Προς το περιεχόμενο

John Mayer-Vultures


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικα τα τραγουδια του τα θεωρω νεροβραστα.. αλλα μεσα σε αυτα εμπεριεχονται μερικα πολυ αξιολογα εως κορυφαια κιθαριστικα μερη.

Είστε μουσικός, θέλετε να βλέπετε χέρι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και gamo τους τραγουδιστές είναι και ωραία κομμάτια γράφει και μπάντες σούπερ τον συνοδεύουν, και παιχτάρα είναι και ηχάρα έχει. Τι άλλο θέλει κάποιος?

 

+1

 

Στα συν του ότι με τον καιρό αποβάλει τους στιβιρεϊβονισμούς.

 

Τώρα για ρούλης που είπε κι ο playloud δεν ξέρω. Το σίγουρο είναι ότι είναι ένας πολύ εμπορικός guitar hero, με γλυκιά φατσούλα που κάνει παρέα με το Χόλιγουντ.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνει παρέα με το Χόλιγουντ.

 

Και κάπου κάπου με κακίες παρέες  ;)

 

?attid=0.1&disp=emb&view=att&th=12d0d0f0ce249f9b

 

Γενικα τα τραγουδια του τα θεωρω νεροβραστα..

+1000  ;D

rust never sleeps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τους πολυ αγαπημενους μου.

Τον παρακολουθω απο τον πρωτο του δισκο.Η αληθεια ειναι οτι το παζει λιγο σε 2 ταμπλω αλλα για μενα ειναι πολυ περισσοτερα τα θετικα που αφηνει απο τα αρνητικα.

Κατα την γνωμη μου παντως ο τελευταιος του δισκος εναι για κλωτσιες... >:(Εν αναμονη του επομενου... ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπημένος μου δεν είναι με τίποτα. Αγαπητός όμως (πλέον) είναι.

Προφανέστατα, το χει και το χει καλά και το χει δουλέψει πολύ.

Όλο  ;) το πακετάκι και όπως το χουμε ξαναπει ή το χεις όλο (το εξελισσεις συνέχεια και το πουλάς καλά) ή παίζεις σε κλαμπάκια να λένε "γ@μώ τις κιθάρες ο τυπάς" και μέχρι εκεί.

 

Αμερικλανάκι μου φαίνεται και μένα αλλά τα χω ξεπεράσει αυτά και καρφί δεν μου καίγεται.

 

Οι PinoJordan μπορεί να είναι hired guns αλλά δεν το κάνουν για τον καθένα.

 

Το ότι δεν έχει κολλήσει στα ίδια και στα ίδια, μόνο θετικό το βλέπω.

 

Το Battle Studies δεν ήταν επ' ουδενί κακό άλμπουμ. Είχε και μερικά πολύ καλά κομμάτια μέσα (και μια εξαιρετική εκτέλεση του Crossroads - δείτε στο Youtube την τεχνική του). Καταπληκτική παραγωγή παρεμπιπτόντως.

 

Δεν περιμένω εναγωνίως την επόμενη δουλειά του αλλά άμα ερχόταν εδώ με λογικό εισιτήριο, θα ήμουν ένας από το κοινό σίγουρα.

 

Αυτά εν ολίγοις.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμερικλανάκι μου φαίνεται και μένα αλλά τα χω ξεπεράσει αυτά και καρφί δεν μου καίγεται.

 

ε,απο την Αμερικη ειναι ανθρωπος και ειναι νεος στην ηλικια,,,τι θελεις να ειναι...Ελληναρακι? ;D

 

παντως επειδη καποια στιγμη διαβασα καποια πραγματα που γραφει στο Blog του μονο για...αμερικανακι δεν μου φανηκε ,μονο και μονο το γεγονος οτι..."χανεται" σε μοναχικα ταξιδια στην Ιαπωνια 1-2 μηνες το  χρονο "to get away from all this" (μιλαει απταιστα Ιαπωνικα)...μου εκανε τεραστια εντυπωση... επισης δεν εχει καθολου αυτη την σπαστικη clean cut Αμερικανικη ψευτοαριστεριστικη political correctness που συνηθως κανει τους "ψαγμενους" Αμερικλανους.. ;D..γελοιους...

 

μια χαρα ειναι το παλικαρι απλα ειναι εκτος απο τραγουδισταρας και παιχταρας και νεος,ωραιος,επιτυχημενος και.... φυστικωνει... και την Τζενιφερ Ανιστον οποτε γουσταρει οποτε λογικο ειναι να τον μισουν... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως επειδη καποια στιγμη διαβασα καποια πραγματα που γραφει στο Blog του μονο για...αμερικανακι δεν μου φανηκε ,μονο και μονο το γεγονος οτι..."χανεται" σε μοναχικα ταξιδια στην Ιαπωνια 1-2 μηνες το  χρονο "to get away from all this" (μιλαει απταιστα Ιαπωνικα)...μου εκανε τεραστια εντυπωση... επισης δεν εχει καθολου αυτη την σπαστικη clean cut Αμερικανικη ψευτοαριστεριστικη political correctness που συνηθως κανει τους "ψαγμενους" Αμερικλανους.. ;D..γελοιους...

Ε, αφού είναι Αμερικάνος και μιλάει και Ιαπωνικά και δεν έχει τη γελοία αριστερίστικη ιδεολογία, μας μένει να τρώει Τούρκικο κεμπάπ και να μένει στο Βερολίνο.

Wet dream σου λέω .....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε,ενταξει ακομα ειναι νεος θα ανακαλυψει και το σουβλατζιδικο του Μαραθωνα στο Kreuzberg που θα του παει...... ;D

 

 

και δεν έχει τη γελοία αριστερίστικη ιδεολογία

 

political correctness ειπα οχι ιδεολογια..δεν υπαρχει αμερικανος με  αριστερίστικη ιδεολογια  ;D (ειναι σαν να ψαχνεις Ελληνα ΔΥ με αγαπη στη..σκληρη δουλεια και την αξιοκρατια.. ;D)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου