Προς το περιεχόμενο

προτασεις για αγορα e-drums


nikoscaptain7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω δει αυτα,http://www.musik-service.de/alesis-dm-6-kit-prx395768806en.aspx

περιπου 500 εως 600 ευρω θα διαθεσω..περιμενω τις προτασεις σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα οτι και η αλεσισ και η ρολαντ βγαζουν καινουρια e-drums,αν γνωριζει καποιος ας στειλει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης υπαρχει δυνατοτητα να βαλω  (για παραδειγμα σε αλεσις drums)τυμπανο απο ρολαντ η απο αλλο μοντελο αλεσις..γενικοτερα υπαρχει τροποσ αναβαθμισης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα alesis dm10 θεωρουνται πολυ καλα οποτε φανταζομαι και τα dm6 για αυτη την κατηγορια τιμης θα ειναι ικανοποιητικα.

ναι στα περισσοτερα σετ μπορεις να μπορεις να κανεις αναβαθμισεις.ειτε καλυτερα τυμπανα ειτε αλλαγη εγκεφαλου με καλυτερους ηχους

αλλες προτασεις σε αυτην την τιμη ειναι καποιο απο τα Millenium του θωμα,και μετα καποιο μεταχειρισμενο roland η yamaha.για καινουργιο δεν ξερω κατι αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα alesis dm10 θεωρουνται πολυ καλα οποτε φανταζομαι και τα dm6 για αυτη την κατηγορια τιμης θα ειναι ικανοποιητικα.

ναι στα περισσοτερα σετ μπορεις να μπορεις να κανεις αναβαθμισεις.ειτε καλυτερα τυμπανα ειτε αλλαγη εγκεφαλου με καλυτερους ηχους

αλλες προτασεις σε αυτην την τιμη ειναι καποιο απο τα Millenium του θωμα,και μετα καποιο μεταχειρισμενο roland η yamaha.για καινουργιο δεν ξερω κατι αλλο.

ετχαριστω να σαι καλα.η λογικη μου ειναι να παρω τα dm6 και αργοτερα αμα εχω ρευστο να προσπαθησω να βαλω τιποτα απο τα dm10..αν μπαινουν και χωρανε βεβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου