Προς το περιεχόμενο

boogie 20 20 vs marshall 50 50


Προτεινόμενες αναρτήσεις

kalispera!

thelw n ftiaksw ena rack me g major, jmp1 kai g teliko skeftomai ton mesa boogie 20 20 h ton marshall 50 50 (thelw kapoion gurw sta 600 eurw)

protimw ton boogie san hxo. t thelw pio polu g t spiti alla skeftomai oti ama xreiastei n paiksw eksw o mesa boogie 20 20 mprei n mn einai arketa dinatos.

mporei kaneis n m proteinei kt ???

euxaristw :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sxolikes sunaulies,kapoio festival an kai ekei vgaineis k m mikrofwno.apla dn exw akousei kapoion apo tous duo g n kserw t paizei.opws eipa tn thelw perissotero g t dwmatio apla ama teixei mia fora n xreiastw ligi entasi  n mn exei provlima.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε βγαζει μια χαρα ο 20/20....εγω εχω τον marshall 20/20 και εχω κανει ανετα οποιοδηποτε Live...o marshall βεβαια ο 50/50 ειναι εξαιρετικος αλλα ειναι τεραστιος και βαρυς...ουτε να μου τον χαριζες δεν θα τον επερνα...βεβαια να εχεις υποψιν σου οτι τα λιγα watt βρωμιζουν ευκολα στα καθαρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sxolikes sunaulies,kapoio festival an kai ekei vgaineis k m mikrofwno.apla dn exw akousei kapoion apo tous duo g n kserw t paizei.opws eipa tn thelw perissotero g t dwmatio apla ama teixei mia fora n xreiastw ligi entasi  n mn exei provlima.

τα 2χ20 βαττ σε σπίτι ειναι πολύ παραπάνω από αρκετά..για λαιβ, από την στιγμή που θα βγαινεις με μικροφωνο χρησιμοποιώντας τον ενισχυτή ως μονιτορ στην ουσια, πάλι θα εισαι καλυμενος..εγώ πάντως θα επαιρνα τον boogie :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε καν μικροφωνο δεν χρειαζεσαι....σε ανοιχτο χωρο με παρακαλουσε ο ηχοληπτης να χαμηλωσω σε 4χ12 καμπινα με την ενταση στη μεση....ο boogie στα λεφτα που κανει καινουριος απλα δεν αξιζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EL34 50/50.

 

Όποιον και να διαλέξεις τελικά,το αν θα είναι αρκετά δυνατός για μέσα,έξω,στο ενδιάμεσο ή στα 3/4 του έξω ή του μέσα,είναι το μόνο που δεν θα πρεπε να σε απασχολεί.

DSC0219111mod.thumb.jpg.b1ffcc44929682c7159005cfea32645a.jpg

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου