Προς το περιεχόμενο

Vultures by Odis


odis13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hello

 

Ειπα να δοκιμασω την τυχη μου με το Vultures του John Mayer πριν απο λιγο καιρο. Ηθελα να κανω κατι ενδιαφερον αλλα λογω ελλειψης χρονου (και σιγα σιγα ενδιαφεροντος) εχει μεινει στασιμο εδω και πολυ καιρο, οποτε το δινω ως εχει τωρα...bt φτιαγμενο απο μενα και ενα σαχλοσολο απο πανω.

 

Drums midi απο το Independence Free. Υποφερουν απο το αισχρο drum programming μου, as always.

Στο μπασο μπορειται να ακουσετε το εκπληκτικο μου παιξιμο με fretless, τυφλα να χει ο Palladino  :P Εδω θα ηθελα κανα comment περι ηχου, καθοτι βγηκε με τρομερα λιτα μεσα και -imho- εφτασε αρκετα κοντα σε αυτο που ειχα στο κεφαλι μου.

Κιθαρες γραμμενες με τον old fashioned τροπο.

 

Η μιξη ειναι αρκετα προχειρη αλλα αν υπαρχει ενδιαφερον μπορω να δωσω και την εκδοχη χωρις το σολο, σαν backing track.

Vultures-Odis.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου odis13, μπορώ να πω ότι μ' άρεσε πάρα πολύ! (Κ εσυ κολλημένος με τον John, εε? Κ εγώ!!  ;D).. Το παίξιμο σου είναι πολύ καλό, κ ταιριαζε πολύ στο συγκεκριμένο κομματι!  Το μόνο που δεν μου "κόλλαγε" στο όλο σύνολο, ήταν τα ντράμς... Προσπάθησε να πειράξεις τις δυναμικές κ πιστεύω θα ειναι τελειο!!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xαιρομαι που σου αρεσε :)

Δε θα με ελεγα τρελαμενο με τον mayer (με το zappa αντιθετως, θα με ελεγα ;D) αλλα εχει μερικα κομματια του που μου αρεσουν.

 

Οσο για τα drums σηκωνουν ΠΟΛΥ δουλεια αλλα τι να κανωμεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου