Προς το περιεχόμενο

Τις κρίσεις σας για το 2ο κομμάτι που ανεβάζω?


uvm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

:o :o :o :o ( Θα επρεπε να υπαρχει και ενα με αυτια )

 

Παιδια πραγματικα αψογο , μπραβο , πολυ καλη δουλεια που δειχνει οτι εχετε πολλες δυνατοτητες , ανετα μπορουσα να αφησω αυτο και τα αλλα κοματια σας στο repeat.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Καλησπέρα  :)

κάπου νομίζω διάβασα έναν κανόνα του φόρουμ που λέει πως δεν μπορούμε να ανεβάσουμε links από βιντεάκια ή κάνω λάθος??

ρωτάω γιατί έκανα ένα βιντεάκι sto youtube για το κομμάτι αυτό και αναρωτιέμαι να το γράψω ή όχι.... :P ???

(η ασχετοσύνη μου δεν έχει όρια  :-X )

Πας καλά βρε συ;;;; Χωρίς να έχω ακούσει το κομμάτι, και μόνο διαβάζοντας τα σχόλια σου λέω:

 

ΒΑΛΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ!

 

Επανέρχομαι 16 με σχόλιο για το κομμάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μπράβο είναι πολύ ωραίο κομμάτι. Θα συμφωνήσω ότι η πρώτη αλλαγή ήταν πολύ ωραία, όπως και η όλη ροή του κομματιού. Ίσως την πρώτη αλλαγή ήθελα να την ξανακούσω μια φορά. Θα μεγάλωνε λίγο η διάρκεια, αλλά τι 6:00 τι 6:40. Εξάλλου μετά τα δυόμιση λεπτά όλα τα τραγούδια μεγάλα είναι  ;D

 

Διάβασα ότι ψάχνετε τραγουδιστή, αλλά η γνώμη μου είναι ότι το έχετε και στη φωνή. Με λίγη δουλίτσα, ίσως μαθήματα και απόκτηση εμπειρίας/αυτοπεποίθησης μπορείτε να γίνετε σούπερ. Άρα, θέλω να πω, μη στενοχωρηθείτε αν δεν βρείτε τραγουδιστή!  ;)

 

Άντε και εις ανώτερα, πάω στο myspace σας τώρα να γίνω... rising rocketeer!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα και απο μενα - θυμιζει λιγακι στα dark στοιχεια του κομματιου perfect circle ή κανω λαθος ??

 

εξαιρετικη δουλεια και μου αρεσει πολυ το "ORIGINAL" στοιχειο της κιθαρας που ξεφευγει λιγακι απο το μετρο και επανερχεται με τυμπανοκρουσιες πριν απο το καθε γυρισμα

 

εξαιρετικη δουλεια (το ξαναπα αλλα αξιζει να ξαναματαειπωθει) ΜΠΡΑΒΟ - εγω δεν θα πω τιποτα για τραγουδιστη και τα διαφορα γιατι και εμεις 2 ειμαστε και τα κανουμε ολα εκτως απο φωνη (αγγελεια:ψαχω φωνη για τις βλακειες που γραφω :P :P) οποτε σας καταλαβαινω

 

καλη συνεχεια μαγκες εξαιρετικη δουλεια

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ καλό παιδιά. Μπράβο σας. Μου θύμισε - έντονα - σε πολλά σημεία το POP των U2.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλό καλή συνέχεια . και ιδιαίτερα καλό το δέσιμο στους ήχους , εάν άκουγα αυτό το είδος άνετα θα το δεχόμουν σα δουλειά καθιερωμένου καλλιτέχνη !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μου το βαζε κάποιος να το ακούσω, δεν θα σκεφτόμουν για κανένα λόγο ότι είναι ένα ελληνικό,ερασιτεχνικό (ή λάθος κάνω;) συγκρότημα. Και σίγουρα θα έψαχνα να βρω κι άλλα από τους ίδιους.Απίστευτη δουλειά ρε παιδιά!Μπράβο σας!

 

Μου θύμισε - έντονα - σε πολλά σημεία το POP των U2.

Υ.Γ.:Εμένα γιατί μου θύμισε Kasabian; ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου