!!! Καλά έχεις ξεφύγει λέμε!!!! Πραγματικά δεν ξέρω τί να περιμένω πια! Μπράβο x 1000000!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου