Προς το περιεχόμενο

Radiohead - Live From The Basement


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απολαυστικότατο... Τρανό παράδειγμα του τι χρειάζεται κανείς για να κάνει μουσική...

Και αν οι πιο πολύ έμειναν στον εξοπλισμό αυτής της υπόγας ( ;D), τους ΜΟΥΣΙΚΟΥΣ εννοώ. Μουσικοί βέβαια που έχουν στη διάθεση τους ανέσεις, τόσο υλικές όσο και πνευματικές λόγω διαφορετικής νοοτροπίας σε διάφορα επίπεδα, της κοινωνίας αρχικά, και των ίδιων επομένως αναγκαστικά. Και αυτό το λέω γιατί προς το τέλος μου ήρθαν στο μυαλό τα δικά μας κρίνα... σκέφτηκα ότι σε ανάλογες συνθήκες θα είχαν μεγαλουργήσει περισσότερο κ απ τους ραδιοκεφαλους ίσως (δεν ξέρω αν κάποιοι το θεωρήσουν μεμπτό αυτό, αν το κανουν ας έχουν φροντίσει πρώτα να τριφτούν στις μεχρι την διάλυση τους δουλειές τους κ έπειτα ας μου πουν το γιατί  :) ).

(Συγγνώμη αν βγαίνω οφφ απ τον σχολιασμό του υπέροχου video, το οποίο παίζει για δεύτερη συνεχόμενη ώρα τώρα στο background.. αλλά τα λόγια περισσεύουν ούτως η άλλως)

 

den einai skies oi ouranoi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου