Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ο  "τρελλός" του μπλουζ που όχι μόνο μιλάει με κότες , κοκόρια και λοιπά πουλερικά ισχυριζόμενος οτι μπορεί να συννενοηθεί και μαζί τους (μεγάλη ιστορία το άτομο-ψάξτε τον οι μπλουζόψυχοι) αλλά παίζει και με ότι πέσει στα χέρια του................

(δεν νομίζω να ενδιαφέρεται για boutique κιθάρες και διάφορα gudgets κλπ. Αμφιβάλλω αν τα γνωρίζει κιόλας....)

 

Απολαύστε τον.

 

 

I was baptized in Muddy Waters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"cigar box guitar" ε?? ;D

Εμενα μια χαρα μου ακουγεται παντως 8)

 

Είναι απίστευτος. Έχει τρομερή ενέργεια μέσα του αυτός ο άνθρωπος.

I was baptized in Muddy Waters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο  "τρελλός" του μπλουζ που όχι μόνο μιλάει με κότες , κοκόρια και λοιπά πουλερικά ισχυριζόμενος οτι μπορεί να συννενοηθεί και μαζί τους (μεγάλη ιστορία το άτομο-ψάξτε τον οι μπλουζόψυχοι) αλλά παίζει και με ότι πέσει στα χέρια του................

(δεν νομίζω να ενδιαφέρεται για boutique κιθάρες και διάφορα gudgets κλπ. Αμφιβάλλω αν τα γνωρίζει κιόλας....)

Ιδιαίτερη περίπτωση μουσικού( "διασκεδαστής" δηλώνει ο ίδιος) και καλός και ευφάνταστος κατασκευαστής. Έχει φτιάξει την cigar box του Seasick Steve (Δημήτρη, τον ξέρεις; Αν όχι, ψαξ'τον, μπλουζ παίζει, έμενα μου αρέσει πολύ).

Ανταλλάσω ΔΕΚΟ με baja telecaster.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδιαίτερη περίπτωση μουσικού( "διασκεδαστής" δηλώνει ο ίδιος) και καλός και ευφάνταστος κατασκευαστής. Έχει φτιάξει την cigar box του Seasick Steve (Δημήτρη, τον ξέρεις; Αν όχι, ψαξ'τον, μπλουζ παίζει, έμενα μου αρέσει πολύ).

 

Μεγάλη ιστορία και αυτός και μπράβο που τον ανέφερες. Hobo bluesman που έχει γυρίσει όλο το κόσμο. Η προσωποποίηση του αντισταρ. Σύγχρονος Διογένης θα έλεγα γιατί δεν θέλει να έχει καμία σχέση με τα μεγάλα ονόματα και επιμένει να ζει στο περιθώριο. Τριγυρνάει στην Αγγλία τώρα αν δεν απατώμαι. Ένα πραγματικός ΛΑΘΕ ΒΙΩΣΑΣ τύπος.

 

Ένα βιντεάκι του.

 

I was baptized in Muddy Waters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου