Προς το περιεχόμενο

Rickenbacker Replica Bass


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα και καλο μηνα...Επειδη ψαχνομαι για ενα απο τα συμπαθεστατα "Rick" και επειδη πεσανε κατα εντελως τυχαιο τροπο κατι μαγνητες απο Rickenbacker 4003 στα χερια μου εψαχνα στο ιντερνετ να βρω τιποτα εταιρειες που να φτιαχνουν αντιγραφες αυτου του μοντελου.Μεχρι τωρα εχω βρει τις εταιρειες Career , Indie kai Tokai ενω παλιοτερα και η Ibanez ειχε βγαλει κατι αντιστοιχο...Απλα ηθελα να μαθω εαν υπαρχουν και αλλες εταιρειες που να βγαζουν απομιμησεις του Rickenbacker. (επισης και γενικοτερα εταιρειες που βγαζουν αντιγραφες μπασων κυριως αν ξερετε σε στυλ vintage, sx κλπ γραφτε το).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Faltsoo + pm = Made in PRC μέσω site που δεν ενδείκνυνται προς δημοσίευση  ;)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπαμε PRC παντως απο αυτα που εχω τσεκαρει μεχρι τωρα πιο πιστα αντιγραφα και ίσως και λίγο καλύτερης ποιότητας ειναι τα Career και τα Ibanez,τα Ibanez ομως νομιζω δε τα βγαζουν πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα και καλο μηνα...Επειδη ψαχνομαι για ενα απο τα συμπαθεστατα "Rick" και επειδη πεσανε κατα εντελως τυχαιο τροπο κατι μαγνητες απο Rickenbacker 4003 στα χερια μου εψαχνα στο ιντερνετ να βρω τιποτα εταιρειες που να φτιαχνουν αντιγραφες αυτου του μοντελου.Μεχρι τωρα εχω βρει τις εταιρειες Career , Indie kai Tokai ενω παλιοτερα και η Ibanez ειχε βγαλει κατι αντιστοιχο...Απλα ηθελα να μαθω εαν υπαρχουν και αλλες εταιρειες που να βγαζουν απομιμησεις του Rickenbacker. (επισης και γενικοτερα εταιρειες που βγαζουν αντιγραφες μπασων κυριως αν ξερετε σε στυλ vintage, sx κλπ γραφτε το).

 

Φιλε μου  κοιταξε και εδω  http://www.tuscanyguitars.com/tuscany_basses.html
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω panosprog,παω να γραψω ενα γραμμα στον Αγιο Βασίλη να μου φερει μια τραπεζα για δωρο γιατι τωρα μπηκε το σκουληκι και μου τα ζηταει ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου