Προς το περιεχόμενο

βοηθεια για μικρο χωρο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα νοιζαδες... εχω μια μικρη αποθηκη 3*3(περιπου) και εχω μονωσει τους 2 τοιχους με ρικοφον...ο ενας απο τους αλλους 2 ειναι ντουλαπα... επειδη ασχολουμαι με την ντραμς εχω μεσα εκει το σετ μου...επισης στο παρελθον εχω ασχοληθει με την ηλεκτρικη κιθαρα αλλα την παρατησα και την πουλησα... αυτο που θελω να κανω ειναι να παρω ενα μπασσο και μια ηλεκτρικη κιθαρα με τους ενισχυτες για να κανω υποτιπωδεις προχειρες ηχογραφησεις για την μπαντα μου...θελω καποιες συμβουλες για το αν θα πρεπει να καλυψω και τους αλλους 2 τοιχους με ρικοφον... και τι εξοπλισμο με πολυ περιορισμενο κεφαλαιο χρειαζομαι...

 

 

σημαντικοτερον γινεται να το κανω αυτο;

 

ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις διαβασει αυτο?

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=165391.0

 

Και αυτο σε περιπτωση που θες πιο βαρβατα πραγματα

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=178266.0

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι τα εχω διαβασει αλλα εμενα ειναι αλλου το προβλημα μου οχι στην ακουστικη...

 

θα μπορεσω να ηχογραφω ερασιτεχνικα καποια κομματια σε κιθρα και τυμπανα σε τοσο μικρο χωρο?

 

 

επισης τι εξοπλισμο θελω? μικροφωνα κτλ δεν ξερω τιποτα δεν σκαμπαζω :S

 

και τελοσ για την ακουστικη αν γινεται να βελτιωσω κατι σε αυτο τον χωρο  γιατι ειναι πραγματικα πολυ μικρος....

 

 

ευχαριστω πολυ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

???

ναι τα εχω διαβασει αλλα εμενα ειναι αλλου το προβλημα μου οχι στην ακουστικη...

 

και τελοσ για την ακουστικη αν γινεται να βελτιωσω κατι σε αυτο τον χωρο  γιατι ειναι πραγματικα πολυ μικρος....

 

 

Τωρα σε οτι αφορα αυτο

θα μπορεσω να ηχογραφω ερασιτεχνικα καποια κομματια σε κιθρα και τυμπανα σε τοσο μικρο χωρο?

Φυσικα μπορεις.

 

 

 

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου