Προς το περιεχόμενο

Καθηγητής για μαθήματα μπάσου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίζω μπάσο εδώ και τρία χρόνια χώρις δάσκαλο, στο σπίτι ή με διάφορες μπάντες, ενώ παράλληλα παίζω αρκετά χρόνια κιθάρα και πιστεύω ότι είμαι σε ένα μέτριο επίπεδο.

 

Οπότε ενδιαφέρομαι να αρχίσω μαθήματα για μπάσο με κάποιο καθηγητή ώστε να μπορέσω να βελτιώθω σε θεωρητικό και σε τεχνικό επίπεδο.

 

Αν ξέρετε κάποιον καλό καθηγητή είτε σε ωδείο είτε σε ιδιαίτερα να μου προτείνετε θα το εκτιμούσα.

 

Σημείωση: Μένω πικέρμι, κοντά στη παλλήνη.

 

Ευχαριστώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω μπάσο εδώ και τρία χρόνια χώρις δάσκαλο, στο σπίτι ή με διάφορες μπάντες, ενώ παράλληλα παίζω αρκετά χρόνια κιθάρα και πιστεύω ότι είμαι σε ένα μέτριο επίπεδο.

Οταν πρωτοξεκινησα το ωδειο κ εγω νομιζα οτι ημουνα σε ενα μετριο επιπεδο αφου ειχα ηδη ασχοληθει τρια χρονια καθαρα με μπασο...

Ελα ομως που ημουνα αλλου για αλλου και αντι να ξεκινησω σε 3ο 4ο επιπεδο οπως πιστευα ξεκινησα απο πρωτο!!!

Ασε που μεχρι να φτιαξω τα χερια μου εφαγα τρια χρονια...

Μην απορησεις λοιπον αν σε ξεκινησει απ το μηδεν ο καθηγητης...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εvilnye, ευχαριστω για την απαντηση. Αν και πέφτει λίγο μακριά θα το έχω υπόψιν μου

 

Warwickplayer, καταλαβαίνω τι εννοείς και αυτό είναι η κύρια ανησυχία μου, ότι δηλαδή έχω ξεκινήσει με λάθος βάσεις γι αυτό και ψάχνομαι. Αν έχεις και καμιά πρόταση για καθηγητή, θα το εκτιμούσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου