Προς το περιεχόμενο

Τις κρίσεις σας για το 2ο κομμάτι που ανεβάζω?


uvm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωχ, κάποιος γουστάρει Crimson.  :P 8)

 

Φτιάχτηκα όμορφα.

Την κάνω για το MySpace σου. Γειά σας παιδιά. ;D ;D ;D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

γεια χαρά παιδιά :), ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Xαίρομαι που σας άρεσε!

 

samy, είναι δύσκολο να παίξουμε live ακριβώς αυτό που ακούγεται μέσα στο κομμάτι, καθώς είναι διάχυτο το ηλεκτρονικό στοιχείο. Στο περίπου, όμως, ακούγεται όπως το άκουσες.

 

neeq, για τα synth πολύ ευχαρίστως, γιατί ακόμα ψάχνουμε μέλη, ειμαστε μονάχα 2 και τα γράφουμε όλα εμείς, νιώθουμε σαν χταπόδια  ;D ;D. ψάχνουμε τους υπόλοιπους, δηλαδή drummer (εκτός και αν βρούμε μπασίστα οπότε θα παίξω εγώ τύμπανα), φωνή και synth. Οπότε live δεν μπορούμε να παίξουμε ακόμα, αλλά ελπίζω σύντομα  μια που δουλεύουμε προς αυτή την κατεύθυνση :)

 

yannis37, εκείνο το σημείο που λες δεν το ξαναέβαλα γιατί το κομμάτι έβγαινε πολύ μεγάλο και ένιωθα πως κάτι έπρεπε να αφαιρέσω. (λίγο χασάπης ακούστηκε αυτό!)

 

Για τις ενστάσεις σχετικά με την προφορά έχετε δίκιο, απλά δεν έχουμε τραγουδιστή/ τραγουδίστρια ακόμη, οπότε αναγκαστικά τα τραγουδάμε εμείς τα κομμάτια προς το παρόν. (Ποτίζουμε ο ένας τον άλλον οινόπνευμα μπας και νιώσουμε παραπάνω εγγλέζοι και τα πούμε καλύτερα.  ;D ;D )

Ελπίζω ο νέος τραγουδιστής -που δεν έχουμε βρει ακόμα- να το έχει παραπάνω από εμάς, κακά τα ψέματα, αποτελεί κριτήριο για μας, εφόσον η μουσική μας είναι αγγλόφωνη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω ο νέος τραγουδιστής -που δεν έχουμε βρει ακόμα- να το έχει παραπάνω από εμάς, κακά τα ψέματα, αποτελεί κριτήριο για μας, εφόσον η μουσική μας είναι αγγλόφωνη.

Και τώρα μια χαρά είναι.

Και κάτι παραπάνω.

Αρκετά παραπάνω.

Η αλλαγή στο 3:20 ήταν τόσο άσχετη που μου άρεσε ....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τώρα μια χαρά είναι.

Και κάτι παραπάνω.

Αρκετά παραπάνω.

Η αλλαγή στο 3:20 ήταν τόσο άσχετη που μου άρεσε ....

 

ναι, αυτό το...χούι με τα εμβόλιμα άσχετα σημεία το έχουμε λίγο ;D ;D ;D

προσωπικά αυτό το κουπλέ-ρεφρέν-κουπλέ-ρεφρέν-γέφυρα-ρεφρέν θέλω να το αποφεύγω, όχι πως το καταφέρνω πάντα δηλαδή  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύγε. Με φαντασία και παιχνίδι με τις αρμονίες.Δεμένο.Αρμονικό.

Εύγε!

 

ευχαριστώ πολύ Korgious!  :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φοβερο κομματι, φοβερος ήχος.

 

Αν ηταν σε δισκο τετοιου στυλ, σιγουρα θα ήταν στο mp3 μου.

 

...με την προϋποθεση οτι θα εφτιαχνε η προφορά του τραγουδιστη λίγο :-\ ενω τη φωνή την εχει.

 

Και πάλι μπραβο, απο τα πιο ενδιαφεροντα πραγματα που εχω ακουσει γενικα...

 

Ειμαστε και συντοπιτες απ'οτι ειδα στο myspace...Παιξτε live μωρε, να δουμε κατι σοβαρο επιτελους...απο αυγουστο προσφερομαι για synthesizers...Εκλεισε...

 

neeq, καλημέρα  :)

αν ενδιαφέρεσαι, γιατί όντως ψάχνουμε μέλη, στείλε μου pm να μου πεις για να κανονίσουμε τίποτις. κανέναν φραπέ τουλάχιστον (μουσική χωρίς καφέ είναι καφές δίχως άρωμα  ;D ;D)

ευχαριστούμε για τα καλά σου σχόλια, χαίρομαι που σου άρεσε  :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες αργότερα...

Καλησπέρα  :)

κάπου νομίζω διάβασα έναν κανόνα του φόρουμ που λέει πως δεν μπορούμε να ανεβάσουμε links από βιντεάκια ή κάνω λάθος??

ρωτάω γιατί έκανα ένα βιντεάκι sto youtube για το κομμάτι αυτό και αναρωτιέμαι να το γράψω ή όχι.... :P ???

(η ασχετοσύνη μου δεν έχει όρια  :-X )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου