Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια σχετικά με Roland TD-4K και Alesis DM10


nikos.sk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε μου καλησπερα...σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια...με βοηθησες υπερβολικα πολυ...τα ρυθμισα ολα αυτα που ειπεσ και ακουγονται υπεροχα....το μονο που δεν εγινε ,ηταν η αποθηκευση...πατησα κανονικα αυτο που μου ειπες,δλδ απο ON το εβαλα OFF,ομως δεν εγινε τιποτα...οταν το κλεινω και το ξανα ανοιγω παααλι δεν ειναι ρυθμισμενα...μηπως πρεπει να κανω και κατι αλλο;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φιλε μου καλησπερα...σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια...με βοηθησες υπερβολικα πολυ...τα ρυθμισα ολα αυτα που ειπεσ και ακουγονται υπεροχα....το μονο που δεν εγινε ,ηταν η αποθηκευση...πατησα κανονικα αυτο που μου ειπες,δλδ απο ON το εβαλα OFF,ομως δεν εγινε τιποτα...οταν το κλεινω και το ξανα ανοιγω παααλι δεν ειναι ρυθμισμενα...μηπως πρεπει να κανω και κατι αλλο;;;;

 

Πάτησες το κουμπάκι "STORE", για να αποθηκεύσει τις ρυθμίσεις; Όταν τελειώσεις με όλες τις ρυθμίσεις και απενεργοποιήσεις το Write Protection, πάτα το Store και μετά Yes. Γενικά όταν κάνεις κάποιες αλλαγές στο module, πρώτα θα πατάς το Store και μετά θα το κλείνεις, αλλιώς δεν θα τα αποθηκεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει... :) το ρυθμισα τελικα και αποθηκευτικε...δεν το πατουσα!!! :P σε ευχαριστω παρα πολυ!!!ΜΕ ΕΣΩΣΕΣ γιατι δεν ειχα υπομονη!!!!  :P

καλα παιξιματα φιλε μ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου