Προς το περιεχόμενο

Charvel So-Cal Style 1 - Τελικα την παραγγειλα!


Skropi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

παιδεια οι japan εχουν κι αυτες το μεταβαλομενο ραντιους στο μπρατσο η ειναι μονο made in usa καλουδι αυτο και οι γιαπονεζες ερχονται με 12''?

[/quote

 

 

Κομπάουντ είναι.... ;)  Αλλά ότι κι αν είναι μιλάμε για τρέλα μεγάλη...Κάτοχος κι εγώ

 

Mε πρόλαβε ο προλαλήσας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως να πω την αληθεια το compound radius αν και χρησιμο(και σιγουρα καλυτερο απο το να μην εχει),δεν αλλαζει ΔΡΑΜΑΤΙΚΑ κατι,και με τη στρατ μου με 9.5 radius δεν ειχα προβλημα.Βεβαια μπηκε στα υποψην και αυτο οσο αφορα το value for money της αγορας  ;) Ολα θεμα συνηθιας ειναι στην κιθαρα,αρκει να μου αρεσει ο ηχος και εμφανισιακα  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως να πω την αληθεια το compound radius αν και χρησιμο(και σιγουρα καλυτερο απο το να μην εχει),δεν αλλαζει ΔΡΑΜΑΤΙΚΑ κατι,και με τη στρατ μου με 9.5 radius δεν ειχα προβλημα.Βεβαια μπηκε στα υποψην και αυτο οσο αφορα το value for money της αγορας  ;) Ολα θεμα συνηθιας ειναι στην κιθαρα,αρκει να μου αρεσει ο ηχος και εμφανισιακα  ;D

 

Να πω και γω την αληθεια μου δεν μου καιγεται καρφι για το radius στις κιθαρες μου,η charvel  ειναι με 12-16,η μια strat με 9.5,η αλλη strat με 7.25, ολα μια χαρα μου φαινονται. Αντιθετα ενα πιο παχυ ή λεπτο ή φαρδυ ή στενο μανικι απο τον μεσο ορο που εχω συνηθισει μου κακοφαινεται παρα πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδια τι γινανε οι αμερικανες οι charvel ? απο τοτε που βγηκαν οι pro mod , χαθηκαν οι αμερικανες απο τον τομαν και σιγα σιγα χανονται και απο το μιουσικτορ... εγω ψαχνω μια so-cal αλλα οχι σε αυτο το απαισιο λαχανι που εχει ξεμεινει στο μιουζικστορ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδια τι γινανε οι αμερικανες οι charvel ? απο τοτε που βγηκαν οι pro mod , χαθηκαν οι αμερικανες απο τον τομαν και σιγα σιγα χανονται και απο το μιουσικτορ... εγω ψαχνω μια so-cal αλλα οχι σε αυτο το απαισιο λαχανι που εχει ξεμεινει στο μιουζικστορ...

Άρη σου έχω τη λύση αγορίνα μου μν ψάχνεις τσάμπα...

http://smart.noiz.gr/details.php?id=19319

 

Tελικά ενισχυτή αγόρασες ή ακόμα το ψάχνεις κι αυτό???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρη σου έχω τη λύση αγορίνα μου μν ψάχνεις τσάμπα...

http://smart.noiz.gr/details.php?id=19319

 

Tελικά ενισχυτή αγόρασες ή ακόμα το ψάχνεις κι αυτό???

 

ευχαριστω ρε σπυρο... δεν ξερω αλλα μου φενεται λιγο ακριβη η συγκεκριμενη... 1000 εχει καινουρια... 800 για μτχ μου φενονται πολλα... οσο για ενυσχητη εννοια σου... ερχεται η ωρα σιγα σιγα... δεν θα σου πω ποιον... το αφηνω για εκπληξη... αν και ξερω θα με βριζεις γιατι ειναι κτηνος , αλλα δεν πειραζει... μια φορα θα παρω ενυσχητη... εεε θα το ευχαριστηθω... μετα απο αυτον θα παιρνω μονο κιθαρες... ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω ρε σπυρο... δεν ξερω αλλα μου φενεται λιγο ακριβη η συγκεκριμενη... 1000 εχει καινουρια... 800 για μτχ μου φενονται πολλα... οσο για ενυσχητη εννοια σου... ερχεται η ωρα σιγα σιγα... δεν θα σου πω ποιον... το αφηνω για εκπληξη... αν και ξερω θα με βριζεις γιατι ειναι κτηνος , αλλα δεν πειραζει... μια φορα θα παρω ενυσχητη... εεε θα το ευχαριστηθω... μετα απο αυτον θα παιρνω μονο κιθαρες... ;D ;D ;D

Τα έχουμε πεί πολλάκις..Αν είναι θηρίο ΕΝΑ είναι το ΜΟΝΟ σίγουρο....ΔΕΝ θα τον ευχαριστηθείς...Βέβαια με τα λεφτά σου....μπιπ και την κυρά σου οπότε εσύ ξέρεις  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχουμε πεί πολλάκις..Αν είναι θηρίο ΕΝΑ είναι το ΜΟΝΟ σίγουρο....ΔΕΝ θα τον ευχαριστηθείς...Βέβαια με τα λεφτά σου....μπιπ και την κυρά σου οπότε εσύ ξέρεις  :-\

 

δεν με νοιαζει φτανει να τον εχω και να τον βλεπω... αμα παρω τον dual recto ( ουπς το  μαρτυρησα) μετα παιρνω οποιον μου πεις... μολις τον παρω θα σε παρω τηλεφωνο και θα σου πω...

 

`` Σπυρο μολις τον πηρα( τον ενυσχητη , μην μπαινουν ιδεες )... τωρα ποιον ενυσχητη θες να παρω ? ``

 

και αμεσως θα παω να τον παρω.... οραντζ με διεταξες , οραντζ θα παρω , μπλακ σταρ με διεταξες , μπλακσταρ ο αρουλης σου... ;D ;D ;D

 

ε τι να γινει μην μεινω και με το αποθυμενο... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου