Προς το περιεχόμενο

tc electronic G-FORCE


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα σε ολους... θα ηθελα να ρωτησω τι ακριβως κανει αυτο το ρακ ? ειναι απλα εφεδιερα ? εχει καμπινες ενυσχητες κτλ η μονο εφε... ειναι το καλυτερο στο ειδος του με την εννοια οτι εχει κανεις εναν καλο λαμπατο και ολα τα υπολοιπα τα παιρνει απο εκει η υπαρχει κατι ανωτερο...? επισης ... ψηφιακο ειναι σωστα ? αν ειναι ψηφιακο πως ειναι τοσο ποιοτικο ? το ρωταω αυτο με την εννοια οτι αν καποιος εχει αυτο και καποιος αλλος εχει αναλoγικα πεταλια και κανει την δουλεια του ποιος θα εχει πιο καλο ηχο ?

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ειναι απλη εφφεδιερα..αλλα εχει και ενα απλο overdrive...ειναι χαλαρα οτι καλυτερο μετα απο eventide etc...παντως ειναι αρκετα παλιο και ισως βγαλουν κανα καινουριο...θα σου προτεινα g-system για μερικα λεφτα παραπανω....βεβαια και το g-major 2 σιγουρα πλησιαζει σε αποδοση εφφε αλλα μαλλον οχι σε ποιοτητα κατασκευης....

το αν θες να ξεφορτωθεις τα πεταλακια ειναι δικο σου θεμα...παντως χωρις να μου πεις καν τι εχεις περνω ορκο οτι το g-force ειναι ποιοτικοτερο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περνω ορκο οτι το g-force ειναι ποιοτικοτερο..

 

ειναι ποιοτικοτερο παρολο που ειναι ψηφιακο ?  ειναι και pre amp ? το συνδεεις με τελικο και εισαι νταξ η θα χρειαστεις κι αλλα κολπα ? μπαινει στο return  ενυσχητη ? οταν λες παλιο σε τι μπορει να χανει ? γενικα ειναι δυσκολο να το ακουσω... το εχει ακουσει κανεις να μου πει πληροφοριες ? τι αλλο κινειται στην αγορα για να το κοντραρει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

einai ψηφιακο ναι...ειναι μονο εφφεδιερα δηλαδη το θες στη λουπα του ενισχυτη η του pre-amp που εχεις...οταν λεω παλιο εννοω οτι ειναι ηδη πολλα χρονια στην αγορα και στα ψηφιακα με τα χρονια πεφτουν οι τιμες οπως ειναι λογικο...βασικα δε μου εχεις πει τι θες να κανεις ακριβως αν μου πεις πιστευω θα σε βοηθησω περισσοτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι μόνο εφεδιερα τότε πως θα το βάλεις στην λούπα ; το drive από που θα το πάρω ; αυτό που θέλω είναι σιγά σιγά να αγοράσω κάποια σωστά μηχανήματα που να μην τα αλλάξω τουλάχιστον για τα επόμενα... Πολλά χρόνια τέλος πάντων. Τώρα το παραπάνω δεν πολύ κατάλαβα. Αυτό αν το συνδέσεις με τελικό είναι σαν πρι αμπ . Αν το συνδέσεις με πρι αμπ κατά αρχιν ποιος ο λόγος και δεύτερον δεν θα χρειαστεί όπως και να έχει έναν τελικό ; σορυ αν ρωτάω βλακείες. Θα τα μάθω σιγά σιγά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν πάρεις το 11r όμως κάνε μια αναζήτηση για το g-force. Θα βρεις και πάλι ενδιαφέροντα πράγματα.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και παλι φιλε μου αν μας ελεγες τι ακριβως θες να κανεις η τι περιλαμβανει το set-up σου θα ηταν καλυτερα...

ποιο το νοημα να σου προτεινουμε κατι αφου μπορω να σου πω απο το gsp1101 μεχρι eventide και να σου ειναι ολα χρησιμα η αχρηστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και παλι φιλε μου αν μας ελεγες τι ακριβως θες να κανεις η τι περιλαμβανει το set-up σου θα ηταν καλυτερα...

ποιο το νοημα να σου προτεινουμε κατι αφου μπορω να σου πω απο το gsp1101 μεχρι eventide και να σου ειναι ολα χρησιμα η αχρηστα...

 

+ 1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειναι ψηφιακο πως ειναι τοσο ποιοτικο ?

 

Τώρα μας κάνεις πλάκα ε? Πες ότι αστειεύεσαι σε παρακαλώ.  ::)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου