Προς το περιεχόμενο

Μου τη δίνουν τα παιδιά-θαύματα...


Haris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω συμφωνω με ολους  :P .

Σιγουρα παιζει πολυυυυ μελετη, ιδιαιτερη ικανοτητα, υποστηριξη , τρελα, αγαπη για το οργανο. Ας μην τρελαθουμε παιδια πιθανον να μιλαμε για το 5 % οσων ασχολουνται με τα τυμπανα πιθανον και πολυ λιγοτερο δεν ξερω.  Μπραβο τους λοιπον, το μονο σιγουρο ειναι οτι θα αποτελεσουν εμπνευση σε πολυ κοσμο  και συνεχιζουμε  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Xάρη δεν χρειάζεται να σου την δίνουν τα παιδια θαύματα.(ελεος με αυτές τις εκφράσεις)

Εξάλλου τα τυμπανα δεν είναι πρωταθλητισμός ούτε κάποιου είδους αγώνα.

Στόχος είναι η μουσική.

Ναι βρε παιδί μου, τα ξέρω όλα αυτά και συμφωνώ απόλυτα. Ο τίτλος, συμπεριλαμβανομένου και του κλισέ "παιδί-θαύμα" υποτίθεται ότι είχε μια δόση χιούμορ. Μια χαρά κάνουν τα παιδιά και είναι τόσο καλοί παίκτες σε αυτή την ηλικία. Απλά δεν μπορώ να μη σκάσω - λίγο - απ' τη ζήλια μου που εγώ δεν ήμουν/είμαι. ;) 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω συμφωνω με ολους  :P .

Σιγουρα παιζει πολυυυυ μελετη, ιδιαιτερη ικανοτητα, υποστηριξη , τρελα, αγαπη για το οργανο. Ας μην τρελαθουμε παιδια πιθανον να μιλαμε για το 5 % οσων ασχολουνται με τα τυμπανα πιθανον και πολυ λιγοτερο δεν ξερω.  Μπραβο τους λοιπον, το μονο σιγουρο ειναι οτι θα αποτελεσουν εμπνευση σε πολυ κοσμο  και συνεχιζουμε  ;)

Mαζι σου φιλε Λαμπα του θεου.

Το ομορφο σε αυτη τη περιπτωση με αυτα τα παιδια...ειναι οτι κανουν τα ονειρα μας πιο εφικτα ειδικα οταν παιζουν παπαδες σε τοσο μικρη ηλικια...και προσωπικα σαν καθηγητης μιας και κουβαλαω το laptop παντα μαζι μου στα μαθηματα..παντα χρησιμοποιω αυτα τα video -παιδια σαν παραδειγμα προς μιμηση και εμπνευση για τους μαθητες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα αυτά είναι απόδειξη ότι αν παλέψεις/αγωνιστείς/υποστηριχτείς κ.λπ.κ.λπ. μπορείς να πετύχεις πολλά πράγματα. Από κει και πέρα, στόχος, όπως πολύ ωραία είπε ο Nordic, είναι η μουσική.

Οι 100300303030303 νότες το λεπτό δεν με πείθουν ούτε με συγκινούν. (και δεν έχει να κάνει με το "όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια" ειλικρινά) Ειναι θέμα γούστου και επιλογών. Πολλά παιδιά κάνουν εκπληκτικά πράγματα, δίνουν ώθηση σε όμοιας ηλικίας παιδιά να ασχοληθούν και να μάθουν, αλλά τίποτα παραπέρα.

 

Όλα τα άλλα έχουν να κάνουν με τη θέληση του καθενός και την τρέλα του.

"Να με θάψουν οι οχτροί γιατί με θάβουν οι φίλοι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιλικρινά.Μπορεί να βγω off topic, αλλα δεν κρατιεμαι.

Tρανό παραδειγμα ο thomas lang που σκοπό είχε να παιξει τα απαιχτα (ατακα του).

Ο lang έχει τρομερές ιδέες και ειναι τρομερος drummer.

Αλλα μουσικά μόνο ένα solo δίσκο έχει βγάλει.

Ολοι μελετάμε πραγματα για να αποκτήσουμε ευχέρεια και λεξιλόγιο, οπως ακριβώς όταν μαθαίνεις μία γλώσσα.Αλλα δεν χρειάζεται να παθαίνουμε και ψύχωση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια ολα αυτα με τα τρρρρρ τροοο τρλλλλλλ κλπ αλλα δε βρισκω κατι ιδιετερο εκτως απο γριγοραδα και μερικους πολυ δυσκολους ριθμους που δε κρατανε πολυ, το περισσοτερο ειναι εφετζιλικι... γνωμη μου, αλλα δε με βαζουν καν στο groove, φαφλαταδικα πραγματα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου