Προς το περιεχόμενο

Lakis Kallianides-"Driving All Alone" (Official Video)


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Καλησπέρα!! έκανα μια Home made video παραγωγή σε ένα κομμάτι μου. Θα ήθελα τη γνώμη σας. Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας προκαταβολικά. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φίλε Λάκη,

 

Καλά έκανες και διευκρίνησες ότι είναι σπιτική παραγωγή, γιατί προσωπικά δεν θα το πίστευα με τίποτα!!! :) :)

 

Μουσικά είναι άψογο με σωστό και ισσοροπημένο ήχο σε όλα τα όργανα. (και μου άρεσε και πάρα πολύ)!!! Το βίντεο "δένει" με τους στίχους και η όλη του αισθητική είναι εξαίρετη.

 

Μπράβο!!! Περιμένω και άλλα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Λακη

Εχω να σου πω οτι....ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΦΙΛΕ!!!!!!!!!!!!

Εκτος του οτι η ενασχοληση ενος ανθρωπου με ηχο ΚΑΙ εικονα δειχνει εντονη καλλιτεχνικη ανησυχια μου αρεσε παρα πολυ η ερμηνεια σας στο μουσικο και υποκριτικο τομεα.

Το κομματι ειναι πολυ καλο και κυριως ''ιδιαιτερο'' με πολυ καλο ηχο!

Το βιντεο μου αρεσε πολυ για το τραγουδι.Κολλαει γαντι.

Ηθελε μονο 2-3 πλανα εξωτερικα με νυχτερινη οδηγηση νομιζω.

Κατι γενικο:Δουλειες σαν και αυτη μου αποδεικνυουν αυτο που πιστευα παντα οτι ο επαγγελματισμος δεν εχει καμια σχεση με αποδοχες,αμοιβες,συνθηκες,κινητρα,φιλοδοξια,

ματαιοδοξια και ο,τι αλλο μπορεις κι εσυ να συμπληρωσεις.

Η το χεις ή δεν το χεις.Εκτος κι αν εισαι μαιμου στο τσιρκο κι εχεις θηριοδαμαστη.

Εσυ το χεις.

Δεν ειναι θεμα το αν ειναι καλο το κομματι ή οχι.Ειναι το μερακι αδερφε,που κανει τον underground να  βαζει τα γυαλια στους υψηλα αμοιβομενους της τεχνης που χουν και χιλιους παρατρεχαμενους απο διπλα,να τους σκουπιζουν τη μυτη και  να τους βγαζουν τα φρυδια για να γινουν καλλιτεχνες σωνει και καλα.

Ας συγχωρεθω απο τους συμφορουμιτες για το ισως ανουσια καυστικο μου υφος

μα δουλειες σαν και αυτη νομιζω οτι δινουν δυναμη και ορεξη σε οποιον κανει ο,τι κανει

πανω απ ολα απο αγαπη για τη μουσικη.

Σας ευχαριστουμε,περιμενουμε κι αλλα!

ΕΥΓΕ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Είναι αυτά που λέει ο Σταύρος!

 

Μπράβο!

 

Το τραγούδι δε μου είπε πολλά (λόγο στυλ, ξεκάθαρα), αλλά η δουλειά δε κρύβεται! Και για αυτό μόνο ΜΠΡΑΒΟ!

 

Έτσι για να βλέπουμε και το τι κάνει η καλή δουλειά, το πάθος και η αγάπη για τη μουσική (και την σκηνοθεσία απ'ότι βλέπω;); )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D ;D  ρε αθεόφοβοι με off green σεντόνι κάνατε τέτοιο "τρύπημα"??????  :o :o :o

 

γενικά μου άρεσε το τραγούδι και φαίνεται ότι υπάρχει μεράκι!!!

Make a married woman laugh and youre halfway there

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Brother Μανόλι

Καλά έκανες και διευκρίνησες ότι είναι σπιτική παραγωγή
.

 

Μιας και το έθιξες , να λέμε όλη την αλήθεια. Δεν το γύρισα σπίτι αλλά στο διάδρομο του Γραφείου μου, οπότε μάλλον μιλάμε για «γραφειακή» παραγωγή. ;D Εν πάσει περιπτώσει το να ακούω καλλά λόγια από εσένα είναι σαν να κέρδισα το MTV awards, οπότε τί άλλο να πώ. Thank U!! 8)

 

Φίλε μου Στάυρο............ τί να πώ .....ήσουν Χείμαρρος !!Επίσης το να ακούω καλά λόγια από εσένα είναι σαν να κέρδισα grammy...οπότε Σε ευχαριστώ πολύ..έπίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω. την μαμμά μου, τον μπαμπά μου...........etc.etc. ;D

Ηθελε μονο 2-3 πλανα εξωτερικα με νυχτερινη οδηγηση νομιζω

 

Στάυρο ...και λίγα πλάνα λές ...αλλά τα εξωτερικά νυχτερινά πλάνα θέλουν  τρελές κάμερες + φωτισμούς περίεργους…….και εγώ παλεύω με μία Toshiba των 120,00 €!!!!! Πιθανό νυχτερινό πλάνο εξωτερικό θα είχε την αισθητική video αρραβώνα (ξέρεις από αυτά που η μέλλουσα νύφη γελάει μέχρι τα αυτιά……και ο υποψήφιος γαμπρός έχει τη φάτσα νεοσύλλεκτου σε κέντρο εκπαίδευσης πεζικού……οπότε είπα να μην το ρισκάρω!!) . Επίσης μάλλον το αμάξι θα έπρεπε να είναι Αμερικανιά ....καμία cadillac ή pontiac ή mustang ..και εγώ τη chevrolet μου την έχω για service (ξέρεις πλατίνες - μπουζί)  ;D

 

Nikola, σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, είναι τιμή μου να ακούω καλά σχόλια από μουσικούς σαν εσένα!Σε ευχαριστώ! 

Το τραγούδι δε μου είπε πολλά (λόγο στυλ, ξεκάθαρα)

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Να φανταστείς ούτε εγώ ακούω τέτοιο style....τώρα πως μου βγήκε/ ήρθε...τι να πώ?? Όσα δεν φέρνει ο καιρός.......

 

George AKA Mr. Din Radio....

Εσύ αγόρι μου μη μιλάς.......εσύ απλά ΤΡΑΓΟΥΔΑ!!!! ;)

 

ρε αθεόφοβοι με off green σεντόνι κάνατε τέτοιο "τρύπημα"

Να με συγχωρείς φίλε Bullfrog.....αλλά όχι και σεντόνι!! Κουρτίνα και μάλιστα με διπλό γαζί!!!6,00 € το μέτρο!! Μην λέμε και ότι θέλουμε!!!!! ;D ;D ;D ;D

Ειλικρινά σε eυχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κομμάτι όσο το ακούω το βρίσκω όλο και πιο ευχάριστο. Βέβαια το + είναι οι πολύ ωραίοι ήχοι όλων των οργάνων (και ειδικά των κιθαρών) που σε κάνουν να θες να το ξανακούσεις. Τώρα αν θα ξαναπώ ότι δεν μ' έπεισε η άρθρωση και η προφορά του τραγουδιστή θα με ξαναμαλώσετε?

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Nestora Καλημέρα! Το τί αρέσει στον καθένα από εμάς είναι εντελώς υποκειμενικό  και απολύτως –μα απολύτως-  σεβαστό! Κανένας δεν πρόκειται να σε μαλώσει επειδή εκφράζεις τη γνώμη σου και φυσικά είναι αναφαίρετο δικαίωμα σου ειδικά μάλιστα όταν εμείς οι ίδιοι ζητήσαμε τη γνώμη σου!!!  Είσαι πολύ ακριβής στις λέξεις που χρησιμοποιείς και πολύ συγκεκριμένος ……. Θέτεις τα πράγματα σε μία αμιγώς υποκειμενική βάση (εκφράζοντας το προσωπικό σου γούστο) σε σημείο που κανείς δεν μπορεί να σου προσάψει απολύτως τίποτα…..και όπως προείπα σε ένα δημόσιο forum αλίμονο αν λογοκρίναμε ή μαλώναμε όποιον είχε αντίθετη άποψη από εμάς!!! Και πάλι σε ευχαριστώ τόσο για τον χρόνο που αφιέρωσες (χωρίς να έχεις καμία υποχρέωση) να ακούσεις……όσο και για τα καλά σου λόγια. Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου