Προς το περιεχόμενο

επισκευη YAMAHA


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για χαρα σε ολους.Εχουμε στο πολυτεχνειο που ειμαι ενα yamaha sy85 που γενικα το εχουνε διαλυσει(π.χ καποιος πρεπει να εχει χωσει κλωτσια στο floopy).Ανελαβα να το φτιαξω .Που μπορω να το παω ? Ενας τεχνικος υπαρχει εδω στα Χανια που βρισκομαι να του το εμπιστευτο η καλυτερα να παει Αθηνα ? :?:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το πρόβλημα είναι μόνο στο floppy, κοίτα εδώ:

 

http://www.noiz.gr/posts2526-0.html

 

την απάντηση του Wow! όπου υπάρχει ένα σχετικό link.

 

 

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω απο Χανια ειμαι αλλα ζω Αθηνα..θα προτεινα να το στειλεις Αθηνα..απο οσο γνωριζω δεν υπαρχει στα Χανια καποιος τεχνικος που θα μπορουσε να τοαναλαβει αυτο...εκτος αν υπαρχει καποιος που δεν ξερω...

επισης ο τοπικος αντιπροσωπος του ΝΑΚΑ ειναι...απαραδεκτος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα Χανια υπαρχουν δυο μαγαζια με μουσικα ειδη ο ενασ ειναι ο Νακασ και υπαρχει αλλος ενας που εχω ακουσει οτι φτιαχνει synth.To θεμα που με απασχολει ειναι αμα η ποιοτητα δουλειας στην Αθηνα ειναι πιο καλη.Αμα τελικα το παω Αθηνα που να το παω ακριβως.Ξερεις κανενα μερος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω απο Χανια ειμαι αλλα ζω Αθηνα..θα προτεινα να το στειλεις Αθηνα..απο οσο γνωριζω δεν υπαρχει στα Χανια καποιος τεχνικος που θα μπορουσε να τοαναλαβει αυτο...εκτος αν υπαρχει καποιος που δεν ξερω...

επισης ο τοπικος αντιπροσωπος του ΝΑΚΑ ειναι...απαραδεκτος!!!

 

Συμφωνώ απόλυτα με τον musictech και μια που εγώ είμαι το ανάποδο, δηλαδή είμαι από Αθήνα και μένω Χανιά, ένα σου λέω πήγαινε το Αθήνα!!

Μιας και στον εδώ Νάκα να το πας, Αθήνα θα στο στείλει. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου