Προς το περιεχόμενο

κομπρεσσορας..κρισης - ONERR TC-1


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περυσι αρχες της χρονιας αρχισα να φταχνω ενα pedalboard με τα αγαπημενα μου πεταλια,οταν τα βασικα πεταλια μπηκαν πανω εμεινα ταπι με ταπι  :'(..αλλα ελειπαν και αλλα οποτε στραφηκα σε ποιο φτηνες λυσεις..Αυτος ο φτηνος κομπρεσσορας μου εκανε αρκετα καλη εντυπωση και ειπα να το μοιραστω στο forum.Aρκετα φυσικος,σε ακραιες ρυθμισεις δεν εχει αυτο το χαρακτηριστικο "pop"στην ατακα και προσφερει ατελειωτο sustain..σιγουρα δε συγκρινεται με κομπρεσσορες boutique αλλα νομιζω οτι του αξιζει μια..αυτια.

 

Ο κομπρεσσορας ειναι αυτος: http://www.music-filibe.com/webshop/product_info.php/language/en/info/p3817_ONERR-TC-1-TITANIUM-COMPRESSOR-PEDAL.html

εγω τον αγορασα μεταχειρισμενο σε ποιο παλιο κουτι(ελπιζω να μην αλαξαν τιποτα και στο κυκλωμα)

αλλα απο οτι ξερω την εταιρια την εισαγει ο νακας και η τιμη του ηταν κοντα στα 50 κατι ευρω :-*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου