Προς το περιεχόμενο

Lakis Kallianidis ft. Mr. Stavros Papadopoulos


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παπαδόπουλα σε πάει ο φακός και το ξέρεις! Ευχαριστούμε Λάκη που το ανέβασες!!!

Ωραίο κομμάτι! Καλή Χρονιά σε όλους με υγεία και μουσική!!!!

Keep Rocking!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@ Freerock To ανέβασα πουρνό –πουρνό mr. Papadopoulos, γιατί  ξύπνησα πουρνό – πουρνό (έχω και ένα γραφείο του "run", μην κρίνεις από εσάς τους ROCKSTARS, που ξυπνάτε μεσημέρι! 8) )

 

Καταρχάς και εγώ σας ευχαριστώ ειλικρινά όλους τόσο για τα καλά σας σχόλια, όσο και για το ότι αφιερώσατε το χρόνο σας για να ακούσετε/ δείτε.

 

Αυτά που εγώ αποκόμισα  από αυτή τη συνεργασία είναι κυρίως δύο πράγματα.

1ον Ο Mr. Papadopoulos , όπως όλοι ο ROCKSTARS, είναι μέσα στην ιδιοτροπία. Ήθελε στο νες καφέ του (απαραίτητη προϋπόθεση για να ποζάρει) ΓΑΛΑ !!!! Ήμαρτον!  

2ον Αυτό  που άκουγα στη μουσική του (σε mp3

ή CD) , φωνή (ΦΩΝΑΡΑ) και κιθάρα (ΚΙΘΑΡΟΝΙ ΤΡΕΛΟ) είναι η αλήθεια!!!!Δεν κρύβετε πίσω κανένα μυστικό, κανένα ηχοληπτικό  mambo jambo trick….ΑΠΛΑ είναι ΤΑΛΕΝΤΟ. U get what u see (or hear).

 

@ jazzrocker Ιδέα του Σταύρου ήταν, οπότε είναι και σκηνοθετικό ταλέντο

@ Nestoras Στο επόμενο video σε περιμένω να παίξεις, όπως λέγαμε (με τις Σουηδέζες βεβαίως- βεβαίως)

@ kguitar  Μπά μην το λες, έπεσε πολύ “editing”  για να στρώσει η φάτσα !! (για τη δική μου μιλάω)

@ Εύη …., όπως ανωτέρω

@ Mr yameth  Μου άρεσε πολύ η ανάλυση για τα σταθερά noir πλάνα…τόσο που θα τη χρησιμοποιώ και εγώ ως άλλοθι (ότι και καλά αυτό έγινε από άποψη)  . Η αλήθεια είναι ότι έκανα την ανάγκη φιλοτιμία….μια και σε 2,5 τετραγωνικά χώρο που είχαμε δεν μπορούσαμε να κάνουμε και τίποτα άλλο  , δεδομένου δε ότι τα δύο τα καταλάμβανε ο Στάυρος….και εδώ έρχομαι σε εσένα

@ Νικόλα, ……..που είσαι ο μόνος που συμπάσχεις για  την επίθεση που δέχθηκα. Σου δηλώνω ότι έχω ήδη καταθέσει  έγκληση για απρόκλητη σωματική βλάβη.  ;)

@ Genius ΤΗΑΝΧ a lot!! +1000 for Macedonia!!!

@ Giannis_M   Πραγματικά , ακόμα αερίζω……σαν μαντρί στο Texas μύριζε όλο το studio…..

@ tomari82  Το ξέρει…το ξέρει……απλά είναι λίγο "τραβάτε με και ας κλαίω." ;D

@ eangle Thanx a lot!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάκη, Σταύρο, πολύ καλή δουλειά!

 

Λάκη, σκηνοθετικο-κινηματογραφικά πρέπει να είναι το καλύτερο που έχεις ανεβάσει.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Nestoras Στο επόμενο video σε περιμένω να παίξεις, όπως λέγαμε (με τις Σουηδέζες βεβαίως- βεβαίως)

Εσύ μουσική και 'γω με τις Σουηδέζες. Έκαστος στο είδος του. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα πράγματα που γίνονται στην πόλη μου και δεν το παίρνω πρέφα….

 

[Χαλαρό mode]

"2 Αμερικάνοι rockers, συναντήθηκαν και κατέγραψαν σε βίντεο τη μουσική τους συνάντηση"

 

Νομίζω καταλαβαίνετε και οι δύο ότι αν δείξετε το βίντεο σε αξιωματούχο του White House θα πάρετε Βίζα διαρκείας για τη "μουσική σας μαμά-πατρίδα", γιατί ….ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ παιδιά είστε….είναι κρίμα να μην έχετε….

[/Χαλαρό mode]

 

Λάκη συμφωνώ ότι το βίντεο είναι το καλύτερό σου…by far….

Το δε τραγούδι, επίσης!

Σταύρο, ΑΨΟΓΗ μελωδία φωνής, super τα πίσω φωνητικά, exceptional το σόλο!!!

 

ΜΠΡΑΒΟ!!! Standing Ovation και για τους δυο σας!! Η καλύτερη μουσική έκπληξη στο Noiz για να κλείσει όμορφα η χρονιά.

 

ΥΓ Γιαπράκια Σταύρο σε κέρασε ή την έβγαλε μόνο με καφέ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ Γιαπράκια Σταύρο σε κέρασε ή την έβγαλε μόνο με καφέ; 

 

;D ;D ;D

 

Μονο καφε (εξαιρετικον,με ωραιον αφρον,απ τον προσωπικο του καφετζη)

αλλα δεν εχω παραπονο..

Του ειχα πει οτι πλενω το κορμι μου μονο με Camay και μου το χε ετοιμο σε πετσετα μπορντω βελουτε... ;D

Ασε που οποια κουρτινα τραβουσα εβγαζα και μια κιθαρα..

Ευτυχως δεν πετυχα τον ΖΟΝΚ... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε που οποια κουρτινα τραβουσα εβγαζα και μια κιθαρα..

 

Το πραγματικό του ταλέντο είναι η τακτοποίηση χώρου. 

( πχ είδες που έχει τα τύμπανα;;;; ;D ;D ;D )

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

Να είσαι καλά Χάρη! Μάλλον έχεις δίκαιο για το video.Πιθανολογώ ότι σιγά-σιγά μαθαίνω καλλίτερα το πρόγραμμα....το οποίο μάλλον είναι ανεξάντλητο, και το χρησιμοποιώ κατά 20% μέχρι τώρα.

 

@ manos_m Thanks Brother Manolis :D :D :D

 

Το πραγματικό του ταλέντο είναι η τακτοποίηση χώρου.  

 

 

That's so true ! Οπότε.....

Εσύ μουσική και 'γω με τις Σουηδέζες. Έκαστος στο είδος του. ;)

 

Αφού είναι ρε συ Νέστορα....να αξιοποιήσουμε τα πραγματικά μας ταλέντα ...εσύ στις Σουηδέζες και εγώ στην τακτοποίηση χώρου...screw the video...δεν ανοίγουμε κάνα ΙΚΕΑ να τα κονομήσουμε??? ;)

 

;D ;D ;D

 

Μονο καφε (εξαιρετικον,με ωραιον αφρον,απ τον προσωπικο του καφετζη)

 

Λοιπόν είναι γνωστό ότι ο προσωπικός μου καφετζής , όσον αφορά τον ΝΕΣ, , went down to the crossroads, fell down on his kness….και έκλεισε συμφωνία με το διάολο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου