Προς το περιεχόμενο

Aναζήτηση κιθάρας με συγκεκριμένα specs


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

γίνεται αυτό το τηγάνι :P:P να έχει έστω και λίγο sustain???

Πες μου ότι κάνεις πλάκα...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου ότι κάνεις πλάκα...

 

Δεν ξέρω αλλά έχει πολύ λεπτό σώμα...Και έχω δει αρκετά βίντεο στο youtube για προβλήματα στο sustain

 

Ibanez S Sustain Issue Demo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν σου επιτρέπω και επειδή δεν μένω αθήνα ώστε να πετάγομαι κάθε τόσο στον τρίμη επίτρεψε μου να βλέπω ότι βίντεο θέλω.Δεν είναι ότι σου προσέβαλα την κιθάρα και όπως καταλαβαίνει κοιτάζω πολύ την τσέπη μου και ψάχνω καλό value for money όπως και οι περισσότεροι πιστεύω.

 

 

Και prestige οργανο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι βίντεο θέλεις βλέπε φίλε μου. Κανείς δεν είπε το αντίθετο. Αλλά value for money από την κιθάρα δεν θα πάρεις, αν "αγοράζεις" κιθάρες με βάση τα video του Youtube.

 

Επίσης, καλό θα ήταν να βάζεις λίγο νερό στο κρασί σου εδώ μέσα γιατί κυκλοφορούν παιχτάρες όπως ο grorig που θα πλήρωνες για τη γνώμη τους στην έξω ζωή.

 

Καλή τύχη κι από μένα.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι ζήτησα προτάσεις πάνω σε αυτά που έγραψα στο 1ο post και όχι τον τρόπο με τον οποίο θα κάνει κάποιος τη αναζήτηση του την οποία στο κάτω κάτω την κάνεις με τα μέσα που έχεις στη διάθεσή σου και αν αυτά μου φέρνουν αμφιβολίες για τις προτάσεις σας φυσικά και θα τις εκφράσω.Και άλλοι έχουν πει για την κιθάρα μου ότι έχει γαι παράδειγμα άθλιο τρέμολο και απλά το έπαιξα μπροστά τους και τους απέδειξα το αντίθετο χωρίς να είμαι ''παικταρας'' αλλά σε καμία περίπτωση δεν υποβάθμισα την άποψη τους ετσι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου