Προς το περιεχόμενο

Ενα κομματακι εμπνευσμενο


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

+ 10000000

σε αυτα που λεει ο LK

 

παντα οι παραγωγες σου ειναι αψογες τεχνικα ,

αυτο ειναι και η επιβεβαιωση αυτων που λενε

οτι με ελαχιστα μεσα και ενα pc μπορεις να κανεις

ωραια πραγματα ...αν κατεχεις το ...αθλημα.

και σιγουρα το κατεχεις.

:)

 

συμφωνω με τον νεστορα για την τελε  ;D

μου αρεσε πολυ ο ηχος του organ.

 

 

one more pls ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε, τι μου θύμισες.

Φαβορίτα, καμπάνα, 1 1/2 μέτρο γιακάς, λαχούρι, χωρίστρα στο πλάι, εγώ στα @@@@@@@ του πατέρα μου να περιμένω να βγω.............

If you want to be a hippie...you 're too late.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..Πολύ ταξιδιάρικο κομμάτι. Ο ήχος στα πλήκτρα είναι φοβερός, τελείως νοσταλγικός. Δεν θα μπορούσα να σκεφτώ κάποιον άλλον πιό ταιριαστό κι η ντιλέι-ρυθμική αλα edge, δίνει πολύ ωραία διάσταση. Ωραίος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω με τον νεστορα για την τελε

 

δεν ειναι tele,Εastwood tuxedo με Lollar P90 & Flatwounds ειναι.... ;D

 

κι η ντιλέι-ρυθμική αλα edge, δίνει πολύ ωραία διάσταση

 

Εκείνο που με χαλάει είναι είναι ο τρόπος που συνοδεύει με τη ρυθμική κιθάρα (πράγμα που κάνει κατά συρροή στα κλιπ του).

 

ευτυχως που συμφωνειτε μεταξυ σας.... ;D

 

Ο ήχος στα πλήκτρα είναι φοβερός, τελείως νοσταλγικός

 

τα ευσημα στην Native Instruments.... :)

 

 

α,αποφασισα να μαζεψω λιγακι και την σελιδα μου στο soundclick,χτυπηστε το Link της υπογραφης μου αν θελετε για να ακουσετε/κατεβασετε οτι σας αρεσει,ειναι λιγο παλαια αυτα τα κομματια που εχω ανεβασμενα αλλα συντομα θα ανεβασω και αλλα....νεας εσοδειας... ;D

 

 

 

 

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευτυχως που συμφωνειτε μεταξυ σας.... ;D

Απόγονε του Βασίλη Βασιλειάδη με το Farfisa, διαβάζεις τα σχόλια και κρίνεις κατά το δοκούν. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαφως αρχηγε μου,απλα δεν παυει ποτε να με εντυπωσιαζει η ....ποικιλια των αποψεων στο ΝΟΙΖ (καλο ειναι αυτο)... :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε! λοιπόν τούτο είναι το πιο ενδιαφέρον συνθετικά κομμάτι που άκουσα από τον Νίκο τώρα τελευταία.

 

+100%

Πάρα πολύ ωραίο! Από τα καλύτερά σου (τα προσωπικά), γιατί τους ZHMIAA (και ιδίως τη διασκευή με τον Καφάση) τα θεωρώ ΤΟP!

 

τα ευσημα στην Native Instruments.... :)

 

και σε αυτόν που επέλεξε τον ήχο.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απόγονε του Βασίλη Βασιλειάδη με το Farfisa, διαβάζεις τα σχόλια και κρίνεις κατά το δοκούν. ;)

 

Οκ, ίσως δεν εκφράστηκα σωστά. Έχω θετική προδιάθεση για τα άτομα που χρησιμοποιούν ακομπλεξάριστα οποιαδήποτε εκφραστικά μέσα, με στόχο να σχηματίσουν και να αναδείξουν τα κομμάτια τους και ταυτόχρονα, γράφουν τέτοια κομμάτια, που χρειάζονται ετερόκλητα στοιχεία για να αναδειχθούν. Στο συγκεκριμένο, νομίζω πως η farfisa επιλογή ήταν σούπερ εύστοχη και σε συδυασμό με την ρυθμική κιθάρα, έδωσαν αυτό το "κάτι" παραπάνω. Πάντα στα δικά μου αυτιά. Κι αν έχω καταλάβει καλά, ο sf είναι άτομο, που ακόμα κι αν είχε στο μυαλό του να προσθέσει ταμπουρά, κουαρτέτο εγχώρδων και mahogany-metal κιθαριές, θα το τολμούσε και ξαναλέω, αυτό είναι κάτι που εκτιμώ.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου