Προς το περιεχόμενο

Πως να με βολεψει η warlock μου οταν παιζω ορθιος ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

και τι πειράζει που πονάς, αφου το λέει¨ ''Look at the pain around meee,  this is taratatata!!!

 

σκεφτομουν να παιξω και κανενα αλλο τραγουδι , αλα ασε δικιο εχεις θα παιζω μονο το μελανκολι  ;D ;D

 

λοιπον ερωτηση : η ριτς μου θελω να εχει emg  οποτε αν παρω μια τετοια

 

http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://www.bcrich.com/handcrafted/subpages/guitars/HGSSSG/imageLrg.jpg&imgrefurl=http://www.bcrich.com/handcrafted/gHGSSSG.php&usg=__drzsh5rDIvGHvCbZOfuJ0V-xois=&h=1352&w=4111&sz=3024&hl=el&start=0&sig2=arAdyAzWC_zcsgj5I70kow&zoom=1&tbnid=FZse0k37M4V0NM:&tbnh=56&tbnw=169&ei=CCdzTZnVC8OVOqyH6L8G&prev=/images%3Fq%3Dbc%2Brich%2Bsnakeskin%26hl%3Del%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:el:official%26biw%3D1024%26bih%3D551%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=rc&dur=336&oei=CCdzTZnVC8OVOqyH6L8G&page=1&ndsp=16&ved=1t:429,r:11,s:0&tx=62&ty=34

 

και την δωσω στον οικονομακη και την σκαψει για να μου τους βαλει , θα εχω κανει τιποτα η θα εχω καταστρεψει το οργανο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

καλημέρα και από μένα Άρη,αν και δεν έχω παίξει ποτε με την συγκεκριμένη κιθάρα,δοκίμασε να την τοποθέτησης διαγώνια ανάμεσα στα πόδια όπως παίζουνε με τις V  ;D .Ίσος το χέρι σου να μην επηρεάζεται από την γωνια  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου σαρεσει τοσο πολυ και δεν θες να την πουλησεις, πηγαινε την σε καποιον κατασκευαστη να της κανει ενα βαθυ ξυρισμα, εεε contour ηθελα να πω, σε αυτο το σημειο.

Δεν θα κοστισει πολλα και πιστευω θα δεις μεγαλη διαφορα.

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου σαρεσει τοσο πολυ και δεν θες να την πουλησεις, πηγαινε την σε καποιον κατασκευαστη να της κανει ενα βαθυ ξυρισμα, εεε contour ηθελα να πω, σε αυτο το σημειο.

Δεν θα κοστισει πολλα και πιστευω θα δεις μεγαλη διαφορα.

 

βασικα αν κανω κατι τετοιο μετα θα χασει πολυ σε αξια και δεν ξερεις καμια φορα τι γινεται... μπορει να μου την δωσει και να την πουλησωκαποια στιγμη... Παρα αυτα μιας και επεσα σε μπισιριτσα , για πες ρε στινκι , αν βρω μια σαν την δικια σου την φιδισια , αξιζει να τις βαλω πανω emg 81-85 ? γιατι ο super distortion καλος αλλα τον εχω σε αλλη κιθαρα...

 

εννοειται οτι θα πρεπει να κανω ρουτινγκ για να μπει ο 85 στο λαιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eννοειται πως οτι σαρεσει απο μαγνητες βαζεις. Τωρα την περιπτωση του routing εγω θα λυπομουν να το κανω και θα το αφηνα σαν τελευταια λυση...

 

Εμενα δεν φοραει τον Dimarzio SD αλλα τον Gotoh SD.

Πολυ διαφορετικοι μαγνητες και δεν βγαινουν πλεον. Το ιδιο και η STIII μου στη γεφυρα.

 

Σε πολλους δεν αρεσει καθολου, αλλα εμενα με καλυπτει πληρως.

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eννοειται πως οτι σαρεσει απο μαγνητες βαζεις. Τωρα την περιπτωση του routing εγω θα λυπομουν να το κανω και θα το αφηνα σαν τελευταια λυση...

 

Εμενα δεν φοραει τον Dimarzio SD αλλα τον Gotoh SD.

Πολυ διαφορετικοι μαγνητες και δεν βγαινουν πλεον. Το ιδιο και η STIII μου στη γεφυρα.

 

Σε πολλους δεν αρεσει καθολου, αλλα εμενα με καλυπτει πληρως.

 

βασικα κοθτα αν σπρωξω την γουορλοκ , εχω μετα σαν επιλογη να παρω η μια σαν την δικια σου καινα κανω αυτο που λεμε η να παρω μια σαν του ζολταν

 

http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://guitarsdeals.com/wp-content/uploads/2010/10/2ezk8kw.jpg&imgrefurl=http://guitarsdeals.com/2010/10/02/prices-899-99-of-b-c-rich-zoltan-bathory-signature-asm-electric-guitar/&usg=__Jw-RPXjNdmGYppGPdLWi81mtB6I=&h=433&w=600&sz=26&hl=el&start=0&sig2=malKhySaqwr3ORjRDCVuyQ&zoom=1&tbnid=DvTW7VQdVY7YiM:&tbnh=127&tbnw=186&ei=8EtzTeKfLNHrOYaNla8O&prev=/images%3Fq%3Dbc%2Brich%2Bzoltan%26hl%3Del%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:el:official%26biw%3D1024%26bih%3D553%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=hc&vpx=143&vpy=78&dur=2486&hovh=191&hovw=264&tx=130&ty=88&oei=8EtzTeKfLNHrOYaNla8O&page=1&ndsp=16&ved=1t:429,r:0,s:0

 

και να αλλαξω μαγνητες... γενικα με αλλα λογια θελω μια ριτς με emg και φλοιντ ροουζ... οποτε δεν εχω πολλες επιλογες... η asm pro που τα εχει αυτα , σε ποιοτητα διαφερει πολυ απο την ντελουξ γουορλοκ που εχω... Απο τις asm  σε ποιοτητα γουορλοκ μονο οι ζολταν αξιζουν , αλλα μετα σκεφτομαι οτι με τα 800-900 που εχει η ζολταν παιρνω μια αμερικανα μτχ και βαζω μαγνητες κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα αν κανω κατι τετοιο μετα θα χασει πολυ σε αξια και δεν ξερεις καμια φορα τι γινεται... μπορει να μου την δωσει και να την πουλησωκαποια στιγμη... Παρα αυτα μιας και επεσα σε μπισιριτσα , για πες ρε στινκι , αν βρω μια σαν την δικια σου την φιδισια , αξιζει να τις βαλω πανω emg 81-85 ? γιατι ο super distortion καλος αλλα τον εχω σε αλλη κιθαρα...

 

εννοειται οτι θα πρεπει να κανω ρουτινγκ για να μπει ο 85 στο λαιμο...

 

Καλημέρα

Εγω προσωπικά θα προτιμουσα να κάνω routing στον...δικό μου λαιμό , παρα σε gunslinger 87-89.... :o ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

Εγω προσωπικά θα προτιμουσα να κάνω routing στον...δικό μου λαιμό , παρα σε gunslinger 87-89.... :o ;D

 

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

καλα δεν κανω ρουτινγκ ρε παιδι μου... απλα βαζω εναν 81 στην γεφυρα και οκ !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα αν κανω κατι τετοιο μετα θα χασει πολυ σε αξια και δεν ξερεις καμια φορα τι γινεται... μπορει να μου την δωσει και να την πουλησωκαποια στιγμη... Παρα αυτα μιας και επεσα σε μπισιριτσα , για πες ρε στινκι , αν βρω μια σαν την δικια σου την φιδισια , αξιζει να τις βαλω πανω emg 81-85 ? γιατι ο super distortion καλος αλλα τον εχω σε αλλη κιθαρα...

 

εννοειται οτι θα πρεπει να κανω ρουτινγκ για να μπει ο 85 στο λαιμο...

Είναι πολλά τα λεφτά Αρη.. :)

 

την πάτησα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου