Προς το περιεχόμενο

blue-non places


blue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aρχίζω να το συνηθίζω.Ακόμα το ψάχνω. Με ταλαντεύει,με αγανακτεί,μου φέρνει μουσικές συνθ ιδέες...είναι παρθένο..περίεργο...με οξύτητα στον ήχο...φάλτσο..στραβό....

Παίζει ξανά και ξανά...

Μπράβο σου και πάλι.Και στον φίλο σου για την μείξη.

 

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ψήφισα πριόνι. Και το Geiger Counter ακούγεται νοστιμότατο και πυρηνικό.

 

Σίγουρα δεν είναι "εύκολο" στο άκουσμα αλλά θεωρώ ότι είναι ταιριαστό με τον σκοπό της δημιουργίας του και πολύ ιδιαίτερο (με την καλή έννοια). Well done κύριε blue. :)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα περισσότερο μου φέρνει σε ηχητικές ανακλάσεις απ τα τοιχώματα του μη-χώρου.

;)

 

Όμως δεν κατάλαβα τις επιλογές της ψηφοφορίας(μάλλον δεν πιάνω το χιούμορ ???). Τι ψηφίζουν αυτοί που τους άρεσε?

τη ΔΙΚΑΣΗΗΗ

 

 

Το δεύτερο (μη) μέρος είναι ένα τεράστιο παραμορφωμένο ρολόι που μετράει τα δευτερόλεπτα βασανιστικά και νομοτελειακά.

 

πες την αλήθεια, πέρασες απ την έκθεση.

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά έκανα κ περίμενα να το ακούσω πρώτα στο πλαίσιο για το οποίο δημιουργήθηκε. Τώρα βγάζει νόημα. Ο μη-χώρος πλέον αποκτά υπόσταση. Το κλιπ ουσία και οι ανακλάσεις χτυπαν στο μυαλό μου όσο περιμένω τη συνέχεια...

 

Seriously μ αρέσει. Και νιώθω πολύ λίγη που δε ψήφισα πριόνι και έμεινα στις επιλογές που έχουν αποδειχθεί μέχρι τώρα σωστές και αποδεκτές. Άσε που τώρα που έμαθα τι σημαίνει το πριόνι φυσικά κ δεν είναι πριόνι αλλά ολοφάνερη δίκαση.

 

Καληνύχτα/ μέρα και μπράβο κ πάλι Μίλτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε λίγο γιατί δεν κατάλαβα (είμαι και ζαλισμένος από το πρωί) . Όταν λες «έκθεση» τι εννοείς; Αυτό που λέμε «ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ» ή αυτό που λέγαμε στο σχολείο «ΕΚΘΕΣΗ ΙΔΕΩΝ».; Το θέμα της έκθεσης ήταν η αναμονή  ή το θέμα αυτού που έγραψες ήταν η αναμονή. Sorry και πάλι,  άλλά όπως προείπα από το πρωί γράφω δικόγραφα…..

 

εικαστικιά έκθεση : qbox.gr

 

 

Όμως δεν κατάλαβα τις επιλογές της ψηφοφορίας(μάλλον δεν πιάνω το χιούμορ ???). Τι ψηφίζουν αυτοί που τους άρεσε?

 

 

Συνήθως γράφουν :). Το poll δίνει βήμα στους αγανακτισμένους και είναι μια δημοκρατική καινοτομία του ΥΠΠΟ κατά της δακτυλοδεικτούμενης αρνητικής κριτικής στα clips.

 

θα σου την πεσω με ενα που θα γραψω αυριο και... θα παθεις. PqPmyAr.gif

Περιμενε.

 

Θέλω να γνωρίζεις οτι δεν έχω χάσει ποτέ σε guitar battle.Θα περιμένω.

 

μπράβο κ πάλι Μίλτο.

 

+1000

 

 

 

ευχαριστώ θερμά όσους μπήκαν στον κόπο να το ακούσουν  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανώμαλο κι ωραίο. Κουλτουριάρη εικαστικέ.

 

Τώρα για το poll, νομίζω ότι λείπει ως επιλογή η ατάκα από τις φάρσες των Πατρινών "σας είχα για εκτιμητέα οικογένεια, ντροπή σας μωρέ, τόσο πολύ μωρέ;"

 

Ελλείψει αυτού, το "έκλασ' η νύφη, σχόλασ' ο γάμος" μου κάνει.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σε μένα λειτούργησε το θέμα.

Η Αναμονή.

Περίμενα......

 

Δεν ψηφίζω.

Απέχω.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα  :)

Θα μπορουσε να ειναι soundtrack σε horror game  ;D ειναι λιγο ψυχοβγαλτης το κομματι,αλλα γουσταρα  ;).

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου