Προς το περιεχόμενο

Αγορα ενισχυτη απο Αγγλια


poll_18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στη παρεα,

το πρωι εστειλα ενα mail στο guitarguitar.co.uk για εναν ενισχυτη που θελω να μου στειλουν αν υπαρχει και ειναι γενικοτερα ολα οκ.Ενω ειχε στις επιλογες αποστολης του συγκεκριμενου προιοντος,Ελλαδα, τελικα μου εστειλαν ενα mail και μου ειπαν οτι δεν το στελνουν Ελλαδα λογω οτι ειναι ευθραστο(Egnater tweaker και μια καμπινα). Τους εχω στειλει ηδη ενα mail αν γινεται να παρω το ρισκο εγω η αν γινεται με μια αλλη επιλογη αποστολης με αεροπλανο με καποια extra χρεωση.Σε περιπτωση που μου πουν οτι δεν γινεται γνωριζετε καποιον αλλο τροπο?Εχω και ενα γνωστο Αγγλια που μπορει να το παρει και να μου το στειλει αλλα μηπως κοστισει αρκετα περισσοτερα ετσι,εχει τυχει σε καποιον κατι αναλογο?

 

Ευχαριστω προκαβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Προφανως δεν ΘΕΛΟΥΝ να στον στειλουν ,παρε καποιον αλλο ενισχυτη απο το DV247.COM που στελνει χωρις να λεει ΒΛΑΚΕΙΕΣ στους πελατες του.

 

Αν παρολα αυτα επιμενεις να στον στειλει ο φιλος σου θα πληρωσεις κανα 100αρικο για μεταφορικα (τα αγγλικα ταχυδρομεια & courier ειναι τα ακριβοτερα του...πλανητη)

 

εδω

 

http://www.royalmail.com/portal/rm/jump2?catId=400023&mediaId=11200122

 

μπορεις να υπολογισεις ποσο θα σου κοστισει (προσεθεσε στο βαρος του ενισχυτη/καμπινας 5-6 κιλα για  υλικα συσκευασιας)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως δεν ΘΕΛΟΥΝ να στον στειλουν ,παρε καποιον αλλο ενισχυτη απο το DV247.COM που στελνει χωρις να λεει ΒΛΑΚΕΙΕΣ στους πελατες του.

 

Αν παρολα αυτα επιμενεις να στον στειλει ο φιλος σου θα πληρωσεις κανα 100αρικο για μεταφορικα (τα αγγλικα ταχυδρομεια & courier ειναι τα ακριβοτερα του...πλανητη)

 

εδω

 

http://www.royalmail.com/portal/rm/jump2?catId=400023&mediaId=11200122

 

μπορεις να υπολογισεις ποσο θα σου κοστισει (προσεθεσε στο βαρος του ενισχυτη/καμπινας 5-6 κιλα για  υλικα συσκευασιας)

 

+1

 

Αλλα μαλλον οχι και 5-6 κιλα η συσκευασια , σε μπαουλο θα τον στειλει? ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5-6 pounds ηθελα να πω.... ;D

 

ειναι βαρια τα χαρτονια και τα bubble wraps.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρε και αυτο http://www.soundsgreatmusic.com που στελνει Ελλαδα και εχει egnater...Δεν εχω αγορασει ποτε τιποτα απο εκει,αλλα το μαγαζι φαινεται σοβαρο και εχει της παναγιας τα ματια, εαν καποιος ξερει κατι παραπανω ας βοηθησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω στειλει ηδη ενα mail στην Egnater ρωτοντας πολυ απλα πως θα γινει να αποκτησω τον ενισχυτη αφου δεν υπαρχει σε stock σε κανενα απο τα καταστηματα που εχουν ως αντιπροσωπους, στο επισημο site τους,στην Ευρωπη και εκτος απο το guitarguitar.co.uk το οποιο δεν στελνει το συγκεκριμενο προιον στη χωρα μου.Θα στειλω μαλλον ενα mail στο soundgreatmusic (ευχαριστω φιλε makipoll για τη πληροφορια) να δω αν ειναι ολα οκ.Εχει παρει ποτε καποιος απο εκει?Αν δεν κατσει παντως ουτε απο εκει θα το προχωρησω μεσω του φιλου μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχας να πω οτι δεν ξερω ποιος στελνει και ποιος οχι Ελλαδα.

 

Το guitarguitar ειναι καλο μαγαζι, αλλα δεν ξερω τι σκαλωμα τρωνε και δεν σου στελνουν.

Οπως ειπε ο ΣΦ θα παει πολυ το μαλι να στο στειλει καποιος φιλος, γιατι...

ενα κεφαλι ειναι βαρυ, ειναι ογκωδες και το εξτα compensation κοστιζει, οποτε μη σου πω οτι θα παει πανω απο 100.

 

Τα δεματα απο Αγγλια ερχονται με http://www.parcelforce.com/portal/pw

 

Για το DV υπαρχουν αρκετα θεματα σχετικα στο νοιζ.

 

Το soundsgreatmusic ειναι σοβαροτατο μαγαζι.Ποτε δεν ειχα προβλημα μαζι τους. Αμα σου στελνουν, αγορασε αφοβα

.o. /o. /o\ <o\ <o> \o/ εεεεε μακαρένα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλο ειναι ο φιλος υπαρχει περιπτωση να ερθει Ελλαδα σε κανα μηνα και ερχεται παντα με αυτοκινητο οποτε θα λυθουν ολα τα προβληματα αν γινει αυτο.Θα ξερω μεχρι τελος εβδομαδας.Ο ΣΦ που ειπε πριν για το dv εννοουσε να τους γραψω (guitarguitar) και να παρω καποιον αλλο ενισχυτη απο το dv ( ουτε το dv τους φερνει δυστηχως) αν και αυτη τη λυση δεν την εχω σκεφτει ακομα,δηλαδη να κοιταξω αλλο ενισχυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα δεν θα ερθει ο φιλος και τον εκανα παραγγελια απο soundsgreatmusic.com.Στελνουν με Royal mail international signed η με Fedex Express.Λογικα θα φυγει σημερα και ελπιζω να μη καθυστερησει,ουτε να μου φτασει εδω σε καμια περιεργη κατασταση το δεμα.Καποιος που εχει κανει παλι παραγγελια απο Ευρωπη με αυτες τις ταχυμεταφορες ειχε κανα προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα δεν θα ερθει ο φιλος και τον εκανα παραγγελια απο soundsgreatmusic.com.Στελνουν με Royal mail international signed η με Fedex Express.Λογικα θα φυγει σημερα και ελπιζω να μη καθυστερησει,ουτε να μου φτασει εδω σε καμια περιεργη κατασταση το δεμα.Καποιος που εχει κανει παλι παραγγελια απο Ευρωπη με αυτες τις ταχυμεταφορες ειχε κανα προβλημα?

Fedex ?

Παγκοσμίως άγνωστη και βρωμοεταιρεία (έχουν λιγδωμένα χέρια όλοι οι υπάλληλοί της) απ' όσο έχω ακούσει ......

 

Royal Mail ?

Εθνική ταχυδρομική υπηρεσία ενός υπανάπτυκτου κρατιδίου.

 

Όποιος απ' τους δύο κι αν σου φέρει τον ενισχυτή, ΜΗΝ τον δεχτείς.

Να τον στείλεις πίσω και να απαιτήσεις αποστολή από κάποια γνωστή και της εμπιστοσύνης σου εταιρεία.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου