Προς το περιεχόμενο

Βαρέθηκα το Κρύο….


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

@ macubert, αν και δεν κατάλαβα αν τελικά σου άρεσε ή όχι το βίδεο, σε κάθε περίπτωση σε  ευχαριστώ πάρα πολύ!

 

@ gvour. George,  oύτε και εμένα θα με χάλαγε καθόλου. Εννοώ το beach bar (όχι το να ακούω το κομμάτι ;D) . Καλά , ο Kotzen έχει φωνάρα , αλλά όχι σαν τον Παπαδόπουλο! Πάντως αυτό το έπαθα και με άλλους κιθαρίστες, που στα group τους απλά έκαναν δεύτερες. Π.χ. προτιμάω φωνητικά τον Sambora από το Bon Jovi. Ρε λες να το έχει το όνομα;  :D

 

@ JazzJoker Να είσαι καλά ρε Σπύρο. Χαίρομαι που σου άρεσε. Όλα μαζί, κατά μέσο όρο, μου παίρνουν κανένα 60 με 70 ώρες. Δηλαδή ηχογράφηση και ενορχήστρωση, πλάνα video και video editing. Δεν αναφέρομαι στη σύνθεση και στη σκηνοθεσία , διότι αφενός δεν υπάρχουν ;D, αφετέρου βγαίνουν στην πορεία. Ποτέ δεν ξεκινάω με κάτι στο μυαλό μου.

 

@ Yiannis37 και ΕΓΩ ΣΕ ΠΑΩ! (Χριστόδουλος βλέπεις ;D). Seriously, thank you very much!

 

 

@ Tsotir  Σωστό σε βρίσκω!  ;)

 

@ Ξάδελφε. Πάρε με τηλέφωνο να πούμε κάνα κουτσομπολιό για κάνα γκομενάκι ρε ….και άσε τα Vegas.

Για το Vegas δες εδώ:

 

http://www.youtube.com/user/richw4#p/c/6947438DA744D525/18/JnV0z6jTshM

Και εγώ από εδώ το είδα.  ;D

P.S. Τα αρκούδια τα λατρεύω!

Πότε θα έρθεις προς τα εδώ ωρέ;

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Kι εμενα μ αρεσει ο Sambora σαν φωνη(μαλλον περισσοτερο απ οτι σαν κιθαριστας).

Οσο για το Σπυρο ;D τι να πω?Τον θεωρω επιπεδο ασε καλυτερα μην το πω γιατι θα

νομιζουν μερικοι οτι το χω χασει(νομιζεις δεν το χω?).Του τα χω πει και pm για του λογου το αληθες.Ο ΑΝΘΡΩΠΑΣ ΕΙΝΑΙ MASTER.

 

Λες να τραγουδαει κι ο Blackmore?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

George κοίτα. Αν και ο  Σταύρος είναι σεμνός νέος (λέμε τώρα ;D) και ξέρω ότι τον φέρνω σε δύσκολη θέση, όμως θα το πω. Εγώ το έχω δηλώσει ότι είναι μέσα στους Top 5 Rock τραγουδιστές worldwide .-

 

 

Λες να τραγουδαει κι ο Blackmore?

 

 

Όρε, λές; Φωνάρα θα έχει  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μοντέλο... μοντέλο... ο παίκτης  ;D Ωραίο laid back κομματάκι που συνόδευσε με απόλυτη επιτυχία τον πρωινό καφέ μου  ;D ;D ;D

 

Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες, τα «λεφτά» είναι η tele... 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ναι, συνάδελφος με αυτές στον ΑΝΤ1 ;D ;D ;D

Καλά "Tele", there is no substitute.  :D

Terry ,σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου