Προς το περιεχόμενο

παραγγελεια απο hot rox uk


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δλδ απο τοτε μεχρι σημερα δεν σου εχει το δεμα που περιμενεις ? ??? ???

 

Δε μου εχει ερθει τιποτα.

 

Νεο: Σημερα πηρα επιτελους ενα μειλ, το οποιο λεει οτι και καλα μαλλον το δεμα μου κλαπηκε η χαθηκε (δε ξερουν) και οτι στειλαν καινουργιο. Και μου δινουν το νεο tracking number το οποιο εχει μονο 12 ψηφια αντι για 13 οπως πρεπει συμφωνα με το site της Royal Mail!

 

τι να πω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου εχει ερθει τιποτα.

 

Νεο: Σημερα πηρα επιτελους ενα μειλ, το οποιο λεει οτι και καλα μαλλον το δεμα μου κλαπηκε η χαθηκε (δε ξερουν) και οτι στειλαν καινουργιο. Και μου δινουν το νεο tracking number το οποιο εχει μονο 12 ψηφια αντι για 13 οπως πρεπει συμφωνα με το site της Royal Mail!

τι να πω..

δεν ξερω τι θα εκανα στην θεση σου ειλικρινα - μου εχουν τυχει παρομοια περιστατικα με πωλητες στο ebay που εχει κανει να ερθει και 6 μηνες 4 ποντεσιομετρα που ειχα παραγγειλει - και εκει τι refund να ζητησεις να σου κανουν για 10 ευρω - αλλα στην δικη σου περιπτωση ειναι πολλα παραπανω τα λεφτα - ισως να κανεις υπομονη αλλη 1 εβδομαδα και μετα να ζητησεις τα λεφτα σου πισω ?

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου