Προς το περιεχόμενο

The thrill is gone...


gemini

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπερα!!!

Απογευμα,κρυο,και....Ορεξη για blues δηλαδη...Πηρα λοιπον την fender strat φιαγμενη και σεταρισμενη αριστα απο ενα φιλαρακι(αρχιμαστορα),και εφιαξα το πρωτο σολο...Το δευτερο ειναι απο μια κθαρα σκαφος μαρκας "τρεχα γυρευε" ;D ;D ;D...

the_thrill_is_gone.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιοπρεπεστατο, καλη η προσπαθεια σου να προσεχεις τα σηκωματα που στην αρχη του κομματιου φαλτσαρουν λιγο, μαλλον εχεις ασχοληθει λιγο καιρο με το οργανο, το κομματι ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου, εισαι σε καλο δρομο, προχώρα.

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι.Πραγματι αν φτιαξεις τα σηκωματα σε καποια σημεια θα παρει πολυ πανω.

Ετσι η αλλιως μπραβο!Συνεχισε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια χαρα ειναι φιλε μου.Εχει blues feeling αυτο ειναι σιγουρο.Αυτο που θελει κατα τη γνωμη μου ειναι περισσοτερη διακυμανση στις δυναμικες :)keep on playing the blues... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... να προσεχεις τα σηκωματα που στην αρχη του κομματιου φαλτσαρουν λιγο, μαλλον εχεις ασχοληθει λιγο καιρο με το οργανο...

Έτσι ακριβώς. Α! και είσαι καλύτερος εκεί που παίζεις λίγα. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου