Προς το περιεχόμενο

Αγορα ενισχυτη απο Αγγλια


poll_18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και δεν κωλωνουν πουθενα.... ;D

Μόνο στη Κρήτη κάναν λάθος...και πέσαν με τα κοντομάνικα και τους περίμεναν τα κοπέλια με τα δίκρανα... ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτοι ρε ηταν Π.Κ. (προ κομμουνισμου),οι τωρινοι που εχουν περασει 40 χρονια.... Εριχ Χονεκερ δεν καταλαβαινουν Χριστο...να φανταστεις ακομα βλεπουν λαχανιδα και τους τρεχουν τα σαλια... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι ρε ηταν Π.Κ. (προ κομμουνισμου),οι τωρινοι που εχουν περασει 40 χρονια.... Εριχ Χονεκερ δεν καταλαβαινουν Χριστο...

Tα γονίδια των Νιμπελούγκεν δεν αλλάζουν παιδί μου... :-*

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γκεϊδες παιδι μου...το λεω τοσα χρονια στον Audiokosta και δεν με ακουει...με ενα-δυο μετρα... χιονακι.. ;D και ενα ψιλο μειον εικοσι τα κλανουν...

 

Στο ντυσιμο τους εχουν οι αγγλοι μακραν...Σαββατο-Παρασκευη που εχει εξοδο και πολλα pint θα εχεις δει πως κυκλοφορουν οι αγγλοι και κυριως.....οι αγγλιδες ;D ;D με θερμοκρασιες υπο του μηδενος.μπρρρρρ

 

1-2 μετρα χιονι και -20C θα εχανε δεμα η.... βασιλισσα η ιδια, οχι η royal mail....  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίκο, σε 20 μέρες τι καιρό θα έχει στο Βερολίνο? Μην πλακωνόμαστε στα λουκάνικα

από το πρωί για να μην δαγκώσουμε τα δικά μας ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενω τα δικα μας τα παιδια στο ΒΕΡΟΛΙΝΟ....με τα κοντομανικα γυρνανε (ενταξει μετα το μειον 30 βαζουν και κανα πουλοβερακι... ;D) και δεν κωλωνουν πουθενα.... ;D

 

Ναι... Ιδίως στην Barbarossa (και πριν, επί Ναπολέοντος) φάνηκε η αντοχή τους στο κρύο... ;)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαγωγή παράθεσης

Νίκο, σε 20 μέρες τι καιρό θα έχει στο Βερολίνο? Μην πλακωνόμαστε στα λουκάνικα

από το πρωί για να μην δαγκώσουμε τα δικά μας

 

καλο καιρο μαλλον θα εχει,εδω και μερες εχει τρομερη ηλιοφανεια (ουτε ενα συννεφο) και ..ζεστη (-2 με 6)

 

ισως ριχνει βροχες αργοτερα....

 

στα λουκανικα ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΟΙΩΣ απο το πρωϊ θα πλακωνεσαι (ειναι το πρωϊνο του μεσου Γερμανου)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακα για τη FEDEX και για το soundsgreatmusic,τη Τριτη εκανα την παραγγελια και ο ενισχυτης σημερα (Παρασκευη) ειναι Αθηνα.Δυστηχως θα τον παρω Δευτερα εγω γιατι ο τελικος προορισμος ειναι η Καλαματα.Θα ριξω αλλο ενα post για τη κατασταση του πακετου ,για την ιστορια , και μετα ερχονται και clips :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και παλι,μολις πηρα τον ενισχυτη (Egnater tweaker ) και εχω μια τελευταια ερωτηση (μη κανω και καμια λαλακια και τρεχω). Για να συνδεσω τον ενισχυτη τον βαζω στα 230V και ειμαι οκ σωστα? Και ενα ανταπτορακι βασικα χρειαζεται.

 

Ξερω οτι δεν ειναι στη σωστη κατηγορια η ερωτηση αλλα μην ανοιγω αλλο θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου