Προς το περιεχόμενο

Lakewood Α-32 CP γνωμη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι σωστα,εχεις δικιο,νομιζω, δεν ειμαι σιγουρος, οτι η Μ 32 ειναι ποιο κινησιμη

 

Είναι και οι 2, τόσο καλές κιθάρες που θα δυσκολευτείς πιστεύω να επιλέξεις τη μια ή την άλλη.

Η πλάκα είναι όταν δοκιμάσεις πρωτα την A32 σε κερδίζει αμέσως, αν παίξεις μετά με την M32  ακούγεται "κάπως", την οποία όμως αν παίξεις 2-3 λεπτά σου αρέσει τόσο πολύ, ώστε ψαχνεις να βρείς λεφτά,να πάρεις και τις 2 ;D

 

(Sorry που μιλάω σε 2ο πρόσωπο,κανονικά θα έπρεπε να είναι καθαρά προσωπική άποψη και να μιλάω σε 1ο,αλλά έχει συμβεί το ίδιο σε αρκετά παιδιά που γνωρίζω και το συζητάγαμε, και πιστεύω ότι όλοι το ίδιο παθαίνουν:) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αυτα τα ηλεκτρικα που βαζει η εταιρια τα εχεις ακουσει?

Όχι καθώς έχω να παίξω αρκετά χρόνια με lakewood. Είμαι ερωτευμένος με την δικιά μου που έφτιαξε ο  Παναγιώτης Λαμπής στην Θεσσαλονίκη ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι και οι 2, τόσο καλές κιθάρες που θα δυσκολευτείς πιστεύω να επιλέξεις τη μια ή την άλλη.

Η πλάκα είναι όταν δοκιμάσεις πρωτα την A32 σε κερδίζει αμέσως, αν παίξεις μετά με την M32  ακούγεται "κάπως", την οποία όμως αν παίξεις 2-3 λεπτά σου αρέσει τόσο πολύ, ώστε ψαχνεις να βρείς λεφτά,να πάρεις και τις 2 ;D

 

(Sorry που μιλάω σε 2ο πρόσωπο,κανονικά θα έπρεπε να είναι καθαρά προσωπική άποψη και να μιλάω σε 1ο,αλλά έχει συμβεί το ίδιο σε αρκετά παιδιά που γνωρίζω και το συζητάγαμε, και πιστεύω ότι όλοι το ίδιο παθαίνουν:) )

κανενα προβλημα,καθε αποψη ειναι βοηθεια για μενα,τι ενοεις οταν λες,ακουγεται καπως
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανενα προβλημα,καθε αποψη ειναι βοηθεια για μενα,τι ενοεις οταν λες,ακουγεται καπως

 

Ακούγεται διαφορετικά --- δίνει αρχικά την εντύπωση ότι συχνοτικά είναι υποδεέστερη, αλλά σίγουρα δε συμβαίνει κάτι τέτοιο στην πραγματικότητα---

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφορετικά --- δίνει αρχικά την εντύπωση ότι συχνοτικά είναι υποδεέστερη, αλλά σίγουρα δε συμβαίνει κάτι τέτοιο στην πραγματικότητα---

βλεπω τις εχεις περασει και τις 2 απο τεστ,,τα ηλεκτρικα που βαζει το εργοστασιο τι σου λενε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δες και αυτόν

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=177534.msg453601#msg453601

 

Παίζει με Μ32 και είναι φοβερός!!!

αστα κολαση,ψαχνω κανα τετοιο βιντεακι με Α 32 αλλα δεν βρισκω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεπω τις εχεις περασει και τις 2 απο τεστ,,τα ηλεκτρικα που βαζει το εργοστασιο τι σου λενε

 

Μικρόφωνο και κρύσταλλος μαζί,ανάλογα με το mix που θα κάνεις έρχεται στα μέτρα σου.

 

Οι καινούργιες έχουν κρύσταλλο κάτω απ'την ταστιέρα!!

Πολύ προχωρημένος ο τύπος. ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα φιλαρακι που πεζει με Α 32 CP και θελει να την αλλαξει με Μ 32 CP,στην ουσια το ιδιο πραγμα δεν ειναι?εσεις τι λετε αξιζει την αλλαγη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου