Προς το περιεχόμενο

Ιδέες για ενισχυτή κιθάρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΛΗΞΗ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ

Ευχαριστώ όλα τα παιζάκια και συγνώμη για τη ταλαιπωρία στην οποία σας υπέβαλα .

Το μεσημέρι ενας φίλος μου θύμισε -προτείνοντας μου κάτι μόνιτορ που βρήκε σε ευκαιρία- ότι άμεση προτεραιότητά μου είναι να τελειώσω αυτό το κάτι σαν home studio που ξεκίνησα να φτιάχνω το Πάσχα .

Τότε είχα διαθέσει 600 ευρουλάκια για 1 κλαβιέ ,τα προ τούλς 8 και μια ακουστική κιθαρούλα ,λέγοντας ότι είναι το τελευταίο  δώρο πολυτελείας προς τον εαυτό μου ελέω κρίσης . Πριν λίγες μέρες χωρίς δεύτερη σκέψη βρέθηκα να χώνα άλλα 600 για μια 2η ηλεκτρική καταπατώντας την υπόσχεσή μου .

Καθότι δεν υπήρξα ποτέ ομοτράπεζος του αντιπροέδρου μας κυρίου Πάγκαλου ,επειδή δεν είμαι και δε πρόκειται να γίνω  επαγγελματίας μουσικός και ένεκα της κρίσης ,το όνειρο της επιστροφής μου εις τα πάλκα αν είναι να γίνει θα συμβεί με τη κουδουνίστρα ενισχυτή που διαθέτω . Εξάλλου ως σπάνιο μουσικό ταλέντο που είμαι  8)  θα τα καταφέρω μια χαρά  ακόμα και μ' αυτά που διαθέτω  ;D

 

ΥΓ Syperfunk παρολίγο να με παρασύρεις εις την ακολασίαν με τα βιντεάκια που έβαλες . Ευτυχώς επρυτάνευσε η λογική  της  τσέπης μου  ;D.........άντε μη γυρίσω τη Παρασκευή Αθήνα και πάω να τον αγοράσω με κλειστά μάτια  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου