Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Speed King - Deep Purple

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ !!!!! ΚΑΙ...ενα βιντεο των Deep Purple ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ .

Αφιερωμενο στον φιλο waterfall -k και το νεο μελος sotiroubas (που δηλωσε ταυτοτητα deep purple )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Α, βρε παλιό... γερούνδιοι  ;D

 

Με βάλατε και εμένα στο mood. Ένα πολύ αγαπημένο κομμάτι των Purple, σε μια ακοουστική εκτέλεση, από την ultimate (ΙΜΗΟ) φωνή του rock  8)

 

   

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Speed King - Deep Purple

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ !!!!! ΚΑΙ...ενα βιντεο των Deep Purple ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ .

Αφιερωμενο στον φιλο waterfall -k και το νεο μελος sotiroubas (που δηλωσε ταυτοτητα deep purple )

 

 

 

Καλη εσπερα μορτες.Στωωω για το βιντεο DEEP PURPLE, ποτε δεν ξεχναω τις επιρροες μου

απο οπου κι αν προερχονται.Ο τροπος που ο R.BLACKMORE βαζει τα χερια του πανω στην ταστιερα ειναι  σχεδον "κωμικος"  αλλα το αποτελεσμα που βγαινει ομωωως      ειναι το εντελως αντιθετο απ οτι θα περιμενε καποιος. Ιδιοφυια, μουσικα, κιθαριστικα, παιχτικα,διαλεγεις κ παιρνεις οπως κ η υπολοιπη μπαντα αναφερομαι στον R.BLACKMORE επειδη ειμαι κιθαριστας, ειμαι?? ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@terry ;Καλα ρε φιλε τοξερα οτι εχεις παρει ισοβιο εμβολιο απο Purple αλλα εδω ο Glen ειναι απιαστος (ειδες τα πουρα μικρε ακομα τραγουδανε!!!!!!!!!) ;D ;D ;D ;D

@sotiroubas :γιασα ρε μορτη Σωτο .!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παμε να το ακουσουμε live με DP, γιατι καλη η ακουστικη εκτελεση του Mr Hughes αλλα "You Keep On Moving" χωρις τον ηχο του Lord.....κατι λειπει. 8)

Live του 1976, στα τελευταια τους πριν διαλυθουν, με τον αδικοχαμενο Tommy Bolin στην κιθαρα. Οι υπολοιποι γνωστοι, Coverdale, Hughes, Paice.

 

Deep Purple - You Keep on Moving HD 1976 Japanese tour Live

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου